Site Info

Madness ends (2009-2013)

16. srpna 2013 v 19:34 | Posted by Đeborah*
Ahoj. Ehm... Už to bude skoro měsíc, co jsem naposledy přidala článek na tenhle blog. Ale abych byla upřímná, nešlo o to, že by nebyly novinky, ony byly, spíš se mi nechtělo. A to i dokonce, když jsem byla doma a nudila se. Prostě... už mě to nebaví, tak jako dřív. Dřív jsem chodila každý den na vše blogy a komentovala každý nový článek, opravdu každý. Snažila se co nejvíce vyjádřit svůj názor a nepsat dokola to samé. Opravdu nevím, proč už mě to tak nebaví, každopádně je mi to líto, ale asi to tu skončím. Nemyslím si, že bych se sem chtěla ještě někdy vrátit. Takže, chtěla bych vám všem poděkovat za skoro 4 úžasné roky (26. září to budou 4 roky), poznala jsem hodně skvělých lidí, snad se i někteří z vás do Scarlett zamilovali tak jako já. Scar je úžasná osobnost a má toho ještě hodně před sebou a já i nadále budu sledovat novinky o ní.
Kdyby měl kdokoliv zájem si se mnou třeba psát dál (pochybuji :D), klidně si napište o FB nebo tak:)
Kdyby někdo chtěl opravdu dobrou stránku o Scar, můžete chodit SEM.
Potom tady je můj weheartit a tady tumblr.
Ráda jsem vás všechny poznala a snad i naopak:)
Mějte se tu hezky a hodně štěstí s blogováním i v životě.
Đeborah*

12.5. 2013

12. května 2013 v 15:33 | Posted by Đeborah*
Ahoj! Poslední dobou tu nejsem vůbec a má to jediný důvod a ten, že se mi slušně řečeno pokazil počítač. Sice teď z něho píšu, ale načítání jedné stránky mi trvá někdy i pět minut a hodně se to seká. Prostě se mi smazaly všechny obrázky, písničky, filmy a videa a oznámilo mi to (ne, prostě mi to nemůžou oznámit den předtím, že se mi všechno smaže:), že se mám odhlásit a později přihlásit. Okay. Odhlásila jsem se a za pár hodin se přihlásila, myslíte, že to funguje?! Nejde o to, že by mi vadilo nebýt na počítači (mám ještě tablet), ale prostě mě neuvěřitelně naštvalo, když se smazaly fotky! Měla jsem na krajíčku, vážně, nikdy bych nevěřila, že uložené fotky na počítači pro mě budou tolik znamenat. Nevadily mi až tak všechny nalezené fotky Scarlett, co jsem v průběhu 4 let našla, ale fotky ze školy, kámošek a tak... Už je to pár dní, co se to smazalo a pořád to nevypadá, že by se to kdy chtělo spravit. Opravdu tu nemám žádné upozornění, abych udělala to a to, jestli to chci vrátit, prostě je to pryč a čau. Kdyby někdo z vás věděl, aspoň trochu, co s tím je, prosím napiště do komentářů, vím, že asi z vás to moc vědět nebude, ale nevadí:)
A teď k blogu. Než se to vyřeší (už ani moc nedoufám), tak tady asi nic nového nepřibude. Ano, mám tablet, ale upřímně řečeno, i ten se seká a ukládání x fotek, jenom kvůli tomu, aby na blogu něco bylo, za to vážně nestojí. Opravdu nezamýšlím ani teď skončit z blogem, našla jsem znovu chuť do přidávání a jen tak se nevzdám! Snad jste na mě nezapomněli (i když bych se nedivila :D). Zatím se mějte, venku začíná hezké počasí, ani ne za dva měsíce jsou prázdniny, tak si to užijte!:) Mám vás ráda ♥
PS: Teď napíšu reklamu, ale co už. Na TÉTO stránce můžete sledovat novinky o Scarlett, vede ho česká fanynka Ann, akorát blog je anglicky, ale má to skvěle propracované:)

Last Hope

2. dubna 2013 v 22:25 | Posted by Đeborah*
Ahoj ahoj. Posledních pár dní přemýšlím, jestli to tu vůbec ještě má cenu. Nadšení z přidávání článků hodně rychle opadlo, jak jste si mohli všimnout a k vám na blogy nechodím už vůbec. Ne, že by mě to nelákalo, ale prostě to odkládám a odkládám a pak už je to třeba týden a vím, že za ten týden se toho ve světě celebrit stane hodně, takže se i tam nechce. Bude to asi tím, že komentuju snad všechny nové články (nevím, jestli jste si všimli, ale když už, tak se opravdu snažím), takže mě to jednoduše nebaví. Je to docela zvláštní, protože většinu času nemám co dělat. Teda mám, chystání se do školy. Ale... to taky není zrovna lákavá volba :D Taky jsem poslední týden převážně na tabletu, ne že by nebyla možnost dostat se na blog, ale řekněte mi, kdo z vás by na tabletu pečlivě komentoval článek za článkem, když se ten tablet každou možnou chvíli seká :D Také přemýšlím, že bych si založila tumblr, kde bych přidávala novinky jenom o Scarlett nebo stránku na Facebooku, ale jelikož už se stránkami na FB mám nějaké "zkušenosti", vím, že moc dlouho by mě to nebavilo (někdy mi přijde, že mě opravdu všechno nebaví! :D). Také je tu ještě jedna možnost, jak zůstat na blogu a to je založit si blog o Hayley Williams (skupina Paramore), ale jestli jste to četli až sem, je vám jasné, že moc dlouho by to nevydrželo :D Nejvíc se ale zatím přikláním k tomu, že bych asi blog zrušila. Přijde mi to opravdu hodně líto, jelikož v září to budou 4 roky, co tento blog mám a udělala jsem tu opravdu hodně práce. Scarlett zbožnuji a vždycky ji budu zbožnovat, je to něco klidného, úžasného a nádherného ve světe filmu a celkově v showbussinesu:) Napsala bych, že si dám třeba pauzu na týden, než se rozmyslím, ale nemyslím si, že za týden změním názor. Snad to pochopíte. Tohle rozhodně není článek na rozloučenou, ale asi brzo nějaký takový bude. Mrzí mě to, že to nabralo takový rychlý spád, ale vždycky mě můžete najít na tumblr (v menu) nebo jestli má někdo zájem si se mnou třeba psát v menu je i email:) Opravdu ráda bych tenhle článek psala včera a pod to napsala apríl, ale prostě už to není takové, jaké to bývalo. Netuším, proč mě to tak rychle přešlo. Mám vás ráda ♥

Go Deep

12. března 2013 v 17:12 | Posted by Đeborah*
Ahoj. Chtěla bych si napsat článek. Je docela důležitý, takže pokud můžete, přečtěte si ho. Po mých affs bych chtěla, aby mi napsali, co si myslí o mě (v rámci možností), blogu a celkově o přidávání článků a komentování vašich blogů. Vážně mě to zajímá, chci affs, které nebudou jenom znovu a znovu psát "Krásná" pod všechny fotky, já vím, že Scarlett je nádherná všude! :D Prostě chci, abyste psali klidně negativní komentáře, co se vám nelíbí, abyste se hádali, protože tak aspoň vím, že se skutečně trochu zajímáte a že vám třeba vadí, jak je fotka upravená nebo tak. Takže po vás chci, abyste mi upřímně, ale upřímně napsali, co si myslíte, vím, že to asi nebude jednoduché, sama váhám, když mám psát něco upřímného, abych někoho neurazila, ale já si opravdu ráda přečtu všechny komentáře, ať už budou negativní. Děkuji za pozornost a snad ještě něco, pokud to půjde, rozepište se, klidně nějaké dlouhé odstavce, budu jenom ráda, přece jen jsme spřátelené stránky, tak chci, abysme se trochu bavili, protože na některé vaše blogy chodím jenom z povinnosti, k některým prostě nemám vztah, tak ho chci vybudovat:)

Va Va Voom

11. března 2013 v 22:28 | Posted by Đeborah*
Ahoj. Ode dneška si můžete všimnout nového úžasného designu od mého affs #TeamCassie (měl velikou radost domlouvat se se mnou, jak si ho představuju a zjistil, že opravdu nejsem na grafiku :D). Možná, že se vám bude zdát větší (kdykoliv si můžete v nastavení prohlížeče změnit velikost), ale mě se líbí a navíc už to strašně potřebovalo změnu. Je jednoduchý s příjemnými barvami. Snad se vám líbí, protože jestli ne, máte smůlu :D Co se týče novinek, žádné nejsou.

Veselé Vánoce?

25. prosince 2012 v 20:49 | Posted by Đeborah*

Ahoj. Omlouvám se, že jsem nikomu nepopřála Veselé Vánoce a tak, ale včera jsem vůbec neměla náladu a navíc Vánoce ani nemám dvakrát v lásce, takže jsem i docela ráda, že je to za mnou:) Celkově ani nakupování nemusím, je to fakt o nervy :D
A co vy? Užili jste si Vánoce a co jste popřípadě dostali?:)

THREE YEARS WITH YOU ♥

26. září 2012 v 17:04 | Posted by Đeborah*

Tohle píšu na rychlo, tak se nezlobte (udělala bych obrázek k tématu, ale dneska nemám čas). Nějak mi vypadlo, že dneska je ten den :DD.
Dnes, 26. září slaví tento blog 3.rok! Je to neuvěřitelné, jak rychlo to uteklo! Za prvé bych chtěla poděkovat všem, co sem pořád chodí, píšou milé komentáře a vůbec celkově mi vždycky zvednou náladu:)
Nebojte, nemám v úmyslu tento blog rušit, ale tenhle půl rok tu asi nebudu strašit tak často (já vím, to říkám vždycky :DD), jelikož na mě čekají přijmačky (ano, jsem na základní škole :DD). Netěším se na to, navíc vůbec neumím matiku, což je ještě horší.
Každopádně za ty tři roky se pro mě nic nezměnilo. Scarlett je pořád moje no. 1 a už to tak zůstane ♥ Navíc na vaše blogy ráda chodím, těším se na nové články, však to snad poznáte z komentářů:) Ráda tu pro vás zveřejnuju články, baví mě to. No, už nevím co bych dál měla psát :DD.
Prostě děkuju za podporu a snad se tu zhledáme i 4. rok ! ♥
Užijte si zbytek dne;)

Pryč, znovu (29.8. - 2.9.)

29. srpna 2012 v 10:25 | Posted by Đeborah*

↑ ♥

Ahojte. Tak, nadpis mluví za vše :DD Znovu odjíždím a tentokrát už do konce prázdnin, i když je to jen pár dní. To vám povím, celý rok se těším na prázdniny a ony tak rychle utečou :DD Ale náhodou se do školy i těším. Samozřejmě na lidi, na učení vůbec :X :DD No, stejně to vypadá, že teď už moc sluníčka nebude, navíc jsem byla minulý týden nemocná (nic světoborného, jak jste viděli, byla jsem tu ;DD), takže stejně ani do vody nemůžu. Momentálně chodím s kámoškou ven na 'naše mise' (všechny cesty vedou do Tesca :DD), takže fajn prázdniny:) No, k mé nepřítomnosti: budu mít přístup k internetu v knihovně i v mobilu (kéž bych měla wifi :DD), ale jelikož ani v jednom nemůžu přidávat fotky, tak se tu neobjevím. Maximálně občas zajdu k nějakému aff, ale to je tak všechno. Vrátím se v neděli, hned druhý den škola, ale nebojte, když budou novinky, přidám je, hned první den se učit nebudeme ;DD Jinak, omlouvám se, že k affs nechodím každý den, většinou se mi do toho nechce :DD Tak jo, užijte si poslední týden!;)
Mějte se♥

Ready or Not

13. srpna 2012 v 18:16 | Posted by Đeborah*

Ahoj!
Omlouvám se za neaktivitu ,ale přes víkend jsem spala u kámošky a nechtěla jsem to kazit nějakým sezením u blogu. No a teď navíc nejsou ani novinky a popravdě na blog ani nemám náladu a nechce se mi přidávat nic starého atd atd. Takže ,až budou novinky ,tak je přidám do té doby tu nic nečekejte. Affs vždycky oběhnu někdy pozdě večer :D.
Užívejte si volna dokud to jde a neodsuzujte Miley ,že si ostříhala vlasy ,bylo to pro charitu;)! ♥

Budu pryč (25.7. - 31.7. ?)

24. července 2012 v 11:56 | Posted by Đeborah*


Ahojte! Mám tu pro vás menší oznámení. Zítra ,25. července odjíždím na několik dní (nebo na týden ,netuším na jak dlouho ,ale víc jak týden to nebude) pryč. Není to sice k moři (no ,původně sme měli jet i s kamarádkou ,ale bohužel ..:/) a i tentokrát s námi měla jet kamarádka ,ale také to nevyšlo ,což je docela škoda ,ale i tak se tam moc těším:) Budu se jen válet ,opalovat se a s poslouchat muziku :D :)
No ,každopádně tam nemám přístup k internetu (pochopte ,že v knihovně prostě ukládat obrázky nemůžu :D) a ani by se mi nechtělo. Takže tu bude prázdno ,protože jsem nic nepřednastavovala. Až se vrátím ,všechny novinky doplním ,i když si myslím ,že jich tam moc nebude ,ale co já vím :D
Tak jo ,užijte si to tu a neseďte pořád u počítače! :D (ano já vím ,že v posledních dnech nebylo zrovna dvakrát slunečno ,ve zprávách říkali ,že někde byly i mrazy! :D)
Mějte se ♥

Beskydy - třídní výlet (30.5. - 1.6.)

3. června 2012 v 14:40 | Posted by Đeborah*


Tak , psala jsem , že pokud budete mít zájem , napíšu něco o výletě . Takže , někteří se ptali kam jsme jeli . Jeli jsme do Beskyd , přesněji jsme byli v chatce kousíček od Frýdlantu nad Ostravicí . Pro jídlo a podobně jsme byli zase kousíček od chaty a to v Nové Vsi . Předem se omlouvám za nějaké nepřesnosti , v těch městech mám vážně guláš :DD

Takže , první den (ve středu) jsme jeli pět hodin vlakem (samozřejmě s přestupy že :DD) . Když jsme přišli na chatu tak jsme si tam dali věci a šli jsme pro jídlo do Nové Vsi . No a pak to bylo takové nicnedělání a vybalování a psychické a fyzické připravování na čtvrtek :DD

Druhý den (ve čtvrtek) jsme se už brzo ráno připravovali a kolem sedmé nebo osmé vyšli . Šli jsme vlastně kolem hotelu Petra Bezruče , pak dál přes Ivančenu . Teda na to , jakou jsem z toho měla hrůzu to nebylo tak strašné :DD Teda ale řeknu vám , nahoře stála tatranka 22 korun ! :DD No , nejhorší stejně byla cesta dolů ! :DD Přes ty kaměně a to jsme měli štěstí že nepršelo protože to bysme se pozabíjeli :DD Když jsme přišli na chotu , tak jsme pak jenom hráli přehazku a podobně a chodili do chaty a z chaty :DD Ale nuda tam nebyla , to ne :DD

Třetí den (v pátek) jsme vstávali kolem osmé (všem se hrozně chtělo , hlavně mě , spala jsem nahoře na dvoupatrovce a to slízání bylo vážně o život! :DD) , zbalili jsme si věci , uklidili (můžu vám říct , že se tam snad sto let nevytíralo :DD) a šli zpátky do Frýdlantu na oběd a pak na vlak .

Můžu vám říct , že bych se tak klidně vrátila ! :DD

teď pár fotek výhledů na hory :

Školní výlet 30.5. - 1.6.

29. května 2012 v 17:10 | Posted by Đeborah*


Ano , nadpis mluví za vše)) Se třídou jedeme na třídenní výlet . Vyjíždíme zítra ráno a přijedeme v pátek kolem 19:00 nebo 21:00 (podle toho jak budeme stíhat) a to tady pak asi nebudu , přece jen ta cesta bude trvat pět hodin ... Jedeme kamsi do Beskyd no , to zase dopadne :DD Ale však na chatě bude sranda :)) Tak já pudu balit a zevlit u počítače :DD Novinky přidám (pokud nějaké budou) až v sobotu , až se pořádně vyspím :DD Mějte se ♥

26/2

26. února 2012 v 15:51 | Posted by Đeborah*
Ahojte! Jak si můžete všimnout, změnila jsem design. Ne že by se mi nelíbil, ale spousta z vás mi píše, že se vám pomalu zobrazuje atd. Tenhle, co tu teď je, je úplně obyčejný. Měla jsem ho hotový asi za deset minut a taky není žádná sláva. Na designy prostě nejsem ;D Každopádně nechci, aby se WhiteSparkle urazila nebo tak, designy vážně umí!)) Takže jí za tam ten moc děkuju, i když tu moc dlouho nebyl ... ) Jinak, dneska nic přidávat nebudu, nejsou novinky a do starých fotek se mi nechce .. / Tak se zatím mějte! ♥

HAPPY HOLIDAYS! :))

23. prosince 2011 v 16:36 | Posted by Deborah*
Takže, je to tu:)) Zítra jsou Vánoce, jak všichni víte. Pravděpodobně nejočekávanější svátky roku.. Rodina se sejde pohromadě, bude veselo, rozdávají se dárky ... :)) Tímto článkem vám všem, ať už mým affs, tak i návštěvníkům chci popřát šťastné a veselé Vánoce a následně šťastný nový rok! Přeji vám, aby jste dostali co chcete, ale hlavně užívejte pohody a volna:)) Takže si to co nejvíc užijte! Tenhle článek píši už dnes, protože zítra zde velmi pravděpodobně vůbec nebudu, přece jen nebudu sedět u počítače, když je tak významný den:)) Takže ještě jednou - veselé Vánoce a šťastný nový rok! ♥


Má to vůbec cenu ?

24. listopadu 2011 v 16:29 | Posted by Deborah*
Ahojte. Poslední dobou přemýšlím, že se tady na to vykašlu a založím si nový blog o Scarlett .. Prostě mě to tady strašně štve! Možná to je náladou nevím, ale každopádně se tady ptám, jestli to má cenu .. U veřejných akcí jsem u roku 2008, dodělávám scany a shooty .. Prostě nevím, jestli by se mi to chtělo všechno dělat od začátku, i když bych řekla, že by to tak bylo i lepší .. Fakt nevím .. Takže se ptám, má to vůbec cenu ? Ale řekla bych, že se stejně rozhodnu pro nový blog .. Asi na něm začnu pracovat .. Ještě se rozhodnu. Kdyžtak dám vědět:))


PS: Zbožnuju tuhle písničku ♥

20.10.

20. října 2011 v 16:14 | Posted by Deborah*
Ahojte! Jednak bych se chtěla omluvit, že k vám poslední době moc nechodím a že nic nepříbývá, ale jelikož mi blbne internet, tak se nedá nic dělat a pak nejsou novinky. Takže bych vám chtěla říct, ať se nedivíte, kždy se tu občas neobjevím, prostě nedokážu říct, kdy mi internet pojede a kdy ne. Takže díky za pochopení. Pak vám jednu pro některé možná dobrou, pro některé ne. Na internetu se objevují zprávy o tom, že Scarlett prý chodí s hercem Josephem Gordon-Levittem, že je prý někdy viděl v New Yorku, restauraci SoHo a při projednávání nového projektu. Prý se i líbali. No, nevím co je na tom pravdy, ono se o tom, s kým chodí objevuje hodně zpráv, ale mohly by to třeba vyfotit jako, nevadilo by mi to ;D

Two Years with You ♥

26. září 2011 v 0:01 | Posted by Deborah*
Dnes, 26.září to jsou 2 roky, kdy jsem se rozhodla založit si blog o herečce a zpěvačce Scarlett Johansson. Za tu dobu jsem už chtěla i končit,ale jedna holčina mi to vymluvila;) Řekla bych,že tu už asi víte. Za ty dva krásné roky jsem zde potkala plno úžasných lidí a spřátelila s úžasnými lidmi,kteří vedou skvělé blogy ♥ Nevím, co bych sem už dále měla psát, když jsem to všechny vypsala minulý rok. Jsem ráda, že tu pořád jsem, většina blogů, co si založím mi vydrží sotva měsíc .. Takže tímhle bych chtěla poděkovat všem mým dokonalým a skvělým affs, kteří ke mě chodí (snad i rádi) a všem ostatním, i když ke mě moc jiným blogů nechodí:) Čistě a jednoduše - děkuji moc ♥Doufám,že mě Scarlett nikdy neomrzí a že se zde zhledáme i příští rok!

Takový menší přehled:
Počet článků za dva roky:1152
Počet návštěv za dva roky: návštěvnost překročila 11 tisíc
Nejvíce aktivní měsíc: srpen 2011 (101 článků)
Nejméně aktivní měsíc: září 2009 (18 článků)
První design tohoto blogu byl řekla bych z této fotky.

Jak to tu bude dál ....

2. září 2011 v 16:03 | Posted by Deborah*
Takže,rozhodla jsem se napsat tenhle článek,protože začala škola,jak jistě víte a bude následovat učení,písemky,.. no prostě 10 měsíců v úchvatné škole. K věci - tímhle bych vám chtěla říct,že vážně netuším,jak to bude s aktivitou na tomto blogu (vysvětlení výše). Už nebudu pořád dodělávat starší akce,protože na to nejspíš nebudu mít čas. Ale tohle není pozastavení a rozhodně nekončím! Takže,shrnuto - nejspíš budu přidávat jen novinky a každý den se budu snažit komentovat vaše články,ale nebude to tu,to co o prázdninách! Děkuji za pochopení a ti z vás,kteří chodí do školy,tak těm přeji hodně úspěchů,no a prostě ať to tam vydržíte;D
Deborah*

♫ Rock to the Rhythm ♫

23. srpna 2011 v 17:01 | Posted by Deborah*
Ahojte!:) No,já vím,že tady nic nepřibývá,ale mě se poslední dobou nechce:D Včera a v neděli jsem byla na koupáku,je sice fakt,že jsem přišla večer a mohla jsem přidávat,ale vážně se mi nechtělo ... A teď taky nic nečekejte:D Mám v plánu kouknout se na 'Kovbojové a Vetřelci',docela mě to láká:) No,ale pak určitě něco přidám! Tak se mějte a užívejte si poslední dny prázdnin!:P
Deborah*
Jinak tuhle písničku miluju ♥ Ti z vás,který viděli 'Zahulíme,uvidíme' ji možná znají;)

Potřebuju pomoct .... :/

5. srpna 2011 v 20:46 | Posted by Deborah*
No čaute .. Zase budu otravovat,protože potřebuju pomoct. Už fakt nevím! .... Vysvětlím vám to .. Prostě,mám stažený aTube Catcher ze stahuj.cz už docela dlouho a myslím včera nebo předevčírem mi už prostě nestahoval ... Tak jsem si dnes chtěla stáhnout nějaký jinačí,jenže jsem to zkoušela i na stahuj.cz i na slunecnice.cz a nic mi z toho nejde :/ Mám z toho pěkně blbou náladu,protože stahuju skoro pořád:/ Nevíte někdo o dobrém programu na stahování ne videa ale audia z youtube? Kdybyste věděli,předem moc díky!♥
Deborah* .......

Pomůžete mi?:)

26. července 2011 v 12:31 | Posted by Deborah*
Čaute! No,potřebovala bych pomoct. Objednala jsem si design u Lady Aleeshy,ale blog zrušila .. A mě už tyhle moje (tenhle design se nepočítá) blogový designy štvou .. Prostě,nevíte někdo,kde bych si mohla objednat design,bez nějakých návštěvnostních pravidel? Kdyby jste věděli,prosím dejte mi vědět. Děkuju moc♥
Deborah*
EDIT:Můžete mi říct,proč je blog.cz tam podělanej,že když už chci vložit objednávku (díky Adlo,ale i roxanne:) tak je to jednoduše spam?! Už mě to začíná pěkně s .... štvát! :/ To je fakt na dvě věci .... ://

Další blog:)

20. července 2011 v 14:20 | Posted by Deborah*
Ahojte! Takže,chci vám oznámit menší novinku:) Společně s Andi a její sestrou Cassie jsme zase rozjely blog elle-fanning-fansite.blog.cz. Je tam sice ještě spousta práce,ale kdyby se někomu chtělo,tak se mrkněte;) Jinak novinky ohledně Scarlett žádné nejsou a zase nějaké starší akce přidám možná dneska,ale vážně netuším. Jinak,taky jsem založila icq pro blog,protože je to blbé a navíc strašně zdlouhavé psát maily - 614897638 ,takže kdo chcete,můžete si mě přidat,ale prosím napiště kdo jste!:) No nic,tak se loučím:) A přidávám písničku,klip měl preiéru 18.7. a písnička je taky se soundtracku Transformers 3; Paramore-Monster. Ta písnička je úchvatná a ten klip ještě víc♥ Vím,někomu se to nemusí líbit ...

Menší info ..;)

18. července 2011 v 16:53 | Posted by Deborah*
Ahojte ! :) Chtěla bych vám jenom oznámit,že zítra budu i na dalším blogu a to blogu o Pixie Lott - pixie-fan.blog.cz. Jeho majitelka se jmenuje Catherine a požádala mě,jestli bych za ni od 19. do 30.července nezaskočila protože jede na dovolenou. Já jsem souhlasila,takže mě můžete najít i tam :) Dneska už nejspíš nic přidávat nebudu,možná půjdu ven,sice je hnusně,ale když je vedro,tak taky nadávám :D Ještě přidám novou písničku od Pixie - All About Tonight. Podle mě je naprosto úchvatná♥ Pixie se strašně moc povedla a ten klip ... je skvělý ! ♫ :) Tak se zatím mějte ! :) :-*
Deborah*

Zdravím ! ;)

5. července 2011 v 20:30 | Posted by Deborah*
Čaute ! :D Tak jak se vede ? Musím říct,že počasí je teda fakt luxusní (ironie :D),ale není to až tak strašný. Už ani neprší,což se začátku pořád pršelo. V televizi samozřejmě nic není (žádná novinka) ... No,ani žádné novinky o Scarlett nejsou,že bych vám sem hodila odkaz ... Ani nevím,co vám sem mám psat. Je to tu lepší,než kdybych seděla doma na zadku =) Tak se mějte =)
Deborah*

Holidays ! :P

30. června 2011 v 12:20 | Posted by Deborah*
Čaute ! :P Tak jak se máte ? A co výzo ? Já musím říct,že jsem spokojená ♥ Měla jsem mít sice trojku z matiky,ale nakonec mám dvojku,takže celkem mám jenom tři dvojky =) A co dovolená ? Pojedete někam ? No,já pojedu už tuhle sobotu pryč a nebudu tady asi týden,takže tohle je takový oznamovací článek. Zkusím něco přednastavit,na každý den aspoň jeden článek,ale nevím,zítra u mě asi bude celý den kámoška a budeme balit a tak .. Takže já jdu teda něco přednastavit .. Jinak,ještě nevím,jak budu přidávat o prázdninách .. Tak se zatím mějte =)
Deborah*
 
 

Reklama