Květen 2013

26.5.

26. května 2013 v 13:13 | Posted by Đeborah*
Ahoj, ozývám se po dlouhé době a tentokrát z tabletu. Zmizelé fotky v počítači jsem našla, ale když se další den počítač zapl, tak se vlastně ani nezapnul. Při normálním spouštění se objeví 'Vítejte' a hned to naběhne na plochu, bohužel můj počítač je jiný, na plochu už jsem se snad víc jak týden nedostala. Ať dělám, co dělám, ať restartuji, jak chci, na plochu se nikdy nedostanu. Abych byla upřímná, tak mi počítač neschází. Jenom někdy bych si ráda pustila film, což na tabletu nejde, ale teď zase pořád ležím u tabletu, takže :D No každopádně blog pozastavuji, než se to vyřeší (doufejme), ale z tabletu přidávat nebudu, na to opravdu nemám nervy :D
Jinak, byl vypuštěn trailer k 'Don Jon's Addiction' (zjistila jsem, že sem nedokážu vložit odkaz), každopadně ta role Scarlett naprosto sedne!

12.5. 2013

12. května 2013 v 15:33 | Posted by Đeborah* |  Site Info
Ahoj! Poslední dobou tu nejsem vůbec a má to jediný důvod a ten, že se mi slušně řečeno pokazil počítač. Sice teď z něho píšu, ale načítání jedné stránky mi trvá někdy i pět minut a hodně se to seká. Prostě se mi smazaly všechny obrázky, písničky, filmy a videa a oznámilo mi to (ne, prostě mi to nemůžou oznámit den předtím, že se mi všechno smaže:), že se mám odhlásit a později přihlásit. Okay. Odhlásila jsem se a za pár hodin se přihlásila, myslíte, že to funguje?! Nejde o to, že by mi vadilo nebýt na počítači (mám ještě tablet), ale prostě mě neuvěřitelně naštvalo, když se smazaly fotky! Měla jsem na krajíčku, vážně, nikdy bych nevěřila, že uložené fotky na počítači pro mě budou tolik znamenat. Nevadily mi až tak všechny nalezené fotky Scarlett, co jsem v průběhu 4 let našla, ale fotky ze školy, kámošek a tak... Už je to pár dní, co se to smazalo a pořád to nevypadá, že by se to kdy chtělo spravit. Opravdu tu nemám žádné upozornění, abych udělala to a to, jestli to chci vrátit, prostě je to pryč a čau. Kdyby někdo z vás věděl, aspoň trochu, co s tím je, prosím napiště do komentářů, vím, že asi z vás to moc vědět nebude, ale nevadí:)
A teď k blogu. Než se to vyřeší (už ani moc nedoufám), tak tady asi nic nového nepřibude. Ano, mám tablet, ale upřímně řečeno, i ten se seká a ukládání x fotek, jenom kvůli tomu, aby na blogu něco bylo, za to vážně nestojí. Opravdu nezamýšlím ani teď skončit z blogem, našla jsem znovu chuť do přidávání a jen tak se nevzdám! Snad jste na mě nezapomněli (i když bych se nedivila :D). Zatím se mějte, venku začíná hezké počasí, ani ne za dva měsíce jsou prázdniny, tak si to užijte!:) Mám vás ráda ♥
PS: Teď napíšu reklamu, ale co už. Na TÉTO stránce můžete sledovat novinky o Scarlett, vede ho česká fanynka Ann, akorát blog je anglicky, ale má to skvěle propracované:)