Duben 2013

"Captain America: The Winter Soldier" - on the set with Chris Evans - 29. duben 2013

30. dubna 2013 v 15:28 | Posted by Đeborah* |  Captain America 2: The Winter Soldier (2014)
Mám tu pro vás úžasné fotky ze včerejška, 29. dubna, z natáčení Kapitána Ameriky 2! Na fotkách je Scarlett s Chrisem a jako jejich role si šli pravděpodobně "promluvit" s nějakým důležitým chlápkem, ale asi se nedozvěděli co chtěli, tak přišla na řadu Black Widow :D Mám z těch fotek radost! :D
..........................................................................................


Scarlett Johansson and Matthew McConaughey pose for Dolce and Gabbana

29. dubna 2013 v 14:34 | Posted by Đeborah* |  Candids
Scarlett s hercem Matthew McConaugheyem představují pro Dolce & Gabbana nejnovější kampaň na pláži Malibu, fotky jsou z 27. dubna 2013. Sice tam není Scarlett moc vidět do obličeje, ale i tak je fajn, že jsou nové fotky:)
.......................................................................


New project: "Lucy"!

29. dubna 2013 v 14:13 | Posted by Đeborah* |  News
Scarlett podepsala smlouvu k novém filmu s názvem "Lucy"!

Francouzský režisér Luc Besson, který představil světu Natalie Portman v 'The Professional', obsadil Scarlett Johansson jako hlavní hvězdu do jeho nejnovějšího filmu, 'Lucy'. Ve filmu je Lucy nucená být drogový mezek. Ale když se droga dostane do jejího systému, promění se v superbytost se schopností telekinese, s dovedností bojových umění a s vstřícným bonusem je imunní vůči bolesti.

................................................................
Popravdě to zní dost ohraně. Už tu bylo tolik filmů, kdy po nějaké droze/pilulce obyčejný člověk získá superschopnosti, tak aspoň doufám, že to bude dobře natočené a koukatelné, ale myslím, že přítomnost Scarlett mi to vynahradí i kdyby to byla sebevětší blbost. No, tenhle film nezní jako dobrá volba, tak teď už jen můžu čekat.

Marie Claire May 2013 - new scan

25. dubna 2013 v 22:41 | Posted by Đeborah* |  Scans
Nová fotka ke květnovému vydání časopisu Marie Claire:)
........................................................


Together in NY - 8. duben 2013

25. dubna 2013 v 22:38 | Posted by Đeborah* |  Candids
Dvě straší fotky, z 8. dubna, z New Yorku, kde byli Scarlett a její přítel Romain na nákupech a procházce:)
.........................................................................


On the Set of "Captain America 2: The Winter Soldier" - 23. duben 20133, LA

24. dubna 2013 v 11:09 | Posted by Đeborah* |  Captain America 2: The Winter Soldier (2014)
Ahoj. Objevila se spousta fotek Scarlett jako Black Widow z natáčení Kapitána Ameriky 2 ze včerejška, 23. dubna 2013 z Los Angeles a navíc je Scarlett vidět celá:) Společně na natáčení se Scarlett tam byl u Samuel L. Jackson, který hraje Nicka Furyho. Co se týče vlasů, přijdou mi jako paruka, hlavně u poslední fotky to tak vypadá, ale nevím to jistě.
.....................................................................


"Captain America 2: The Winter Soldier" - on the set

22. dubna 2013 v 18:44 | Posted by Đeborah* |  Captain America 2: The Winter Soldier (2014)
Ahoj. Mám skvělou zprávu, už před několika dny, možná týdnem (:D) se objevilo pár fotek z natáčení druhého dílu Kapitána Ameriky. Na fotkách můžete vidět i Chrise Evanse:) Datum premiéry tohoto filmu je 4.4. 2014.
..............................................................


Txema Yeste for Marie Claire (2013)

10. dubna 2013 v 21:32 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Žeby znovu chuť do přidávání? No, nebudu nic říkat, nechci to zakřiknout, ale tyhle fotky si prostě zaslouží tu být. Jedná se o fotky pro časopis Marie Claire a fotil Txema Yeste. Myslím, že to nepotřebuje komentář, podívejte se sami. Mimochodem, druhá fotka zdobí tapetu mého mobilu:)
...................................................................


Last Hope

2. dubna 2013 v 22:25 | Posted by Đeborah* |  Site Info
Ahoj ahoj. Posledních pár dní přemýšlím, jestli to tu vůbec ještě má cenu. Nadšení z přidávání článků hodně rychle opadlo, jak jste si mohli všimnout a k vám na blogy nechodím už vůbec. Ne, že by mě to nelákalo, ale prostě to odkládám a odkládám a pak už je to třeba týden a vím, že za ten týden se toho ve světě celebrit stane hodně, takže se i tam nechce. Bude to asi tím, že komentuju snad všechny nové články (nevím, jestli jste si všimli, ale když už, tak se opravdu snažím), takže mě to jednoduše nebaví. Je to docela zvláštní, protože většinu času nemám co dělat. Teda mám, chystání se do školy. Ale... to taky není zrovna lákavá volba :D Taky jsem poslední týden převážně na tabletu, ne že by nebyla možnost dostat se na blog, ale řekněte mi, kdo z vás by na tabletu pečlivě komentoval článek za článkem, když se ten tablet každou možnou chvíli seká :D Také přemýšlím, že bych si založila tumblr, kde bych přidávala novinky jenom o Scarlett nebo stránku na Facebooku, ale jelikož už se stránkami na FB mám nějaké "zkušenosti", vím, že moc dlouho by mě to nebavilo (někdy mi přijde, že mě opravdu všechno nebaví! :D). Také je tu ještě jedna možnost, jak zůstat na blogu a to je založit si blog o Hayley Williams (skupina Paramore), ale jestli jste to četli až sem, je vám jasné, že moc dlouho by to nevydrželo :D Nejvíc se ale zatím přikláním k tomu, že bych asi blog zrušila. Přijde mi to opravdu hodně líto, jelikož v září to budou 4 roky, co tento blog mám a udělala jsem tu opravdu hodně práce. Scarlett zbožnuji a vždycky ji budu zbožnovat, je to něco klidného, úžasného a nádherného ve světe filmu a celkově v showbussinesu:) Napsala bych, že si dám třeba pauzu na týden, než se rozmyslím, ale nemyslím si, že za týden změním názor. Snad to pochopíte. Tohle rozhodně není článek na rozloučenou, ale asi brzo nějaký takový bude. Mrzí mě to, že to nabralo takový rychlý spád, ale vždycky mě můžete najít na tumblr (v menu) nebo jestli má někdo zájem si se mnou třeba psát v menu je i email:) Opravdu ráda bych tenhle článek psala včera a pod to napsala apríl, ale prostě už to není takové, jaké to bývalo. Netuším, proč mě to tak rychle přešlo. Mám vás ráda ♥