Březen 2013

Scarlett Johansson Takes a Snowy City Stroll With Romain - 25. a 26. března 2013

27. března 2013 v 13:52 | Posted by Đeborah* |  Candids
Ahoj! Po dlouhé době se objevily nové fotky a jsem za ně vážně ráda, i když to jsou candids:) Zase jsem pocítila chuť přidávat, prostě si něco nového nedokážu nechat pro sebe:) Mám dva sety fotek. Ty první pochází z 25. března, kdy Scarlett společně s Romainem ocházela do svého bytu v Manhattanu, pravděpodobně odcházeli z tělocvičny. Další set pochází z 26. března, kdy byla Scarlett zpátky ve městě a musím říct, že vypadala vážně skvěle!:)
Také bych chtěla říct (napsat), že více jak po měsíci se zase bavím s mojí nejlepší kamarádkou (psala jsem článek)! A je to díky osobě, kterou nesnáším(e), což je docela vtipné :D
..............................................................


"The Other Boleyn Girl" (2008) - new on the set photo

24. března 2013 v 15:27 | Posted by Đeborah* |  The Other Boleyn Girl (2008)
Objevila se jedna fotka z natáčení filmu 'The Other Boleyn Girl' z roku 2008. Na fotce je Scarlett s kolegou Eddiem Redmaynem.
...................................................................


zdroj: eddieredmayne.ru

Joseph Gordon-Levitt wrote Don Jon script only for Scarlett

24. března 2013 v 15:21 | Posted by Đeborah* |  About
Herec a režisér, Joseph Gordon-Levitt řekl, že napsal roli s herečkou Scarlett Johansson v mysli.

"Ano. Měl jsem Scarlett Johansson v paměti po celou dobu - od samého začátku psaní té postavy. Nevím, co bych dělal, kdyby se jí nelíbil skript. Jsem opravdu šťastný, že to udělala. Neznal jsem ji osobně, byl jsem jen fanoušek její práce. Myslím, že je to opravdu skvělá herečka.
Šel jsem do Albuquerque, kde se natáčelo The Avengers. Domluvil jsem si s ní schůzku a řekl jí o filmu a dal jí skript. Myslím, že se opravdu zajímala, o čem film je. Toto je film o tom, jak se objektivizovat navzájem, obzvláště ženy - a ona je žena, která je objektivizována hodně.
Je to opravdu chytrý člověk. Je to opravdu skvělý umělec a přitom tolik z toho, o čem lidé mluví, je jen jak to vypadá napovrchu. Je toho mnohem víc, o čem se dá mluvit. Myslím, že měla opravdu zájem dělat zábavnou naši kulturu, která tohle dělá. To snižuje osobu, jako že je jen sexuální objekt. Dostala se na palubu a ano, jsem opravdu rád, že to udělala. Cítím štěstí. "

zdroj: johanssonweb.org

Scarlett up for 2013 Tony Awards

24. března 2013 v 15:12 | Posted by Đeborah* |  News
Scarlett Johansson spolu s Laurou Osnes, Santinem Fontana a Ciaran Hindsem mají právo na 2013 Tony Awards v kategorii herec/herečka.

Scarlettina role Maggie je považována v kategorii nejlepší ženský herecký výkon.

zdroj: johanssonweb.org

'Hitchcock' (2013) - behind the scenes video

20. března 2013 v 18:09 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)
Ahoj. Po dlouhé době se zase ozývám. Nechápu to. Ještě před nedávnem jsem na blog chodila každý den, každý den chodila v mým affs a teď? Ani jednou za týden. Opravdu nevím čím to je. Blog už mě prostě neláká tak jako dřív. Ale nechci to tu rušit, protože vím, že bych toho potom litovala, ale zrovna teď si nejsem jistá ničím. Jsem ráda za ty, co tu stále chodí, ať už přidávám nebo ne. Asi jich nebude moc. Jestli to někomu vadí, můžete si mě smazat, nebudu to brát osobně, chápu jaké to se mnou asi je;) Snad brzo zase chytnu tu "speciální náladu" pro blogování.

Ale! Objevilo se fantastické video z natáčení filmu 'Hitchcock' a já miluju taková videa, kde je vidět, jaká Scarlett je, takže ho sem ráda přidávám. Režisér tohoto filmu v tom videu mluví o Scarlett naprosto úžasně, stojí to za podívání:)
Jelikož je to na "úžasném" přehrávači, dávám sem alespoň ODKAZ.

zdroj: johanssonweb.org

Dolce & Gabbana Matte Foundation campaign - behind the scenes

12. března 2013 v 21:50 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Objevila se nádherná fotka Scarlett z focení pro značku Dolce & Gabbana pro kampaň Matte Foundation.

Také se objevila zpráva, že se dočkáme nějaké hudby od Scarlett v tomto roce! Hudební vydavatelství Federal Prism oznámilo vydání singlu Scarlett o svých plánech! Tahle zpráva je od Dave Siteka, který byl u produkce alba "Anywhere I Lay My Head", takže se jedná o velmi dobré zprávy. To je víc než dobrá zpráva! Pro ty, co nevěděli, ano Scarlett je i zpěvačka. Těším se!
.......................................................................


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com.es

Go Deep

12. března 2013 v 17:12 | Posted by Đeborah* |  Site Info
Ahoj. Chtěla bych si napsat článek. Je docela důležitý, takže pokud můžete, přečtěte si ho. Po mých affs bych chtěla, aby mi napsali, co si myslí o mě (v rámci možností), blogu a celkově o přidávání článků a komentování vašich blogů. Vážně mě to zajímá, chci affs, které nebudou jenom znovu a znovu psát "Krásná" pod všechny fotky, já vím, že Scarlett je nádherná všude! :D Prostě chci, abyste psali klidně negativní komentáře, co se vám nelíbí, abyste se hádali, protože tak aspoň vím, že se skutečně trochu zajímáte a že vám třeba vadí, jak je fotka upravená nebo tak. Takže po vás chci, abyste mi upřímně, ale upřímně napsali, co si myslíte, vím, že to asi nebude jednoduché, sama váhám, když mám psát něco upřímného, abych někoho neurazila, ale já si opravdu ráda přečtu všechny komentáře, ať už budou negativní. Děkuji za pozornost a snad ještě něco, pokud to půjde, rozepište se, klidně nějaké dlouhé odstavce, budu jenom ráda, přece jen jsme spřátelené stránky, tak chci, abysme se trochu bavili, protože na některé vaše blogy chodím jenom z povinnosti, k některým prostě nemám vztah, tak ho chci vybudovat:)

Va Va Voom

11. března 2013 v 22:28 | Posted by Đeborah* |  Site Info
Ahoj. Ode dneška si můžete všimnout nového úžasného designu od mého affs #TeamCassie (měl velikou radost domlouvat se se mnou, jak si ho představuju a zjistil, že opravdu nejsem na grafiku :D). Možná, že se vám bude zdát větší (kdykoliv si můžete v nastavení prohlížeče změnit velikost), ale mě se líbí a navíc už to strašně potřebovalo změnu. Je jednoduchý s příjemnými barvami. Snad se vám líbí, protože jestli ne, máte smůlu :D Co se týče novinek, žádné nejsou.

Don Jon's Addiction (2013)-new still!

9. března 2013 v 21:31 | Posted by Đeborah* |  Don Jon's Addiction (2013)
Ahoj. Po dlouhé době se objevilo něco nového taky k filmu 'Don Jon's Addiction'. Strašně mi tu připomíná její roli v Až tak moc Tě nežere:)
BTW: Nevíte někdo o někom, kdo dělá designy? Netuším, jak dlouho je tu tenhle, ale mám pocit, že už od léta určitě. Prosím, pokud někoho takového znáte, napište:)
..............................................


zdroj: tumblr.com

Dolce & Gabbana - Matte Foundation 2013 Campaign - video

3. března 2013 v 14:47 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Pro novou kampaň značky Dolce and Gabbana s názvem "Matte Foundation 2013" se objevilo i video. Je takové jemné, jednoduché, neurazí. Každopádně si nejsem moc jistá, jestli je v tom videu skutečně Scarlett, nemyslím si, že by se takhle odhalovala:)
...........................................


zdroj: tumblr.com

Live with Kelly and Michael - 26. únor 2013 (videos and photos)

3. března 2013 v 14:39 | Posted by Đeborah* |  Videos
Ze show "Live with Kelly and Michael" se také objevily dvě videa, jsou sice točené z televize, ale aspoň něco. Také se objevily nové fotky:)
..................................................


Scarlett Johansson: I love clogs

3. března 2013 v 14:31 | Posted by Đeborah* |  About
Scarlett Johansson miluje nošení ručních "pohádkových" dřeváků na nohou. Existuje i neobvyklý butik v New Yorku, kde prodávají její oblíbenou obuv.

"No.6 je vintage obchod v Little Italy v Manhattanu, kde tvoří nádherné botky," řekla Scarlett britskému vydání časopisu Marie Claire. "Majitelé mají chladný downtown styl. Liberty má takové zajímavé věci - i květiny jsou úžasné. Kupující má krásný výhled na nádherné kousky."

Scarlettina láska k recyklaci módy vychází z jejího dětství. Říká, že je to její posedlost filmové hvězdy Jamese Deana, která spustila jejízájem o vintage styl.

"Milovala jsem filmy z roku 1950, kdy jsem byla výstřední, hippie dítě. Byl to takový nevinný čas," rozplývala se.
------------------------------------------
Popravdě takové boty se mi vůbec nelíbí, ale když jsem byla malá, jedny takové "dřeváky" jsem měla a byla jsem z nich unešená, dodnes si to pamatuju :D

Natascha Bessez- Heal ft. Hunter Johansson

3. března 2013 v 14:22 | Posted by Đeborah* |  Scarlett's Family
Ahoj. Tahle informace se netýká Scarlett, ale jejího bratra, dvojčete Huntera Johanssona (ANO SCARLETT MÁ SKUTEČNĚ BRATRA!!). Zahrál si v hudebním videu Natashy Beessez sice jen malou roli, ale aspoň něco. Popravdě se mi moc nelíbi ani klip ani písnička, písnička mi připomíná styl Inny a klipů jako je tento tu už také bylo hodně. Každopádně Hunter je fešák:) Kdo by měl zájem, může se podívat i na video z natáčení TADY.
...............................................................................


zdroj: upi.com

Hitchcock (2013) - new stills

1. března 2013 v 19:56 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)
Pár nových fotek z filmu "Hitchcock":) Dávám je sem, protože v tomhle filmu podle mě vypadá úžasně a tak i vypadají fotky:)
.................................................


Dolce & Gabbana - "The One Desire" - new ad

1. března 2013 v 19:49 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Mám tu novou fotku pro vůni značky Dolce & Gabbana s názvem "The One Desire". Akorát škoda, že je to tolik vyretušované.
............................................


Live with Kelly and Michael - 26. únor 2013

1. března 2013 v 19:46 | Posted by Đeborah* |  Appearances
Scarlett 26. února navštívila TV show Live with Kelly and Michael. Mluvila o svých zkušenostech na Broadwayi, také o Oscarové písni "Before My Time" dokumentární "Chasing Ice" (cena ale nakonec dostala Adele).

"Je to legrační, nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla být nominována na Oscara s Adele. Bylo to pro mě překvapením. Můj přítel Jay Ralph odvedl veškerou hudbu, jsem jsem udělala píseň. Byla to krásná píseň, kterou napsal, ale nikdy by mě nenapadlo, že by mohla být nominována na Oscara. "
..................................................................