Únor 2013

Jimmy Fallon Show - 22. únor 2013

24. února 2013 v 15:37 | Posted by Đeborah* |  Appearances
Scarlett byla v pátek, 22. února, hostem show Jimmyho Fallena. Co se týče vzhledu, měla úchvatné vlasy, ale outfit se mi moc nelíbil, možná by bylo lepší kdyby ten top nebyl top, ale rovnou šaty. V PRVNÍM videu mluví o divadlení hře 'COAHTR' a v DRUHÉM o Obamových.
.........................................................


Dolce & Gabbana - "The One Desire" behind the scenes

24. února 2013 v 15:04 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Ahoj. Zase jsem tu nebyla delší dobu, takže se omlouvám. Tuhle fotku už mám uloženou dlouho, takže ji konečně přidávám. Je to fotka z focení pro značku Dolce & Gabbana, pro vůni "The One Desire". A co se týče zprávy o tom, že je Scarlett zasnoubená, NENÍ to pravda.
........................................................................


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com.es

Romain Dauriac and Scarlett in East Village, NYC - 18. únor 2013

20. února 2013 v 20:56 | Posted by Đeborah* |  Candids
Aby tu nebyl jenom ten článek, přidávám nové fotografie z 18. února, kdy paparazzi zastihli v ulicích New Yorku Scarlett a jejího francozského přítele Romaina Dauriaca. Také má Scarlett na levé ruce nový diamantový prsten, tak žeby byli zasnoubení?:) Kdo ví, každopádně musím říct, že mi chybí Nate, byl strašně sympatický. Co se týče fotem, vypadá to, že se něčemu společně smáli, což je fajn :D :)
..................................................................


Nothing Lasts Forever

20. února 2013 v 17:06 | Posted by Đeborah* |  rodartes muse

Ahoj. Jestli to nevadí, ráda bych si napsala nějaký článek.. Nemusíte ho číst, jestli nechcete, jen se chci vypsat)) Možná založím nějakou rubriku, kde budu občas něco psát, po přečtení tohoto článku budete vědět, že se nemám komu vypsat))
Znáte ten pocit, když ztratíte nejlepší kamarádku, kterou máte od 2. třídy? Já jo.. Vždycky jsme se tak nějak hádaly, ale další den už jsme se zase bavily, ale tentokrát je to jiné. Napsala jsem, co mi vadí (nebudu to rozebírat, jde o kluka) a dozvěděla jsem se, že ji nebavím a mám držet hubu. Popravdě, nijak mě to nemrzí. Možná, že je to tak i lepší. Přece jen jsme byly spolu všude víc než 9 let. Občas mám něco v hlavě, co bych mohla napsat jenom jí, ale nemůžu. To mi trochu dělá problém, psala jsem jí každou sebevětší kravinu, ale dá se na to zvyknout. Je sice fakt, že kamkoliv se podívám, vždycky si vzpomenu na nějakou vzpomínku, třeba u její bytovky dřív bývaly keře a jednou jsme tam lozily a zapadla jí tam bota, takže jsme se smály a smály místo toho, abysme s tím něco dělaly. Je to dost zvláštní, pořád sedíme v lavici spolu, nebavíme se, nedíváme se na sebe, nepozdravíme se. Je to docela smutné, doteď jsme dělaly všechno společně, na facebooku s ní mám přes víc jak 150 tisíc zpráv. Tak proč mi to není líto? Možná, že když jste s někým tak dlouho, je lepší pauza. Teď, když to píšu, je docela dost těžké dostat to z hlavy. Tolik věcí, co bych chtěla napsat a přitom nevím jak. Prostě cítím takový odstup, je mi to v podstatě jedno. Přijde mi trochu ironické, že před nedávnem jsem jí psala, co by se muselo stát, abysme si den nepsaly.. Jak je vidět, už jsem to zjistila)) Dřív jsem jí psala, že bych nevěděla co dělat, kdybych ji neměla. Teď ji nemám a svět pořád stojí, já pořád dýchám, život jde dál. Nepřijde mi to nějak těžší. Je to zvláštní.
Je smutné, že lidé, co nám dali nejlepší vzpomínky, se sami stanou vzpomínkou.

Scarlett Johansson has never been feel under the shadow of Elizabeth Taylor

17. února 2013 v 20:47 | Posted by Đeborah* |  About

Scarlett Johansson, která hraje ve hře 'Cat on a Hot Tin Roof' na Broadwayi, řekla, že se nikdy nedívala na filmovou verzi s Elizabeth Taylor z roku 1958, než vztoupila na jeviště, protože se nechtěla cítit pod stínem bývalé hvězdy.

"Jenom jednou jsem viděla Maggie a tu hrála Ashley Judd (na Broadwayi v roce 2003). Nikdy jsem neviděla film... Maggie je opravdu ikona. Myslím, že jsem nikdy neměla žádnou představu o roli jako ikoně konkrétním způsobem, než jak ji hrála Elizabeth Taylor - znám plakáty.
Nikdy jsem necítila tlak. Chápu, samozřejmě, že role je klasika a je to ikona mnoha lidí. Lepší nebo horší, lidé mají své vlastní představy o charakteru na základě předchozích výkonů. Ale já jsem tím nikdy nebyla zatěžována, pracovala jsem v můj prospěch. "

zdroj: johanssonweb.org

Dolce & Gabbana - Sping 2013 Campaign - behind the scenes

16. února 2013 v 14:33 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Ahoj:) Objevila se nová fotka ze zákulisí focení pro novou kampaň značky Dolce & Gabbana.
Nejsou žádné novinky, Scarlett bude další měsíc na Broadwayi, Oscarů se nezúčastní (ale má nominaci, teda spíše film Hitchcock za make-up a hairstyling) a po Broadwayi brzy začne natáčet pokračování Kapitána Ameriky. Rok 2013 přinese 'Don Jon's Addiction' a 'Under the Skin', jehož distribuce má nějaké problémy a proto bude vydán za několik měsíců, takže si budeme muset ještě chvíli počkat.
...............................................................


zdroj: scarlett-johansson-archive.blogspot.cz

Dolce&Gabbana - Spring Campaign 2013

12. února 2013 v 23:48 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
A od značky Dolce & Gabbana tu mám i něco novějšího:) Je to fotka pro jarní kampaň 2013, zatím nevím o co se jedná, ale Scarlett je tam neuvěřitelná, úplně mi bere dech.
...............................................................


zdroj: tumblr.com

Milan Fashion Week 2011 - new photo

12. února 2013 v 23:46 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Ahoj:) Neblbne vám trochu blog? Chvíli jsem tu měla články z ledna, když jsem najela na svou adresu, tak snad nebudou až tak velké změny. Nicméně, mám tu starší fotku pro značku Dolce&Gabbana z Milánského fashion weeku z roku 2011 (pořád mě láká psát z minulého roku :D).
...............................................................


Scarlett Johansson on her Les Miz Film audition

12. února 2013 v 23:34 | Posted by Đeborah* |  About

Scarlett Johansson se může procházet po Broadwayi jako Maggie, ale byla i na konkurzu role v Les Miz muzikálu, samozřejmě jako Fantine, kterou jí vyfoukla herečka Anne Hathaway.


Mluvili jsme o tom, že děláš muzikál. Je to pravda, že jsi si vyzkoušela být Fantine ve filmu Les Miz?
"Ano. Zpívala jsem dost. "


Bylo to děsivé?
"Ne, děláš si srandu? Jazzové dítě ve mě bylo na měsíci! A já jsem to vyzkoušela s laryngitidou. Udělala jsem všechno, co jsem mohla, jako třeba nemít laryngitidu. A myslím, že při pohledu na film nyní, není možný způsob, jak bych kdy mohla doplnit výkon Anne Hathaway. Bylo to perfektní a myslím, že osudové. Ale ano, konkurz přinesl tolik vzpomínek na Les Miz pro mladou Cosette a byla to legrace pro mě znovu."


No, myslel jsem, že by to bylo docela vzrušující, ale budeme čekat na další.
"[Smích] Pro ​​příští Les Miz?!"

zdroj: johanssonweb.org

UK Harper's Bazaar 2010 - behind the scenes

8. února 2013 v 20:33 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Ahoj. Objevila se starší fotka Scarlett s fotografem Alexi Lubomirskim. Se Scarlett nafotil photoshoot pro UK Harper's Bazaar v roce 2010 (fotky ZDE).

"Moji rodiče jsou na mě hrdí, samozřejmě. Asi jsem hodná holka. Například, vypadám hodně jako můj otec, ale myslím, že mám dobrý smysl pro humor. Možná dánská krev ... Pokud jde o mou matku, je židovka. Tím je řečeno vše!
Vždycky jsem žila v New Yorku a protože jsem byla malá holka a dostala svou první práci, moje matka trvala na tom, že bych měla zkusit žít normální život, bez ohledu na to, co se stalo. Tak jsem šla do školy, měla jsem typické přátele ze sousedství, tábory pro mládež... Možná zním staře, ale myslím si, že média měla odlišné chování. Velmi mladí aktuální herci jsou pronásledováni tiskem. Nejen: přijímat mnoho recenzí, kde si můžete přečíst hrozné věci o nich. Když jsem byla dítě, nevadila mi pověst: pouze jsem pracovala, ale také si pamatuji, že jsem musela čelit neustálým obtěžováním. Teď vidím, děvčata 14 let, stejně jako Elle Fanning, prosazování fotografií celý den a je to šílené. Musíte mít velkou rodinu, aby jste přežili něco takového. Vážím si svého osobního života, mého soukromí. Nikdy jsem se nesnažila prodat nebo využívat můj život, moje pocity nebo moje soukromí, ale zjistila jsem, jak respektovat ostatní, takže mohu jen chránit. Ohromují mě ostatní: mluví o svých životech na Facebooku, fotí se na Twitteru a přeměnují to v něco pozitivního. Já nevím. "
.....................................................................


zdroj: scarlett-johansson-archive.blogspot.cz

Venice Film Festival 2004

6. února 2013 v 17:53 | Posted by Đeborah* |  Appearances
Ahoj:) Narazila jsem na jednu starší fotku z roku 2004, která pochází z filmového festivalu ve Venice a dokonce je i s podpisem a spíš bych řekla, že je z nějakého časopisu nebo tak:)
...................................................


'Hitchcock' - new stills and promo shoot

2. února 2013 v 23:30 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)
Ahoj. Objevilo se tolik nových fotek pro film 'Hitchcock' a já jsem si je prostě nemohla nechat pro sebe.
..................................................................