Leden 2013

'Don Jon's Addiction' - behind the scenes

30. ledna 2013 v 17:21 | Posted by Đeborah* |  Don Jon's Addiction (2013)
Ahoj. Přepadl mě silný pocit, že bych asi měla jít na blog. Myslím, že už je zbytečné se omlouvat, prostě na to kašlu, vím. Nevím čím to je. Třeba na tumblr jsem pořád. Nevím, asi už vyprchalo všechno nadšení, co jsem měla pro blog dřív. Je to strašný, když si představím, že ještě minulý rok jsem tak ráda a pořád chodila na vaše blogy a přidávala každý den... Ale zase si nemyslete, že na vaše blogy nechodím. Chodím, ale nekomentuju... Prostě, stalo se něco, co dost bolelo... Nejde o fyzickou bolest. Snad chápete. Je to jako "umřel ti pes, ale můžeš si ho nechat". Hold nic netrvá věčně... Vím, že za chvíli to bude v pohodě, takže nechci udělat něco, co by mě později mrzelo, ale přemýšlela jsem, že to tu zruším. Nebo aspoň dám nějakou pauzu na dobu neurčitou. Netuším, co se děje, nikdy jsem na blog tak dlouho nekašlala, vždycky to přešlo po pár dnech. Mrzí mě to. Tenhle blog byl jedna z věcí, na které mi vážně záleželo. Pravděpodobně si tohle asi nikdy nepřečte do konce, nevadí.
Každopádně, aspoň něco přidám, když už jsem tu. Objevila se fotka z natáčení 'Don Jon's Addiction', kde je Scarlett její mladší kolegyní Mariah Quintanou. Film už měl premiéru na Sundance festivalu a získal odně pozitivních ohlasů:)
................................................................................


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com

USA Today by Todd Pitt

22. ledna 2013 v 17:20 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Objevily se nové fotky pro USA Today od Todda Pitta.
...............................................................


Eddie Redmayne Admits That Scarlett Johansson Educated Him In Film

22. ledna 2013 v 17:06 | Posted by Đeborah* |  About

Hraje v jednom z letošních největších filmů, ale Eddie Redmayne přiznal, že to byla filmová hollywoodská hvězda, která ho přiměla sledovat některé z nejlepších kinematografických kultovních filmů.

31letý herec ukázal, že to byla vlastně Scarlett Johansson, která ho přesvědčila, aby sledoval filmy Woodyho Allena.

Při práci s americkými hvězdami na 'The Other Boleyn Girl" v roce 2008, se Eddie cítil spíše trapně, když Scarlett vychovalovala různé filmy a musel přiznat, že je nikdy neviděl.

"Točil jsem film The Other Boleyn Girl se Scarlett Johansson a ona byla jako "Znáš "The Big Lebowski"? " a já "Nikdy jsem neviděl "The Big Lebowski,'" vysvětlil.

"A hned byla jako"Neviděl jsi 'The Big Lebowski" ? Víš, že je trochu v tom filmu Woodyho Allena?" Měl jsem snad lhát a předtírat, že jsem to viděl?

"A potom zase "Co jsi viděl? a já "No, já jsem začal v divadle ..." Takže Scarlett napsala od všech lidí pracujících na tomto filmu seznam filmů, na které jsem se měl podívat."

Hvězda dodala, že "pomalu pracuje" na jeho seznamu.

Q&A: Scarlett Johansson - CBS Sunday Morning - 13. leden 2013

19. ledna 2013 v 18:00 | Posted by Đeborah* |  Videos
Scarlett se v skoro před týdnem, v neděli 13. ledna, objevila v CBS Sunday Morning, kde poskytla rozhovor a mezi ním tam můžete vidět i nějaké záběry z divadelní hry 'Cat on a Hot Tin Roof'. Nabídla pohled zpět na svou kariéru a mluvila o tom, jak nenávidí svou mediální přezdívku "Scarjo", o tom, jak si chtěla zahrát Maggie ve hře, ale nevěděla, jak to udělat, jak se věnovala jejímu prvnímu scénickému provedení ve věku 9 let do její babičky a Franka Sinatry a opravdu chtěla hrát Daisy v "The Great Gabsy", také mluvila o "Ztraceno v překladu" a Billu Murrayovi.zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com, cbsnews.com

Moet & Chandon Portrait by Denis Antipov

19. ledna 2013 v 16:43 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Objevil se jeden portrét od Denise Antipova pro značku Moet & Chandon. Fotka pochází z října loňského roku.
..................................................................


zdroj: tumblr.com

'Cat On A Hot Tin Roof' Broadway Opening Night - After Party - 17. leden 2013

19. ledna 2013 v 9:50 | Posted by Đeborah* |  Appearances
Scarlett se také 17. ledna v New Yorku zúčastnila after party po premiéře divadelní hry 'COAHTR'. Na fotkách ji můžete vidět s kolegou Benjaminem Walkerem. Co se týče vzhledu, měla na sobě šaty od D&G. Tenhle typ "šatů" jí vážně sluší, ale podle mě mohla zvolit jiný účes a také bych vynechala ty naušnice, protože jejich barva mi nejde dohromady s barvou rtěnky. Později vám přeložím nějaké recenze na tuto hru:)
.............................................................................


'Cat On A Hot Tin Roof' Opening Night

19. ledna 2013 v 9:40 | Posted by Đeborah* |  Cat on a Hot Tin Roof
Jako další tu mám fotky z premiéry divadelní hry 'cat on a Hot Tin Roof' ze 17. ledna. Také se objevilo krátké video, kde se herci uklání s menším rozhovorem, ZDE.
..............................................................


Milan Fashion Week - new photo

19. ledna 2013 v 9:32 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots
Ahoj. Jako první tu mám starší fotku z Milanského Fashion Weeku.
....................................................


zdroj: www.thetimes.co.uk

Interview Magazine - únor 2013

15. ledna 2013 v 20:32 | Posted by Đeborah* |  Scans
Dále se Scarlett objevila v únorovém vydání časopisu Interview. Zatím se objevila jenom titulní strana. Fotka na ní pochází z fotek pro show Satruday Night Live z roku 2007. Je to zajímavě upravené:)
..............................................................................


zdroj: tumblr.com

D&G - Perfect Luminous Liquid Foundation - new ad

15. ledna 2013 v 20:25 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Ahoj... Omlouvám se (zase), že neobíhám. Vážně na to nemám náladu, ani na blog. Poslední týden se nemám zrovna fajn (nejsem nemocná nebo tak) a tak se mi do toho prostě nechce. Navíc musím počítat, hodně počítat Bělouna, abych měla alespoň trojku... Matika mi prostě nikdy nešla. Takže snad to chápete, vážně pevně doufám, že bude všechno co nejdřív v pohodě, protože, jak jsem psala, teď mi není do smíchu. Prosím, vynechte mě ze všech kontrol a podobně, strašně se vám omlouvám, že na vás kašlu, vím, že na tumblr jsem třeba hodně a často, ale na blog se mi prostě nechce, protože většinou musím překládat nějaké texty, i když třeba s překladačem, ale prostě na to nemám náladu... Ano vím, že to zní jako výmluvy, ale blog není povinnost, tak to snad chápete... :)
K novinkám. Objevila se nová fotka ke kampani Perfect Luminous Liquid Foundation od značky Dolce&Gabbana.
.................................................................


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com

Hitchcock KE STAŽENÍ !!

11. ledna 2013 v 23:08 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)
A konečně věc, ke které jsem se chtěla dostat. Na ulož.to jsem našla film 'Hitchcock' s českými titulky!! Zatím to mám stažené, ale ještě jsem se nedívala, tak vám sem kdyžtak připíšu názor:) Kdo má zájem, dám vám sem link na stažení. Snad se bude líbit:)


MŮJ NÁZOR: Popravdě jsem čekala, že tam bude Scarlett trochu víc, přece jen se objevilo dost fotek a ona tam přitom bývá na pár minut. Ale i přesto mi to moc nevadilo, hlavní herci (tj. Anthony Hopkins a Helen Mirren), byli prostě víc jak skvělí, a film sám o sobě taky, akorát to podle mě moc rychle začalo, čekala jsem, že se k tomu Psychu budou více dopracovávat, že tam bude víc záběrů, jak točili, ale nijak mě to nezklamalo:)

Best Original Song nomination for 'Before My Time'

11. ledna 2013 v 23:04 | Posted by Đeborah* |  News
Academy Awards byly vyhlášeny včera bohužel film "Hitchcock" nedostal žádné, jak se očekávalo, ale píseň "Before My Time" napsal J.Ralph, představuje Joshua Bell a zpívá Scarlett získala nominaci za nejlepší původní píseň pro dokumentární film "Chasing Ice"!

Zatímco Scarlett sice není nominována sama o sobě, ikdyž propůjčila její vokály k písni, je to opravdu velká čest a řekla o nominaci:
"Tato nominace je důkazem vynikajícího psaní písní Josh Ralpha a výrobního talentu. Jsem hluboce vděčná, že sdílím čest být nominována."


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com

D&G - Glam Liner campaign

11. ledna 2013 v 22:57 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana
Ahoj. Jako první se chci omluvit, že vůbec neobíhám. Vážně na to poslední dobou nemám náladu... Taky se chci omluvit, že nic nepřidávám, ale ono vlastně ani není co. Každopádně, tahle fotka už je známá, ale tentokrát se objevila v mnohem lepší kvalitě. Jedná se o kampaň pro značku Dolce & Gabanna.
..................................................................................................


zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com

Elle UK full scans

5. ledna 2013 v 17:20 | Posted by Đeborah* |  Scans
Ahoj. Už včera se objevily všechny scany z únorového vydání časopisu Elle, kde je naše Scarlett.Je tam spousta nových, naprosto dechberoucích fotek.
......................................................


Hitchcock - new stills

3. ledna 2013 v 17:40 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)
Také se objevila nová stills pro film Hitchcock:)
.................................................................................


Elle UK Subscribers Cover - únor 2013

3. ledna 2013 v 17:38 | Posted by Đeborah* |  Scans
Ahoj. Objevil se nový cover pro únorové vydání časopisu Elle. Ta fotka je naprosto kouzelná ♥
..........................................................


zdroj: tumblr.com

Elle Cover Girl

2. ledna 2013 v 17:07 | Posted by Đeborah* |  Videos
Ahoj. Tak co Silvestr? U mě skvělé, sice jsme s kámoškama seděly celou dobu na noťasu, ale lepší než sedět doma :D
Objevilo se video z natáčení photoshootu pro časopis Elle a je naprosto kouzelné! ♥ Prostě jsem nemohla neudělat koláž :D Opravdu doporučuju zhlédnout:)
....................................................
zdroj: scarlett-johansson-archive.blogspot.com, lostinscarlettjohansson.blogspot.com