Září 2012

Anywhere I Lay My Head - Black Vinyl

29. září 2012 v 22:45 | Posted by Đeborah* |  Anywhere I Lay My Head

Na Tumblr jsem objevila vinylové vydání Scarlettina alba 'Anywhere I Lay My Head' od Rhino Records. Zajímavé:)
...........................................................

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'Hitchcock' to open AFI Fest 2012

29. září 2012 v 22:34 | Posted by Đeborah* |  News
Film 'Lincoln' Stevena Spielberga uzavře noc AFI Fest 2012 a nyní Fox Searchlight vybrali film 'Hitchcock' Sashy Gervasiho, který tuto noc otevře. Film je zaměřen na vztah mezi Hitchcockem (Anthony Hopkins) a jeho manželkou Almou Reville (Helen Mirren). Bude mít premiéru první noc, 1. listopadu.


'The Avengers' - new on the set video

27. září 2012 v 17:08 | Posted by Đeborah* |  The Avengers (2012)

Ahojte. Objevilo se nové video z natáčení 'The Avengers'. Celé je o Black Widow.
Video mi sem nejde vložit (jak nečekané), tak stačí když kliknete na obrázek.
.........................................................


THREE YEARS WITH YOU ♥

26. září 2012 v 17:04 | Posted by Đeborah* |  Site Info

Tohle píšu na rychlo, tak se nezlobte (udělala bych obrázek k tématu, ale dneska nemám čas). Nějak mi vypadlo, že dneska je ten den :DD.
Dnes, 26. září slaví tento blog 3.rok! Je to neuvěřitelné, jak rychlo to uteklo! Za prvé bych chtěla poděkovat všem, co sem pořád chodí, píšou milé komentáře a vůbec celkově mi vždycky zvednou náladu:)
Nebojte, nemám v úmyslu tento blog rušit, ale tenhle půl rok tu asi nebudu strašit tak často (já vím, to říkám vždycky :DD), jelikož na mě čekají přijmačky (ano, jsem na základní škole :DD). Netěším se na to, navíc vůbec neumím matiku, což je ještě horší.
Každopádně za ty tři roky se pro mě nic nezměnilo. Scarlett je pořád moje no. 1 a už to tak zůstane ♥ Navíc na vaše blogy ráda chodím, těším se na nové články, však to snad poznáte z komentářů:) Ráda tu pro vás zveřejnuju články, baví mě to. No, už nevím co bych dál měla psát :DD.
Prostě děkuju za podporu a snad se tu zhledáme i 4. rok ! ♥
Užijte si zbytek dne;)

Shopping in Paris - 25. září 2012

26. září 2012 v 16:53 | Posted by Đeborah* |  Candids

Ahojte! Jaksi ty dny utíkají no :DD.
Scarlett včera, 25. září, paparazzi vyfotili při nakupování, kde byla doprovázena bodyguardem. Později nakupovala v Ives Saint Laurent a nakoupila i nějaké květiny. Také se proslýchá, že si koupila byt v Odéon a tráví tam nějaký čas před promotováním filmu 'Hitchcock' a nacvičuje si na 'Cat On a Hot Tin Roof' na Broadway. Také byla zpátky v New Yorku, aby podepsala smlouvu s Lulu Gainsburgem (společný duet Bonnie & Clyde), který bude dělat koncerty po New Yorku a jedním z hostů je prý i Scarlett.
Fotek je hromada, krásně se všude smála a moc jí to slušelo.
----------------------------------------------------------------


New French DVD Collection

23. září 2012 v 20:22 | Posted by Đeborah* |  Other Photos

3. října vyjde nová francouzská DVD kolekce filmů Scarlett - Ztraceno v překladu, Dívka s perlou a Koupili jsme Zoo. Na obalu také můžete vidět novou fotku k 'We Bought a Zoo' ♥
.................................................


zdroj: portman-scarjo.tumblr.com

Scarlett with Mick Jagger

23. září 2012 v 13:13 | Posted by Đeborah* |  With

Fotka Scarlett a Micka Jaggera z 2012 Costume Institute Gala.
...........................................


New York, I Love You (2008) - behind the scenes

22. září 2012 v 17:56 | Posted by Đeborah* |  New York,I Love You (2008)

Mám tu nějaké fotky z natáčení filmu New York, I Love You (These Vagabond Shoes) z roku 2008, který Scarlett režírovala. Na fotkách s hlavním a jediným hercem Kevinem Baconem.
..................................................


Candles 4 Rwanda

21. září 2012 v 20:15 | Posted by Đeborah* |  Videos

Objevila jsem starší video, které Scarlett udělala pro organizaci "Candles 4 Rwanda", mluví a pamatuje na všechny ty, kteří zemřeli a přežili genocidu, která se konala v této zemi před 15 lety.
....................................................


zdroj: scarlett-johansson-archive.blogspot.com

Hitchcock poster and release date!

21. září 2012 v 16:23 | Posted by Đeborah* |  Hitchcock (2013)

Ahojte! Za prvé si můžete všimnout dokonalého designu od skvělé Sinead! Myslím, že je to příjemná změna a po dlouhé době mám design od opravdové grafičky :DD.
Za druhé a za třetí se objevil plakát k filmu 'Hitchcock' a také informace, že film dorazí do kin 23. listopadu. Na plakátu můžete vidět Anthonyho Hopkinse. Ve filmu dále hrají Helen Mirren (manželka Hitchcocka, Alma Reville), Scarlett Johansson (Janet Leigh), Jessica Biel (Miles Vera), James D'Arcy (Anthony Perkins) a Danny Huston ( Whitfield Cook).
.................................................................


Annapurna's World Vegetarian Cafe

19. září 2012 v 20:23 | Posted by Đeborah* |  Other Photos

Dále tu mám jednu starší fotku z vegetariánské/veganské restaurace Annapurna's World Vegetarian Cafe, kde se Scarlett zastavila pro nějaké tipy na vaření. Na té fotka je zlatá, ty šaty jí strašně sluší ♥
...............................................................


zdroje: scarlett-johansson.org, facebook.com

Portrait by Marco Grob

19. září 2012 v 20:15 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots

Ahojte! Objevila se jedna úchvatná fotka/portrét od Marca Groba
............................................................


zdroj: tumblr

Victor Demarchelier for Vogue (Russia)

18. září 2012 v 20:11 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots

Čaute. A je to tu! Objevily se čtyři fotky (jedna chybí, ano) z photoshootu pro ruské Vogue od Victora Demarcheliera a to v HQ! Jsou to úchvatné fotky, celkově hodně povedený shoot! ♥
............................................................

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

zdroje: managementartists.com/photography/victor-demarchelier/portfolio, scarlett-johansson.org

Mark Ruffalo And Scarlett Johansson Talk 'The Avengers'

16. září 2012 v 14:18 | Posted by Đeborah* |  About

V rozhovoru s Flicks & Bits, Scarlett Johansson a Mark Ruffalo mluvili o 'The Avengers' před 2D Blu-ray Combo Pack, 3D Blu-ray Combo Pack a DVD vydání 25. září.

Film byl režírovaný Jossem Whedonem a hráli Chris Evans, Jeremy Renner, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Clark Gregg.


Johansson o oblíbeném okamžiku natáčení filmu: "Pro mě myslím, je to pravděpodobně ta scéna, kde každý z nás - Hulk, Captain America, Thor, Iron Man, Hawkeye, Black Widow - všichni stojí v kruhu a kamera jezdí kolem nás všech a my všichni ovládáme své zbraně a vzhlédneme ..."

Vogue (Rusko) - říjen 2012 - new scans

13. září 2012 v 19:50 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots

Z tohoto jsem úplně paf! Objevily se další čtyři fotky z ruského Vogue!! Ach bože, to je dokonalost, že nemám slov!! Vím, fotky nejsou moc velké, ale myslím, že to vůbec nevadí, doufám, že by se co nejdříve (HNED !! :DD) mohly objevit v HQ.
.............................................................


↓ neuvěřitelně jsem se zamilovala do této fotky!! ♥ ♥zdroj: lostinscarlettjohansson.blogspot.com, twitter.com/VeljkoGavril

Tom Hiddleston Was Intimidated Working With Robert Downey Jr. And Scarlett Johansson Because He Grew Up Watching Them In Movies

13. září 2012 v 17:19 | Posted by Đeborah* |  About


Tom Hiddleston uznává, jak zastrašující bylo být na natáčení filmu 'The Avengers', s herci, kteří byli známí dlouho předtím, než se stali superhrdiny:
"Abych byl úplně upřímný, cítil jsem se velmi podobně jako junior chlapec na Avengers. Byl jsem ve společnosti skupiny herců, při sledování jejich filmů jsem vyrůstal. Samuel L Jackson a Robert Downey Jr. jsou filmové legendy. Vzpomínám si, jak jsem sledoval Roberta v Chaplinovi, když jsem trénoval u RADA a myslel jsem si, že to byl jeden z nejpozoruhodnějších děl herectví co jsem kdy viděl. Kromě toho, Scarlett Johansson natočila Lost In Translation, když jsem byl na vysoké škole, takže jsem se cítil neuvěřitelně šťastný a hrdý pracovat s těmito herci a být v těchto scénách s nimi. Bylo to úžasné. "


Vogue (Rusko) - říjen 2012

12. září 2012 v 8:05 | Posted by Đeborah* |  Scans

Ahojte! Mám pro vás skvělou zprávu. Scarlett se objevila na titulce ruského vydání časopisu Vogue pro říjen! Fotil Victor Demarchelier. Ta fotka je naprosto dechberoucí, má tam perfektní vlasy, oči, no prostě je tam celá dokonalá! ♥ Doufám, že se co nejdřívě objeví více fotek.
..................................................


zdroj: glossynewsstand.tumblr.com

Scarlett and Jared have remained friends, nothing more, nothing less

10. září 2012 v 21:31 | Posted by Đeborah* |  News
Po tom, co se objevily fotky Scarlett s ex-přítelem Jaredem Leto z 2012 DNC, kde jsou blízko u sebe a dokonce se drží za ruce Scarlett přes rep řekla, že jsou oba jen kamarádi.

Scarlett před rep uvedla "Scarlett je ještě s Natem. Tohle je velmi nevinné. Scarlett a Jared zůstali přátelé, nic více, nic méně. Soustřeďme se na DNC a její řeč, která je exponenciálně důležitější. "
-----------------------------------------------
Bylo to jasné už od začátku. Teda alespoň pro mě. Scarlett teď chodí s Natem a ona není ten typ, co by střídala partnery jako ponožky. Každopádně je hezké, že i po tom, co se Scarlett s Jaredem rozešli, jsou pořád přátelé:)

2012 Democratic National Convention (DNC) - 6.září 2012

7. září 2012 v 11:18 | Posted by Đeborah* |  Appearances

Ahojte! Ve středu jsem vás informovala, že má Scarlett znovu podporovat Baracka Obamu na DNC. Tato akce se konala včera, 6.září v Time Warner Cable Arena v Charlotte, NC. Scarlett měla projev na 2012 Democratic National Convention (DNC), kde apelovala na mladé voliče. Ke vzhledu: vypadala vážně skvěle! ♥ Moc se mi líbí sako a celkově celý outfit skvěle nakombinovala a měla také vážně povedený make-up a účes:)

"V roce 2008, hlasovala méně než polovina všech oprávněných voličů ve věku mezi 18 a 24," řekla. "Mladá Ameriko, proč jen mluvíme s polovinou našeho hlasu, když je tolik v sázce přímo zde a ovlivňují nás? Víte, pro koho jsem hlasovala. Nebudu vám říkat, pro koho máte hlasovat. Jsem tu, abych vás požádala, abyste šli k volbám. "Fotky jsem vám nahrávala na server imagebam jelikož iimmgg pořád nefunguje a chtěla jsem, abyste je měli v co nejlepší kvalitě:)
............................................................

HQ (zdroj: justjared.com)
23 FOTEK

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dolce & Gabbana - Perfect Luminous Make-up Campaign

5. září 2012 v 22:38 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana

Objevila se celá fotka z kampaně značky Dolce & Gabbana pro make-up 'Perfect Limunous'. Ta fotka je úchvatná, Scarlett tam má nádherné oči ♥

Jinak do středy 12. září tu bude minimální aktivita, jsem znovu nemocná a chci se tentokrát pořádně vyléčit (nebojte, není to nic strašného:) Chci se také omluvit affs, nebudu vás tak často obíhat (i když teď je to také málo), občas se tu na půl hodiny, hodinu stavím, abych zašla na tumblr a koukla se na novinky o Scarlett, budu se snažit vás oběhnout, ale kdyby ne, tak mě prosím omluvte, až budu zdravá, tak vám všechny obejdu:)
...............................................................


Scarlett Johansson, Natalie Portman, Kerry Washington to Speak at DNC

5. září 2012 v 22:31 | Posted by Đeborah* |  News


Manažeři demokratického národního shromáždění vydali svůj vlastní seznam "překvapení".
Před prezidentem USA Barackem Obamou budou ve čtvrtek v Charlotte, NC, mluvit Scarlett Johansson, Natalie Portman a Kerry Washington, podle seznamu na poslední chvíli poskytnutých CNN DNC.
Herečky jsou uvedeny po Foo Fighters. Eva Longoria je také očekávaná, že bude hovořit dříve než se objeví Obama.
......................................
Omlouvám se, ale tyhle politické věci vůbec nechápu. Zjednodušeně (snad jsem to pochopila dobře), má Scarlett znovu podporovat Baracka Obamu:)

Joseph Gordon- Lewitt and Nathan Johnson working on Don Jon’s Addiction

3. září 2012 v 21:42 | Posted by Đeborah* |  Don Jon's Addiction (2013)

Joseph Gordon-Lewitt dal na Tumblr fotku s Nathanem Johnsonem (dělal muziku k Brick and Looper) jak pracují na filmu 'Don Jon's Addiction', kde můžete v pozadí vidět Scarlett!
...................................................


zdroj: donjonsaddiction.tumblr.com/

Scarlett with friends and Nate in Paris - 31.srpna 2012

3. září 2012 v 21:33 | Posted by Đeborah* |  Candids

Ahoj. Tak co první školní den? :DD. U mě pohoda, teda až na zabírání lavic :DD. S kámoškou jsme docela vysoké (nejvyšší ze třídy) a skončily jsme ve druhé lavici :'DD. Ale ono se to ještě nějak přemístí (doufám!!) :DD.
Každopádně objevily se další candids z 31.srpna, kdy byla Scarlett venku v Paříži s přáteli a přítelem Natem. Zdá se, že několik webových stránek zveřejnilo článek o 'boji' Scarlett a Nata s paparazzi, protože je pořád fotili. No, nedivím se, já bych asi byla na nervy, osobně mi vadí, když se na mě lidí jenom koukají, takže .. :DD.

ANO, kouří. ANO, má bratra-dvojče. Jako promiňte, ale za tu dobu co sem chodíte, byste tohle mohli vědět. Pořád se tomu divíte, nechápu proč, fotek jak kouří a s bratrem se objevilo už plno.
..................................................Delete scenes from 'The Avengers'

2. září 2012 v 21:34 | Posted by Đeborah* |  The Avengers (2012)

Dále se objevily smazané scény z 'The Avengers' kde můžete na začátku polovinu videa vidět, jak Black Widow a Hawkeye bojují a potom tam je ještě chvilku jako Natasha. Proč to mažou sakra?!Dolce & Gabbana Perfect Luminous Liquid Foundation

2. září 2012 v 21:14 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana

A je to tu!:) Objevilo se video na make-up Perfect Luminous od značky Dolce & Gabbana. Scarlett tam je opravdu vidět jen asi dvakrát a to musíte dávat sakra pozor :DD, myslím, že by bylo lepší, kdyby tam byl delší záběr na ni, jak se směje nebo jak používá ten make-up. Každopádně je to hezké, jednoduché video, ale jak říkám, přijde mi to spíš jako reklama na nějakou cestovní kancelář nebo tak :DD.
..................................................