Srpen 2012

Pryč, znovu (29.8. - 2.9.)

29. srpna 2012 v 10:25 | Posted by Đeborah* |  Site Info

↑ ♥

Ahojte. Tak, nadpis mluví za vše :DD Znovu odjíždím a tentokrát už do konce prázdnin, i když je to jen pár dní. To vám povím, celý rok se těším na prázdniny a ony tak rychle utečou :DD Ale náhodou se do školy i těším. Samozřejmě na lidi, na učení vůbec :X :DD No, stejně to vypadá, že teď už moc sluníčka nebude, navíc jsem byla minulý týden nemocná (nic světoborného, jak jste viděli, byla jsem tu ;DD), takže stejně ani do vody nemůžu. Momentálně chodím s kámoškou ven na 'naše mise' (všechny cesty vedou do Tesca :DD), takže fajn prázdniny:) No, k mé nepřítomnosti: budu mít přístup k internetu v knihovně i v mobilu (kéž bych měla wifi :DD), ale jelikož ani v jednom nemůžu přidávat fotky, tak se tu neobjevím. Maximálně občas zajdu k nějakému aff, ale to je tak všechno. Vrátím se v neděli, hned druhý den škola, ale nebojte, když budou novinky, přidám je, hned první den se učit nebudeme ;DD Jinak, omlouvám se, že k affs nechodím každý den, většinou se mi do toho nechce :DD Tak jo, užijte si poslední týden!;)
Mějte se♥

Dolce & Gabbana Makeup - Perfect Luminous

26. srpna 2012 v 11:23 | Posted by Đeborah* |  Dolce&Gabbana

Čaute. Objevila se fotka nové kampaně značky Dolce & Gabbana Perfect Luminous ,focená na Sicílii letos v létě. Scarlett tam vypadá famózně! ♥
...........................................................


The Avengers - new behind the scenes photo

23. srpna 2012 v 15:40 | Posted by Đeborah* |  The Avengers (2012)

Ahojte! Objevila se nová skvělá fotka z natáčení 'The Avengers'!:)
.............................................


Jogging in Paris - 20.srpna 2012

21. srpna 2012 v 22:56 | Posted by Đeborah* |  Candids

Objevili se další candids z Paříže!:) Tentokrát paparazzi Scarlett přistihli rovnou dvakrát. Poprvé (nevím co bylo dříve ,i když to není vůbec důležité :D) když se svým přítelem Natem běhali a podruhé Scarlett nakupovala se svým bratrem-dvojčetem Hunterem. Fotky pochází ze včerejška, 20.srpna.
................................................................The Avengers-Gag Reel

21. srpna 2012 v 13:52 | Posted by Đeborah* |  The Avengers (2012)


Čaute. Objevilo se naprosto skvělé video s nepovedenými scénami z 'The Avengers'. Scarlett tam sice moc není ,ale vážně to nemá chybu a stojí za shlédnutí :D

Původní video bylo odstraněno ,což je škoda ,ale našla jsem to samé,sice kratší a v horší kvalitě ,ale tak co už ..
..................................................................


Scarlett and her boyfriend Nate Naylor were spotted yesterday night having a romantic stroll in Paris

20. srpna 2012 v 15:19 | Posted by Đeborah* |  Candids

Ahojte! Po dlouhé době se konečně objevily i nějaké candids. Scarlett a Nate byli vyfoceni včera večer, 19.srpna, při romantické procházce Paříží. Scarlett vypadala víc než dokonale! Ten outfit jí vážně moc slušel ,hrozně se mi tu líbí. A navíc jim to spolu také moc sluší ♥
Nejede iimmgg.
....................................................................'Avengers 2′ locked for summer 2015

19. srpna 2012 v 14:22 | Posted by Đeborah* |  News
Čekání je u konce nebo také na začátku: datum premiéry "The Avengers 2" bylo konečně odhaleno.

"The Avengers 2" je plánováno na 1. května 2015, datum vydání Disney potvrdil ve čtvrtek:

"Walt Disney Studios oznámili datum vydání pro pokračování největšího superhrdinského trháku od Marvel Studios a třetí nejdražší film všech dob, Avengers. Joss Whedon se vrací do psaní a režírování NEPOJMENOVANÉHO POKRAČOVÁNÍ AVENGERS OD MARVEL, připraveno k vydání 1. května 2015."

---------------------------
Podle mě je to...dost brzo zveřejnovat datum? No, já osobně jsem to datum ani vědět nepotřebovala, všem je jasné, že to bude za dlouho. Za hodně dlouho. Taky doufám, že to bude aspoň nějaký pořádný příběh (chápu, že superhrdinové prostě MUSÍ zachraňovat svět) a 1 byla skvělá, ale taky se bojím toho, že se to nepovede... Třeba u Tranformers všichni tvrdí, že 2 je nejhorší, přitom já ji zbožnuju, ale zase 3 mě zklamala. Každopádně by mi ani nevadilo kdyby žádné pokračování nebylo, pro Scarlett je to sice výhodné, ale pokračování takových trháků většinou nejsou .. až tak skvělé jak předchozí. Cobysme chtěli? Svět je zachráněn. No, jsem zvědavá na obsah;)

Scarlett with John Legend

14. srpna 2012 v 15:51 | Posted by Đeborah* |  With

Pamatujete si na fotku Scarlett s Kaynem Westem? Tak ta fotka pochází z roku 2007 z tour 'Glow in the Dark'. Nově se objevila fotka Scarlett se zpěvákem Johnem Legendem ,se kterým účinkovala ve video 'Yes We Can'.
....................................................


Ready or Not

13. srpna 2012 v 18:16 | Posted by Đeborah* |  Site Info

Ahoj!
Omlouvám se za neaktivitu ,ale přes víkend jsem spala u kámošky a nechtěla jsem to kazit nějakým sezením u blogu. No a teď navíc nejsou ani novinky a popravdě na blog ani nemám náladu a nechce se mi přidávat nic starého atd atd. Takže ,až budou novinky ,tak je přidám do té doby tu nic nečekejte. Affs vždycky oběhnu někdy pozdě večer :D.
Užívejte si volna dokud to jde a neodsuzujte Miley ,že si ostříhala vlasy ,bylo to pro charitu;)! ♥

The 50 Hottest Women In Comic Book Movies

8. srpna 2012 v 16:58 | Posted by Đeborah* |  Charts

Stránka Complex.com sestavila žebříček 50 Nejvíc Sexy Žen v Komixových Filmech. Scarlett se umístila na 2.místě! Gratuluji:) Celý žebříček najdete ZDE.

1. Jessica Alba jako Nancy Callahan ve filmu Sin City (2005)
2. Scarlett Johansson jako Black Widow ve filmu The Avengers (2012)
3. Rosario Gawson jako Gail ve filmu SIn City (2005)
4. Halle Berry jako Patience Phillips ve filmu Catwoman (2004)
5. Rebecca Romijn jako Mystery ve filmech X-Men, X2, X-Men: The Last Stand (2000-2006)
6. Zoe Saldana jako Aisha ve filmu The Losers (2010)
7. Aneglina Jolie jako Fox ve filmu Wanted (2008)
8. Jane Fonda jako Barbarella ve filmu Barbarella (1968)
9. Kate Beckinsale jako Carrie Stetko ve filmu Whiteout (2009)
10. Nicole Scherzinger jako Lily ve filmu Men in Black 3 (2012)

Kate Hudson “Seething With Jealousy” Over Scarlett Johansson’s Career?

5. srpna 2012 v 13:21 | Posted by Đeborah* |  About
"Od té doby, co Scarlettin film 'The Avengers' explodoval u box office - obohacující ScarJo s 20 milionovou výplatou na pokračování - Kate Hudson vřela žárlivostí".

Mag, který tvrdí, "Scarlett a Kate začaly soupeřit před lety o Justina Timberlakea," pokračuje a tvrdí, že tzv. "spor" byl obnoven, protože "Scarlettina kariéra vyletěla, zatímco Kate se zastavila."

"žárlivost poháněná návratem, Kate doufá, že sesadí z trůnu ScarJo jako královnu Hollywoodu."

Zdroj tvrdí: "Pokaždé, když Kate dostane smlouvu, ona hledá Scarlettinu, aby to mohla porovnat."

Nyní, Hudson "je připravena vymanit se z její formy a stát se dívkou v Hollywoodu znovu," dodává údajný zasvěcený.

Všechny mag "ví", že Hudson prý nenávidí Johansson. Hudson a Johansson ale nikdy neměly žádný druh rivality mezi sebou.
----------------------------------------------
Nemyslím si ,že je to pravda. Zní to .. hodně hnusně. Nejsem si jistá ,že by na mě tam Kate působila ,ale je pravda ,že ji dvakrát ráda nemám.

Ben Wolf - Berlínský filmový festival 2008 - new photo

4. srpna 2012 v 14:31 | Posted by Đeborah* |  Photoshoots

Také se objevila nová fotka z roku 2008 z Berlína ,z filmového festivalu ,kde byla Scarlett kvůli filmu 'The Other Boleyn Girl'. Celý photoshoot najdete ZDE. Nádherný úsměv♥
Affs oběhnu asi někdy večer:)
................................................

Easy Living - září 2012

4. srpna 2012 v 14:25 | Posted by Đeborah* |  Scans

Dále se Scarlett objevila na titulce časopisu 'Easy Living' pro září 2012. Použili fotky z photoshootu pro Vogue. Bohužel mám jenom titulku ,na zbytek se můžete podívat ZDE. Také se objevily dvě nové (ta jedna je už známá ,jen lepší kvalita) fotky z photoshootu právě pro Vogue. Dala jsem to do jednoho článku:)
.........................................................


+ dvě nové fotky


O lásce k New Yorku:
"Miluju New York. Je krásný a náročný. Tak inspirující. Můžu zůstat vzhůru celou noc, dokud nevyjde slunce. Narodila jsem se tu a vyrostla jsem zde. Je to domov. "

O pocitu být starší než ve skutečnosti je:
"Mám pocit, že jsem žila dlouho. Vždycky jsem byla kolem starších lidí. Jako dítě na place jsem byla vždycky nejmladší. "

O vztazích a manželství:
"Zamilovat a vdát se ... Je hezké vědět, že jste schopni milovat někoho tímto způsobem. Vždycky jsem si myslela ,že na všechno přijdu. Uvědomila si, že - pokud jste s tím správným člověkem, mohou pomoct - mohou být těžké. Vztahy jsou složité. "

O druhé straně o slávy:
"Nerada si stěžuji, ale byl divný, přechod od být čestný a být rozpoznatelný. Je to dost šokující, když vás lidé sledují, pronásledují vás v koupelně, v polovině jídla. Je to jako aero slušnosti je pryč. "

O nepopisování sebe jako sexuální bohyni:
"Je snadné označit herce, který se hrál sexuálně přitažlivé role jako sex-symbol. Je úžasné pro lidi myslet si, že jste atraktivní, ale není to něco, co mě definuje. Možná to zní ... To je asi nepříjemné, co na to říct. Ale já si myslím, že mám více zajímavých definujících vlastností jako herec. "

'Bonnie & Clyde' - Cover

4. srpna 2012 v 14:08 | Posted by Đeborah*

Ahoj ahoj! :D Tak jsem zpět! :D Přijela jsem sice už včera ,ale jelikož jsem se na počítač dostala asi kolem půlnoci ,tak jsem si řekla ,že novinky odložím na dnešek:) Zase tolik jich sice není ,ale aspoň něco :D
Jako první tu mám cover k písni 'Bonnie & Clyde' ,kterou Scarlett nahrála s Lulu Gainsbourgem. Momentálně se hodně objevuje ,že je to nová píseň ,ale k poslechu byla už v září ,takže :D Poslechnout si ji můžete ZDE ,cover už je níže:)
.............................................................