Listopad 2011

Taylor Swift, Lea Michele, Scarlett Johansson a Evan Rachel Wood chtějí zpívat "On My Own" ve filmu Les Miserables

30. listopadu 2011 v 16:37 | Posted by Deborah* |  News
Umělci ze světa popu, hudebního divadla, filmu a televize soupeří o roli nešťastné Eponine v nadcházející filmové verzi mezinárodní hudebního hitu Les Miserables.

The New York Post uvádí, že popová zpěvačka Taylor Swift, "Glee" herečka Lea Michele, Tony vítězka a Woodyho Allena oblíbenkyně Scarlett Johansson a herečka Evan Rachel Wood, ty všechny by si rády vyzkoušely roli uličnice, který zpívá baladu "na vlastní pěst."

Režie: Tom Hooper. Bude to celovečerní film s předem ohlášenými hvězdami jako: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Eddie Redmayne a Geoffrey Rush.

Les Miserables film, od Universal a Working Title, vyjde 7. prosince 2012, v souladu s Universal. William Nicholson má na starost scénář.
-------------------------------
Teda, pokud tu roli skutečně dostane tak by to bylo úžasné! Hrála by s Anne ♥ Páni! No, pokud se k tomu ještě něco objeví, přidám to:))

Cosmopolitan - leden (US)

30. listopadu 2011 v 16:26 | Posted by Deborah* |  Scans
A nejenže se Scarlett objevila v časopisu Interview a Marie Claire, tak i v Cosmopolitanu pro leden 2012! Scarlett o tom, jací muži ji přitahují (berte to s rezervou, překládm to pomocí překladače a pak to předělávám, aby to dávalo smysl, takže se omlouvám, pokud něco nedokážete pochopit, ale v tom případě to nechápu ani já .. :(:

"Mám ráda kvalitu, dobrodružství, možná trochu nezbednost a zpochybňování autority, aktivitu. Pokud je 'bad boy' excelentní, tak jakýkoliv. Vůbec mě nepřitahuje podlost nebo šikana, ale myslím, že je atraktivní přesvědčování. Pravdu, koho ne?"

imagebam.com

Marie Claire - prosinec - new scan!

30. listopadu 2011 v 16:18 | Posted by Deborah* |  Scans
Ahojte! Objevil se další nádherný scan z prosincové Marie Claire. Scarlett řekla o výběru projektů toto:

"Stala jsem se o něco méně "snobem" s filmovými rozpočty a pro mě to znamená něco jako stát se umělecem. Myslím, že jsem se naučila posoudit projekty založené na tom, jak velké byly cateringové tabulky. Myslím, že si musíte uvědomovat svou cenu v jistém smyslu, ale ne na úrovni ohrožení vaší představy do jakého druhu projektu se chcete připojit. Nikdy bych vědomě neudělala film, který nezaplatí, nebo něco, co by měl představovat problém. Naštěstí jsem to nemusela dělat vůbec."

POTD #27 (29/11)

29. listopadu 2011 v 16:28 | Posted by Deborah* |  POTD
A jako POTD tu mám fotku (s několika fotkami :D), která pochází pro časopis Cosmopolitan z roku 2008. Úžasné fotky ♥ :D

'Under the Skin' - on the set - 27.listopad and more

29. listopadu 2011 v 16:21 | Posted by Deborah* |  Under The Skin (2012)
Ahojte. Objevily se další fotky ze starších natáčení a pak také dvě nové ze 27. listopadu. Za ně děkuji Ann.
27. LISTOPAD

POTD #26 (28/11)

28. listopadu 2011 v 16:59 | Posted by Deborah* |  POTD
Jako POTD tu mám karikaturu posteru filmu 'The Avengers' a musím říct, že jsem se zasmála :D Tuhle 'karikaturu' vytvořil Kevin Bolk a nazývá se Avengers Booty Ass-emble.
pod prexem pravý plakát ↓

Marie Claire - prosinec

28. listopadu 2011 v 16:22 | Posted by Deborah* |  Scans
Scarlett se objevila v dalším časopisu a to Marie Claire pro prosinec. Musím říct, že mě osobně se fotka moc nelíbí .. Ale má tam krásné vlasy, tojo:))
EDIT: Titulku jsem vyměnila za jednu v mnohem lepší kvalitě.
imagebam.com

Scarlett nesnáší pocit, že je 'zkoumaná'

28. listopadu 2011 v 15:28 | Posted by Deborah* |  About

Scarlett Johansson si ještě nezvykla, že je v centru pozornosti.

Herečka připouští, že ještě není zvyklá na život v očích veřejnosti.

"Je to hazard pokaždé, když se dostanu ven, a jistě, já jsem si to vždycky upravila," řekla magazínu Interview.

"Nemám Facebook nebo Twitter. Nemohu myslet na nic raději méně, než muset neustále sdílet informace z mého každodenního života. "

"Vyrostla jsem v domácnosti, která byla velmi politicky uvědomělá," dodala. "Pochopila jsem, že je to důležité, že je to naše zodpovědnost."
------------------------------
Teda ale! S tím Facebookem a Twitterem mě štve .. Prostě, já vím, že dává přednost soukromí atd. ale co fanoušci? Jak se s ní mají spojit? Achjo ://

Total Film - prosinec

28. listopadu 2011 v 15:16 | Posted by Deborah* |  Scans
'The Avengers' se objevili v časopise 'Total Film' pro prosinec. Nechápu, proč do normálních našich časopisu nedávají takové články! Disney Star je už ohraná písnička .. Nojo, snad se aspoň po premiéře u nás někde objeví ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview Magazine Photoshoot

28. listopadu 2011 v 15:13 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Tak, konečně! Objevil se kvalitní a snad celý (nevadilo by mi, kdyby se ještě nějaké fotky objevily:D) photoshoot, který byl nafocen pro časopis Interview. Fotograf je Sølve Sundsbø.Nádhera prostě ♥ Dokonalost! Úžasné šaty, výrazy, postavení atd atd .... <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett Johansson: Movie

28. listopadu 2011 v 15:06 | Posted by Deborah* |  About
Scarlett Johansson přiznává,že její režijní debut bude "těžké prodat".
27letá herečka je za kamerou u filmu "Summer Crossing" - adaptace prvního románu Trumana Capote, který se odehrává v New Yorku v roce 1945 a navazuje na 17letou Grady, bohatou protestantku, která se vydává na kontroverzní záležitost s židovskou parkovací obsluhou (tak tohle teda nechápu .. ) - a přiznává, že nemá v úmyslu obsadit žádné slavné hvězdy.
Řekla: "Je to o první lásce, že je něco zlé, v jistém smyslu je to těžké prodat, protože je to období, film, který se odehrává v New Yorku a není prostor pro velká jména. Uvidíme.. Držte palce. "
Scarlett také přiznala, že byla plná pochybností s jejím výkonem ve "We Bought a Zoo" - ale říká, že jí režisér Cameron Crowe pomohl v rámci projektu.
Dodala v rozhovoru pro časopis Vanity Fair: "Šla jsem do "We Bought a Zoo", a nevěděla jsem, jak to udělat přesně. Měla jsem myšlenky a věci, které jsem chtěla udělat, ale byla jsem trochu nezkušená. Cítil jsem se ven z praxe a trochu vystavena. Cameronův svět byl ale velmi příjemný."
---------------------------
No, teda, na to obsazení se těším! Doufám, že tam bude nějaká nádherná neznámá výborná herečka (u mě např.: jako ve filmu Pevné Pouto nebo Alenka v říši divů). :D No, jsem zvědavá!

POTD #25 (27/11)

27. listopadu 2011 v 15:36 | Posted by Deborah* |  POTD
A jako POTD tu mám fotku z photoshootu pro Harper's & Queen Magazine. Je vážně povedená :D ♥

Scarlett na pomoc v léčbě a výzkumu rakoviny

27. listopadu 2011 v 15:09 | Posted by Deborah* |  News
Ricky Gervais, Scarlett Johansson, Usher, Bruno Mars, Kevin McKidd a jiné skvělé osobnosti věnovaly kravaty do jedné skotské aukce.

Cílem této charitativní akce je získat peníze na výzkum a léčbu mužské rakoviny.

Scarlett Johansson věnovala vlastnoručně podepsanou kravatu značky Dolce & Gabbana.

Dražba byla spuštěna 24. listopadu na stránkách www.loosenupauction.com.

--------------------
Scarlett se nedávno připojila k projektu s názvem Neff Hope, který pořádá značka Neff. Projekt má za cíl získání finančních prostředků na léčbu a výzkum rakoviny.

Johansson spolu s ostatními návrháři vytvořili kolekci pletených čepic, jejichž koupě bude přínosem pro pacienty s rakovinou a výzkumná centra.

"Pomohla jsem vytvořit Neff Beanie s nadějí, že každý nákup může pomoci pacientům s rakovinou cítit se trošku lépe při jeho/její léčbě, vypadat dobře a mít se pohodlněji po celou dobu," říká hvězda.

"Čepice jsou navíc ekologicky šetrné, takže jsou ohleduplné jak k zemi, tak k osobám, které je nosí," dodává Scarlett.
------------------------
Od Scarlett je to rozhodně úžasné gesto. Za informace děkuji Ann.

'We Bought a Zoo' - klip - ,,Modern Day Adventures"

26. listopadu 2011 v 14:52 | Posted by Deborah* |  We Bought a ZOO (2011)
A jako novinku k 'We Bought a Zoo' tu mám krátkou scénu. Je vážně dost povedená :D Těším se!:)) Jelikož je to na serveru IMDB, tak mi to sem nejde nahrát .. Stačí, když kliknete na obrázek:))

POTD #24 (26/11)

26. listopadu 2011 v 14:46 | Posted by Deborah* |  POTD
A jako dnešní POTD tu mám still z filmu 'Ztraceno v překladu'.

POTD #23 (25/11)

26. listopadu 2011 v 14:43 | Posted by Deborah* |  POTD
No, včera jsem na POTD tak nějak zapomněla .. :D Fotka pochází pro časopis Interview z roku 2003.

POTD #22 (24/11)

26. listopadu 2011 v 14:41 | Posted by Deborah* |  POTD
Ano, vím. Ve čtvrtek se POTD neobjevilo, nějak jsem na to neměla náladu .. Takže, na fotce je společně s Robertem Downey Jr. a pochází z photoshootu pro USA Weekend.

Interview (prosinec / leden) - new scans !!!

26. listopadu 2011 v 12:59 | Posted by Deborah* |  Scans
Čaute! Jsem tu s úchvatnou novinkou! Objevily se další scany z časopisu Interview pro prosinec a leden!! A já nemám slov <3 Miluju tajemné a zvláštní shooty, a tohle prostě nemá chybu ♥ Vím, že si někteří povzdychli kvůli tomu přísnému pohledu (já nic nevidím:D), takže budou možná připomínky, ale já jsem se do těch fotek zamilovala ♥ Nádhera prostě!!!:)) Mimochodem, vím, že jsem se ještě neozvala o tom novém blogu a ani se můj názor nezměnil, prostě .. Mám tu neskutečný bordel a rekonstrukce by mi moc nepomohla, protože bych nevěděla, co mám předělávat .. Možná během dne něco odupravím, každopádně myšlenky přesunutí na nový blog není zavržená:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'The Avengers' - new poster

25. listopadu 2011 v 16:11 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Mimo jiné, se také objevil další, trošku pozměněný, ale skvělý plakát k filmu 'The Avengers'.

'Under the Skin' - on the set - 22.listopadu

25. listopadu 2011 v 16:09 | Posted by Deborah* |  Under The Skin (2012)
Objevily se také další skvělé fotky z natáčení 'Under the Skin', tentokrát ale ve městě, Port Glasgow. Děkuji za ně Ann. Vypadá to úžasně, těším se!!:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

I'll Be Home for Christmas!!

25. listopadu 2011 v 15:57 | Posted by Deborah* |  News
Objevila se písnička, na které se společně s Deanem Martinem podílí i Scarlett a písnička nese název 'I'll Be Home for Christmas' a (překvapivě) je vánoční. Tato skladba se objevila na albu Deana Martina - My Kind of Christmas, které vyšlo 20.září. No, je sice krásná, ale Scarlett tam má podle mě jiný hlas .. Vždycky měla takový hlubší, tajemnější .. Jelikož mi to jsem nejde vložit, je ZDE.

Hollywood star Scarlett Johansson celebrated her birthday with cake in Port Glasgow

25. listopadu 2011 v 15:09 | Posted by Deborah* |  About
Megastar Scarlett Johansson oslavila své 27. narozeniny v Port Glasgow. Herečka, více zvyklá na pompézní showbyznysové rauty, si vychutnala dort v dešti.

Tento týden se akce uskutečnila v domě v Port Glasgow, okolí se mění na filmové scéně.

Zasvěcených na place řekl Greenock Telegraph: "Byli jsme v Inverclyde dříve a jsme zpátky na pěkných pár dní. Byli jsme na natáčení na 14 různých místech po celém Skotsku, ale Inverclyde byl největší. Každý má velkou podporu u nás a my jsme šťastní s tím, jak se situace vyvíjí."

A tento týden, štáb překvapil Scarlett s narozeninovým dort ve tvaru bílé dodávky a strhujícím nápisem Happy Birthday.

Zasvěcený The Sun řekla: "Nedokážu si představit lepší místo na moje narozeniny. To bylo to nejlepší. "
----------------------
Páni, to je úžasně milé:)) Mohly by se objevit i nějaké fotky, ale velice pochybuju.

Podívejte, jakou štíhlou kočku vykouzlil Photoshop z oplácané Scarlett Johansson

25. listopadu 2011 v 14:39 | Posted by Deborah* |  About
Lidi, lidi, čtěte:DDDDDDDDD Tohle vám sem musím dát! Místo toho, abych se pořádně naštvala, jsem si radši řekla, že ta ženská (nějaká Dagmar), co to píše je prostě UBOHÁ! a nemá na to, aby si vydělala jinačím způsobem nebo co:DDDDDD KDO TADY URČUJE, JAK MÁ BÝT KDO HUBENÝ? NA TO JE ZÁKON? JO? PROTOŽE JÁ BYCH ŘEKLA ŽE NE!:DDDDDD Neříkám, že třeba nebyl použit photoshop na zahlazení nedokonalostí pleti, ale nevím, jestli by bylo Scarlett schopna vymazat si větší bříško nebo zadek.

Sedmadvacetiletá americká herečka Scarlett Johansson (27) se donedávna naplno věnovala natáčení filmu Under the Skin. Kvůli roli sexuální vražednice z jiného světa začala hodně cvičit, ale úplně útlá stále není. Nejjednodušší cestou, jak si dopomoci k dokonalé postavě na fotkách je tak Photoshop, díky němuž grafici vytvořili ze Scarlett démonickou krásku s bezchybnou postavou. V této nové podobě se herečka objeví na obálce prosincového čísla magazínu Interview.

Prostě a jednoduše, je to k smíchu! :DDDDDDD A že neuhádnete, v jakém trapném serveru to je? :DDDDD (ano, super.cz)!:DDDDDD

Má to vůbec cenu ?

24. listopadu 2011 v 16:29 | Posted by Deborah* |  Site Info
Ahojte. Poslední dobou přemýšlím, že se tady na to vykašlu a založím si nový blog o Scarlett .. Prostě mě to tady strašně štve! Možná to je náladou nevím, ale každopádně se tady ptám, jestli to má cenu .. U veřejných akcí jsem u roku 2008, dodělávám scany a shooty .. Prostě nevím, jestli by se mi to chtělo všechno dělat od začátku, i když bych řekla, že by to tak bylo i lepší .. Fakt nevím .. Takže se ptám, má to vůbec cenu ? Ale řekla bych, že se stejně rozhodnu pro nový blog .. Asi na něm začnu pracovat .. Ještě se rozhodnu. Kdyžtak dám vědět:))


PS: Zbožnuju tuhle písničku ♥

POTD #21 (23/11)

23. listopadu 2011 v 17:39 | Posted by Deborah* |  POTD
A POTD:)) Úžasná fotka s fotkami :D z tiskové konference k filmu 'Vicky Cristina Barcelona' z roku 2008. Scarlett tam vypadá úžasně! Má nádherné vlasy a skvělý make-up ♥