Říjen 2011

Allure (US) - červen 2002

31. října 2011 v 17:40 | Posted by Deborah* |  Scans
No, jelikož vůbec nepřídávám žádné scany, tak jsem se rozhodla to napravit. Mám tu jeden opravdu nádherný scan z červnového vydání Allure roku 2002.

Vogue UK Magazine Shoot

31. října 2011 v 17:36 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Ahojte! Nejsou novinky a tak přidám něco, co zde ještě nemám. Takže, mám (=D) tu photoshoot pro Vogue. Jsou to vážně nádherné fotky a Scarlett tam má úžasné vlasy a šaty

Scarlett Johansson nebo Anne Hathaway?

30. října 2011 v 12:23 | Posted by Deborah* |  About
Čaute. Na nějaké stránce se zase objevila akneta (no, ani tak moc ne), spíš Scarlett Johansson versus Anne Hathaway a jde o kostým. Jak asi víte, Scarlett hraje Black Widow a Anne Catwoman. Takže, a mě by zajímal váš názor, čí kostým se vám líbí víc. Mě osobně ten Anne, protože ona je taková křehčí, celkově se mi kostým více líbí a víc jí podle mě sluší. Na tom Scarlettiném se mi nelíbí ten přebytečný opasek, ty 'rukávy' a boty .. Co si myslíte Vy? =)
EDIT: Zjistila jsem, že fotky z natáčení 'Under the Skin' prostě zmizeli,no .. A jelikož mi už konečně a snad trvale jede internet, doplňila jsem je a jsou tam i nějaké nové.

Scarlett of cooperation with Penelope Cruz

29. října 2011 v 14:24 | Posted by Deborah* |  About

Ahojte! Jelikož zase nejsou novinky, tak tu mám něco (fakt nevím jak to mám popsat =D), co Scarlett řekla o spolupráci s Penelope Cruz.

" Chtěla jsem pracovat s Penelope jakýmkoliv způsobem, v jakékoli podobě. Ona je tak nádherná ... Je to klenot. Ona je krásná žena, krásná zevnitř i zvenku a ona je určitě skvělá herečka. Ona sama je osvědčená milionkrát a já si myslím, že je to chameleon a že by mohla hrát cokoli. Ona je zcela odhodlána ke všemu, co dělá. Ona přijde s poznámkami a ... Vcítila jsem se ven ze smyčky [směje se]! Ona a Javier, oba pracují v druhu rafinované metody. Pracuji jinak, připravuji se jiným způsobem. Naučila jsem se hodně o sobě jako herečce ve spolupráci s nimi, jak si jaksi "dobře hrát na pískovišti" a jít spolu s improvizací. Najednou jsem všichni tři skoro jako tento malý rodinný způsob. To naše společné scény jsou tak skutečné a a tak pravdivé. Samozřejmě, že jsme všichni spolu za dobře, což pomohlo ... bylo to úžasné. Milovala jsem práci s oběma z nich ... Penelope a já máme určité podobnosti, v tom co děláme. Myslím, že to je důvod, proč jsme spolu tak za dobře. Chápu určité věci o ní, ona může ocenit některé věci o mně. Sdílíme určitý názor. Opravdu jsme vytvořily pěkné přátelství."

Ophelia Wynne (2003)

28. října 2011 v 15:13 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Ahojte! No, jelikož nejsou žádný novinky, mám tu pro vás shoot z roku 2003, od Ophelie Wynne. Perfektní ♥ Mimochodem, k některým filmům (není to dodělané) jsem dopřidala linky ke stažení a trailery a také můj názor, koho by zajímal. Předem upozorňuju, že jsem viděla fakt málo filmů se Scar! =D Jo a v menu přibily ikonky k affs;) Nejsou nejlepší, ale jsou =)

'Under the Skin' - ont he set - 24.října v Glasgow

25. října 2011 v 14:56 | Posted by Deborah* |  Under The Skin (2012)
Lidi čaute!!!!!! =D Mám pro vás naprosto úžasnou zprávu!!! Objevily se fotky z natáčení filmu 'Under the Skin'! Pochází ze včerejška, 24.října z městečka Glasgow, Skotska. A jak jinak než že jsou přímo luxusní! Teda, netušila jsem, že bude mít Scar paruku (jestli to je =D). Lidi řeknu vám, že to bude bomba!


D&G - behind the scenes

23. října 2011 v 17:00 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Ahojte! Nojo, dneska jsem tady až teď, poprvé v životě bylo něco pořádného v televizi celé odpoledne =D Tak, mám pro vás úplně nádherné fotografie, které byly pořízený během focení pro D&G. A vypadá to, že by se nějaké nové mohly ještě objevit!;)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Hacker, který ukradl nahé fotky Johansson, promluvil: Je to závislost!

22. října 2011 v 16:48 | Posted by Deborah* |  About
Hacker Christopher Cheney (35), jemuž za nabourávání se do e-mailových schránek celebrit hrozí trest 121 let ve vězení, poprvé po zadržení policií promluvil. Prý je závislý na drbech ze života slavných. Naposledy ukradl nahé fotky herečky Scarlett Johansson (26).

Cheney se ke všem činům přiznal. Z jeho tvrzení i důkazů je zřejmé, že na fotkách nechtěl nijak vydělat, spíš se snažil dostat se svým idolům blíž. Přiklánějí se k tomu i úřady. Nejdřív to prý dělal jen ze zvědavosti, ale potom se prý jeho bádání po pikantnostech změnilo v závislost.

"Vím, že šlo asi o nejhorší druh stalkingu, jaký kdo může zažít, a omlouvám se," vyjádřil Cheney lítost svým obětem. Byl obviněn z 26 případů krádeže identity, neoprávněného přístupu k chráněným počítačům a odposlechů. Mezi oběťmi stalkingu byla například herečka Mila Kunis (28) nebo zpěvačka Christina Aquilera (30). Nejhůř ale dopadla herečka Scarlett Johansson. Fotografie, na které je krásná blondýna nahá, obletěla svět.

FBI na tiskové konferenci ukázala, jak se Cheney naboural do účtů více jak padesáti hvězd, z nichž většina chce zůstat v anonymitě, v šesti krocích. "Pomohlo to ventilovat zprávu, že kyber-hacking je skutečnou hrozbou," říká státní návladní Andre Birotte. Vyšetřovatelé doufají, že si od nynějška celebrity dají větší pozor na soukromí a k zabezpečení svých účtů začnou používat silnější, hůře napadnutelná hesla.
foto and text by blesk.cz

Scarlett opouštěla Box Klub v Londýně - 20.října

21. října 2011 v 17:45 | Posted by Deborah* |  Candids
Ano! =D Konečně nějaká pořádná a skvělá novinka! Po dlouhé době se objevily nové paparazzi fotky ze včerejška, 20.října, kdy Scarlett opouštěla Box Klub v Londýně. Vypadala fantasticky ♥ Moc se mi líbí její vlasy a ta bunda a boty a vůbec všechno! =D A taky se mi to podařilo nahrát na imagebam! =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

S Moda - new updates

21. října 2011 v 14:58 | Posted by Deborah*
Ahojte! Nojo, internet mi pořád vypadává, ale to je jedno. Mám tu novou fotku ze shootu pro časopis S Moda. Scarlett je tam společně s modelem, hercem, kámošem? Netuším. Také udělala nový rozhovor:

Něco co o vás lidé nevědí?
"Co lidé nevědí o mně Bože, co lidé nevědí o mě ? Mám ráda vaření, jsem velký Baker Ano. V létě jsem šla do pekárny a tak jsem vegan. Koláče, chleba a vdolky. Miluji pekárny! "

Co čtete?
"Právě teď, popravdě dvě věci. Svátek Movebable (Hemingway) a sbírku povídek Herman Hesse. "

Má někdo filmovou kariéru, kterou obdivujete?
"Philip Seymour Hoffman možná. Je to úžasný herec, který byl schopen dělat divadlo a film a udělal tradici mezi jeho postavami téměř bez námahy. Kdybych mohla dělat takovou kariéru, pravděpodobně by to byla jeho."

Je tu někdo s kým byste chtěla opravdu spolupracovat?
"Vždycky jsem chtěla pracovat s Timem Burtonem. Líbí se mi na světě, který vytváří, a doufám, že se to jednoho dne uskuteční. Byl by to splněný sen."

EDIT: Nojo, nečekaně mi to na blog nejde nahrát a imagebam je pro mě taky nefunkční. Skvělý! Takže až se mi to rozjede (počítám že nikdy) tak to sem nahraju. Do té doby pravděpodobně nic přidávat nebudu, protože abych tady půl hodiny čekala, než se to uráčí naběhnout, tojo teda! Víte co, prostě na to kašlu! Blog není má povinnost, takže dokud se to nevyřeší, nejspíš budu mít prostě hiatus.. Nevím, fakt! Stránky se mi nezobrazujou, nic nejede, tak proč bych se s tím obtěžovala. Můžete mi věřit, že bych nejradši tenhle compl hodila z okna! 17:24 - už jsem v poho =) Neřeším =) Mimochodem, třikrát hurá, podařilo se mi to nahrát!


20.10.

20. října 2011 v 16:14 | Posted by Deborah* |  Site Info
Ahojte! Jednak bych se chtěla omluvit, že k vám poslední době moc nechodím a že nic nepříbývá, ale jelikož mi blbne internet, tak se nedá nic dělat a pak nejsou novinky. Takže bych vám chtěla říct, ať se nedivíte, kždy se tu občas neobjevím, prostě nedokážu říct, kdy mi internet pojede a kdy ne. Takže díky za pochopení. Pak vám jednu pro některé možná dobrou, pro některé ne. Na internetu se objevují zprávy o tom, že Scarlett prý chodí s hercem Josephem Gordon-Levittem, že je prý někdy viděl v New Yorku, restauraci SoHo a při projednávání nového projektu. Prý se i líbali. No, nevím co je na tom pravdy, ono se o tom, s kým chodí objevuje hodně zpráv, ale mohly by to třeba vyfotit jako, nevadilo by mi to ;D

Sette Magazine - říjen, more scans

18. října 2011 v 16:28 | Posted by Deborah* |  Scans
Nevím, jestli si to pamatujete, ale nedávno jsem dávala scany z italského časopisu Sette, ZDE. A dnes se již objevila celá úžasná titulka a dva scany a píše se tam o tom výletu do Keni. Fotky jsou tam úplně nádherné, je to tak skvělé, že jezdí i do cizích zemí =)

Scarlett si Lisabeht Salanderovou (Girl with Dragoon Tatto) nezahraje

18. října 2011 v 16:13 | Posted by Deborah* |  About
Ahojte! Možná si někteří z Vás pamatujete, jak se minulý rok psalo, že by si Scarlett měla zahrát ve filmu 'Girl with Dragoon Tatto'. Bohužel se tak nestalo a byla vybrána Rooney Mara. Důvod, proč si tam Scarlett nezahrála je ten, že je prý moc sexy. Já si nemyslím, že je to nějaká ztráta, i když je fakt, že bych jí ráda viděla v nějakém dramatu. Ale je taky fakt, že když se podíváte na Rooney, tak se vážně do té role hodí. Ale Scarlett má před sebou Under the Skin (mělo se prý natáčet už v říjnu tohoto roku, ale netuším) a Iron Mana 3 a možná, vážně nevím, jestli je to pravda Can a Song Save Your Life. Takže se máme na co těšit =)

"Scarlett Johansson byla skvělá, ale problém s ní je, že se nemůžete dočkat, až se svlékne," režisér David Fincher říká v rozhovoru pro Vogue. Kouzlo Lisabeth Salanderové (postava, kterou měla Scarlett původně hrát, tedy hlavní) by mělo být více jako mimozemšťanské.

Vogue - čína - new photo

17. října 2011 v 15:19 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Tak přece! Objevila se nová fotka z docela starého photoshootu pro čínský Vogue. Bohužel, ty scany scany z toho německého jsem zde chtěla dát už dřívě, ale nepovedlo se (vlastně nic nového, kromě této fotky, že =D). Takže tu mám úplně novou myslím i neviděnou fotografii z onoho shootu. Je to naprosto nádherná fotka ♥

S Moda - more scans

17. října 2011 v 14:48 | Posted by Deborah* |  Scans
Ahojte. Mám tu hned dva další scany ze španělského časopisu 'S Moda'. V minulém článku jsem přádala fotky z photoshootu pro tento časopis. Pro módní časopis 'S Moda' Scarlett nafotila shoot, když byla v Miláně na přehlídce Dolce & Gabbana. Udělala nový rozhovor, ve kterém představuje svůj nový projekt 'Under the Skin' ale politiku, styl, módu a ochranu osobních údajů:

"V Hollywoodu se každý stará o svou image do posledního detailu. Ale v mém soukromém životěne. Jsem zastáncem zdravého životního stylu. Nemám ráda extrémy. Když jdu na prezentaci nebo slavnostní premiéru, jsem na červeném koberci. Říci ne mě připraví o překvapení. V každém případě sex symbol pro mě nepředstavuje žádný zvláštní tlak za nezávislou ženu. Když musím jít na akci, stačí si vybrat šaty, se kterými se cítím pohodlně a hezky. Někdo bude kritizovat vzhled vašeho výběru. Ale nemůžete si dovolit, aby tento druh zpětné vazby měl vliv na Vás. Stejně jako vy nemůžete přestat chodit, stejně jako lidi, kteří váspoznávají a zastavují když jdou kolem. Postupem času se dohodli, že založí fanklub. Ti kteří si myslí, že jste úžasná, ale budou i další, kteří si myslí, že jste to nejhorší. Neexistuje nic, jak se tomu vyhnout. "imagebam.com

S Moda Magazine Shoot

16. října 2011 v 17:07 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Ahojte! Objevila se jedna fotka z photoshootu ze španělského časopisu 'S Moda'. Je dokonalá ♥

Ronnie Wood zaplatil 20,000 $ za večeři se Scarlett

16. října 2011 v 14:00 | Posted by Deborah* |  News
Ronnie Wood byl na charitativní aukci a zaplatil 20,000 dolarů za večeři se Scarlett Johansson.

Host řekl londýnskému deníku Evening Standard: "Když obě nabídky dosáhly 13, 000, vypadalo to, že to dopadne jako remíza. Takže oba dva souhlasili, aby své nabídky zaplatili spolu a zaplatili 26, 000, aby mohli sdílet Scarlett. "

Scarlett se konečně otevírá o jejím rozvodu

15. října 2011 v 11:40 | Posted by Deborah* |  About
Herečka Scarlett Johansson se konečně otevřela o jejím rozvodu s Ryanem Reynoldsem, který byl dokončen letos v červnu.

Ve svém otevřeném rozhovoru pro německý časopis GALA, obvykle se sevřenými rty hvězda ukázala, že byla "dost depresivní" po rozvodu. Herečka se spoléhala na její blízké přítelkyně, její dvojče Huntera a její 89letou babičku Dorothy, aby jí pomohli dostat se přes rozvod.

"Asi po týdnu, jsem se dala zase dohromady a začala chodit do posilovny po celou dobu," řekla herečka v německém jazyce magazínu.

Ale neočekávejte, že hvězda odhalí, co způsobilo zánik jejího manželství. "Tato otázka je příliš osobní," říká. "Já jen řeknu toto: Mohu být kritická - se sebou a s jinými lidmi. Ale já nedělám kompromisy. "

Johansson přijala také nedostatky další nedostatky: "Já jsem soudila lidi velmi rychle. Pokud s někým nesouhlasím nebo jsem naštvaná budu to říkat lidem do tváře - bez ohledu na to, jak to je škodlivé nebo by mohlo být, mě to může dostat.. do problémů čas od času. "

Johansson a Reynolds se vzali v roce 2008 a oznámili jejich rozvod na konci roku 2010. Dvojice je známá pro udržení jejich vztahu v soukromí.
-------------------------------------------
Já nevím, jak vy, ale strašně bych chtěla vidět Scarlett na svatbě ♥

Za krádež nahých fotek Scarlett Johansson hrozí hackerovi 121 let vězení

14. října 2011 v 21:07 | Posted by Deborah* |  News
Hacker, který herečce Scarlett Johansson ukradl intimní fotografie z mobilního telefonu, je už za mřížemi. Tvrdí to alespoň americká FBI s tím, že 35letý Christopher Chaney pronikl také do e-mailu Christiny Aguilery, Mily Kunis a dalších desítek obětí.

Muž, který byl zatčen v rámci dlouhodobé operace "Hackerazzi", už byl obviněn z 26 případů krádeže identity, z nepovoleného přístupu do chráněných počítačů a z odposlouchávání. Pokud jej soud uzná ve všech bodech vinným, hrozí mu až 121 let vězení.

"Informace o celebritách jsou velmi dobře zpeněžitelné," vysvětlil Steven Martinez z losangeleské kanceláře FBI a dodal, že stížnosti slavných osobností, kterým byly ukradeny osobní údaje, neustávají.

Jedním z největších úlovků hackera byly nahé fotky Scarlett Johansson, které nafotila sama herečka na svůj mobilní telefon.
-----------------------------
Ne že bych nebyla ráda, že ho zatkli, ale oni fakt věří, že tolik let bude žít ?!

Chris Floyd (2003)

14. října 2011 v 20:45 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Mám tu dvě naprosto skvělé fotky od Chrise Floyda z roku 2003. Myslím, že pochází z propagace filmu 'Lost in Translation', protože na jedn fotce můžete vidět Billa Murraye. Strašně se mi tenhle shoot líbí ♥ Takový jiný, originální =) / Jinak, nedivte se, když někdy budou obrázky na blogu =D /

D & G - 'The One' video

14. října 2011 v 20:01 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Dolce & Gabbana představili nový nesestříhaný film k vůni 'The One', odhalující provokativní, ale bez námahovou ženskost věčné divy. Režíroval Jean-Baptiste Mondino, hrála Scarlett Johansson. Je to nádhera! Scarlett je tam tak nádherná a miluju ten její stydlivý úsměv =) ♥ A jelikož zase nechce imagebam spolupracovat, vložila jsem to na blog, ale myslím, že to nikomu vadit nebude =D
EDIT: Objevila se jedna nová nádherná fotografie pro Vanity Fair od Annie Leibovitz z roku 2005,ZDE.
| LINK |

Dolce & Gabbana - behind the scenes

14. října 2011 v 19:36 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Dále tu mám tři naprosto dokonalé a bez chybné fotky z focení pro D & G. Jedna, a to poslední fotka je známá (pravá polovina), ale ty přecchozí dvě jsou nové. Ta druhá, jak má župan s nápisem DG ♥ Nádhera prostě! =)
imagebam.com imagebam.com

S Moda - španělsko, říjen

14. října 2011 v 19:27 | Posted by Deborah* |  Scans
Ahojte! Tak jdem dnes konečně tu a jdu přidávat! =) Jako první tu mám obálku španělského časopisu 'S Moda' pro říjen (časopis vyjde 15.října). Scarlett fotil Alvaro Cortes Beamud a má na sobě krajkové šaty od D & G. Musím říct, že ta fotka je úchvatná! ♥
imagebam.com

Hacker byl dopaden!

13. října 2011 v 19:22 | Posted by Deborah* |  News
Dále tady mám další skvělou zprávu a to, že hacker, který se naboural do Scarlettina mobil a následně zveřejnil dvě její soukromé fotografie na internetu byl konečně chycen a zatčen! FBI, řekla CNN: "Jen proto, že jste herec nebo děláte filmy nebo cokoliv jiného, neznamená, že nemáte nárok na své soukromí. Je to nespravedlivé. Je to špatně". Po hereččině stížnosti, policejní vyšetřování případ nazvalo "Operace Hackerazzi ". Musím říct, že jsem i ráda. I celebrity mají své soukromí a ten kdo to dělá, je vážně ubožák!

'Iron Man 3' !

13. října 2011 v 19:08 | Posted by Deborah* |  News
Čaute! Mám pro vás úžasnou zprávu! Možná už jste někteří slyšely o tom, že bude i 'Iron Man 3'. A opravdu. A dokonce by si tam měla znovu zahrát Scarlett, samozřejmě ve své roli a to Natashy Romanoff tedy Black Widow. Film by měl režírovat ne Jon Favreau, jak to bylo v minulých dílech, ale Shane Black a film by měl být pný akce a dobrodružství od začátku až do konce. Premiéra je podle IMDB 3.května 2013, ale řekla bych, že se to v průběhu připravování a natáčení atd. ještě možná změní. Podle mě e to vážně úžasná zpráva, protože filmy 'Iron Man' mám strašně ráda! =)