Září 2011

Scarlett & Ryan Reynolds na koncertě Radiohead

30. září 2011 v 17:02 | Posted by Deborah* |  About
Včera večer na koncertě Radiohead v New Yorku, Scarlett Johansson a Ryan Reynolds se objevili ve VIP prostoru na balkonu Roseland Ballroom. Zřejmě Ryan přivedl Scarlett a jejího kámoše na koncert.

Scarlett měla na sobě velké silné brýle a tričko, říká zdroj OK!: "Scarlett si povídala s jejím přítelem a Ryanem ve VIP prostoru nahoře."

Zdroj dodal: "Oni šli do sebe a byli velmi přátelští, ale neviděl jsem je se líbat ani držet se za ruce. Před koncertem,zašel Ryan do VIP baru a přinesl pití Scarlett a jejímu příteli. "
-------------------------------
Podle mě je to dobrá zpráva =) Sice nevými,jestli jsou Ryan a Scarlett spolu,ale už se objevily zprávy,že Ryan chodí zase s někým jiným. Taky,že se na tom koncertě prý dali dohromady .. Kdo ví .. No,docela škoda,že se neobjevily žádné fotky ale myslím,že se ani žádné neobjeví =)

'The Avengers' - still!

30. září 2011 v 14:38 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Čaute! Objevila se další naprosto úžasná novinka! A tou novinkou je still z 'The Avengers'! Ta fotka je úplná nádherná ♥ Už se těším se na další =D Mimochodem,kdo má zájem,tak všechny nové fotky máte ZDE =) Achjo,ať už je premiéra! =D
imagebam.com

'The Avengers' na obálce časopisu EW!

29. září 2011 v 17:24 | Posted by Deborah* |  Scans
Ahojte! Objevila se úchvatná novinka! A to taková,že se The Avengers objevili na obálce časopisu Entertainment Weekly pro říjena rovnou s novou fotkou!:P Doufám,že se brzo objeví nějaké kvalitnější promo,protože přece jen je to na obálce popsané a samotné je to vážně malé. Ale Scarlett je tam dokonalá
EDIT: Objevily se další dvě fotky! Jedna pochází z natáčení a jedna je promo Black Widow!♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett v zákulisí

28. září 2011 v 19:19 | Posted by Deborah* |  Other Photos
Mám tu jednu nádhernou fotografii ze zákulisí show D&G,kde nejspíš zkoušeli make-up nebo něco takového:) Jinak Scarlett měla make-up od Pat Mcgrath.

Přání od Gigi k druhým narozeninám mého blogu

28. září 2011 v 18:27 | Posted by Deborah* |  From You
Ahojte! Mám tu blahopřání od mého aff Gigi,která mi je udělala k druhým narozezninám blogu. Strašně mě to potěšilo a moc děkuju! ♥ Je to vážně nádherna! a jsem ráda,že si někdo díky mému blogu Scarlett oblíbil:)) Tak,zde je <3 ♥
imagebam.com

Potravinová krize ve východní Africe: Exkluzivní zpráva ze Scarlettiného výletu o Keňy

27. září 2011 v 17:32 | Posted by Deborah* |  Oxfam
Dál tu mám krásné video,které má být zpráva od Scarlett o potravinové krizi ve východní Africe. Jako obvykle,mi sem video nejde vložit,takže je ZDE a je k tomu i text a promiňte,ale vážně se mi nechce překládat:( Takže si užijte video,Scarlett je tam úžasná a je skvělé,že není žádná nafoukaná celebrita,která se prostě nebojí tam jet nebo pomáhat:))

Shopping at Dolce and Gabbana - 25.září 2011

27. září 2011 v 17:03 | Posted by Deborah* |  Appearances
Čaute! :P Je super,že kolem čtvrté dávají na Prima Cool Teorii Velkého Třesku,že? :D K fotkám - objevilo se plno paparazzi fotek z 25.září kdy byla Scarlett nakupovat v D&G. Jak jinak než že vypadala skvěle:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dolce & Gabbana After Party v reastauraci Gold - 25.září v Miláně

26. září 2011 v 15:39 | Posted by Deborah* |  Appearances
Ahojte! Mám tady fotky z after party,kde Scarlett představovala obraz Domenica Dolceho a Stefana Gabanny pro jejich prezentaci v restauraci Gold včera,25.září v Miláně. Vypadala opravdu dokonale,jen mě trošku štvou ty boty,ale ty šaty jsou prostě úchvatné! <3 A také byla úžasně namalovaná:)) Mimochodem,našla jsem video z přehlídky,kde můžete vidět na začátku Scarlett,potom modelky a pak Scar jak se baví s Felicity Jones,ZDE.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Two Years with You ♥

26. září 2011 v 0:01 | Posted by Deborah* |  Site Info
Dnes, 26.září to jsou 2 roky, kdy jsem se rozhodla založit si blog o herečce a zpěvačce Scarlett Johansson. Za tu dobu jsem už chtěla i končit,ale jedna holčina mi to vymluvila;) Řekla bych,že tu už asi víte. Za ty dva krásné roky jsem zde potkala plno úžasných lidí a spřátelila s úžasnými lidmi,kteří vedou skvělé blogy ♥ Nevím, co bych sem už dále měla psát, když jsem to všechny vypsala minulý rok. Jsem ráda, že tu pořád jsem, většina blogů, co si založím mi vydrží sotva měsíc .. Takže tímhle bych chtěla poděkovat všem mým dokonalým a skvělým affs, kteří ke mě chodí (snad i rádi) a všem ostatním, i když ke mě moc jiným blogů nechodí:) Čistě a jednoduše - děkuji moc ♥Doufám,že mě Scarlett nikdy neomrzí a že se zde zhledáme i příští rok!

Takový menší přehled:
Počet článků za dva roky:1152
Počet návštěv za dva roky: návštěvnost překročila 11 tisíc
Nejvíce aktivní měsíc: srpen 2011 (101 článků)
Nejméně aktivní měsíc: září 2009 (18 článků)
První design tohoto blogu byl řekla bych z této fotky.

Dolce&Gabbana Show at Milan Fashion Week - 25.září

25. září 2011 v 18:06 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett Johansson představila staré Hollywoodské kouzlo, když dorazila na Dolce & Gabbana prezentaci během Milanského Fashion Week v neděli (tedy dnes,25. září), v italském Miláně. 26letá We Bought a Zoo herečka seděla v první řadě s anglickou herečkou Felicity Jones na show. Scarlett má na sobě ruměncové krajkové šaty, mini Miss Sicily kabelku, zlaté paillete podpatky a Black Onyx náušnice, vše od Dolce & Gabbana. Vypadala opravdu nádherně,hlavně s tu rtěnku vybrala dobře,ale boty mají sice dokonalou barvu,ale prostě se mi nelíbí,no .. :/ Ale jinak vážně dokonalá :-*
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Rozhovor s Davidem McKenziem o soukromí a popularitě

25. září 2011 v 13:52 | Posted by Deborah* |  Videos
Dále tu mám krátký rozhovor Scarlett s Davidem McKenziem. Scarlett mluvila o soukromí a popularitě.

Robert Downey Jr's 'Iron Man' kostýmový incident

25. září 2011 v 13:41 | Posted by Deborah* |  About
Mám tu pro vás jeden vtipný incident,který se stal na place 'The Avengers' Robertu Downeymu Jr. :D Teda chudák Scarlett,ale je v pořádku a brala to s humorem:) Asi bys se tomu taky smála:D :

Robert Downey Jr. nechtěně srazil Scarlett Johansson na zem při nošení jeho "Iron Man" kostýmu. Herec měl na sobě těžký superhrdinský oblek, a zatímco čekal na filmové scény s jeho okouzlující představitelkou Black Widow v novém filmu "The Avengers", hrál si s high-tech tlačítky spojenými s jeho kostýmem.
Avšak náhle zmáčkl "špatné" tlačítko, které řídí jednu z rukou a srazil Scarlett tváří v tvář na zem.
Zdroj řekl: "Robert zmáčkl přepínač, který ovládá jednu ze svých zbraní - a najednou se prudce dozadu rozmáchl a praštil Scarlett Johansson, že se zapotácela dozadu, pak ztratila rovnováhu a spadla na zem."
Ohromená posádka spěchala Scarlett na pomoc se, ale ta už se zvedala na nohy a naštěstí to bylo v pořádku a viděla to jako vtipnou historku.
Zdroj pro magazín National Enquirer dodal: "Robert, který si nemohl pomoci, protože se v tom kostýmu doslova nemohl pohybovat, byl bez sebe - pořád se omlouval a říkal: Ach, můj Bože, je mi to tak líto! Scarlett ale byla dobrá a usmála se incidentu. "

Scarlett navštívila Keňu - září 2011

25. září 2011 v 12:53 | Posted by Deborah* |  Oxfam
Tento týden Oxfamská velvyslankyně herečka Scarlett Johansson navštívila Keňu,kde viděla ničivý dopad sucha ve východní Africe. Více než 13 milionů lidí, jsou ohrožení kvůli velkému suchu, které zasáhlo části Keni, Etiopie a Somálska. V Somálsku krize eskalovala k hladomoru.

Navštívila uprchlický tábora Dadaab, kde přijeli desetitisíce somálských uprchlíků.

"Rozsah chudoby v Dadaab je ohromující," řekla Johansson. "Setkala jsem se nespočet žen jako Hawa, místním komunitním vůdcem, který bědoval nad zdánlivě nekonečnými boji somálského lidu, jako uprchlíci z války a hladu, a teď trpí každodenním životem s velmi nejnažší náležitostí."

Scarlett také navštívila region Turkana na severu Keni, kde společenství trpí chronickým suchem, které zničilo jejich životy i živobytí.

"Jedná se o dlouhodobé a stupňující se krize zhoršující se politickým konfliktem, hladomor a sucho, které již nelze přehlížet. Více než polovina Somálců, kteří zemřeli jsou děti, celé generace ztracené. To už není otázkou, která může sbírat jen nějakou pozornost. Extrémní akce musí globální společností řešit nyní. "
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Grazia Magazine Shoot

25. září 2011 v 11:40 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Ahojte! Dnes se objevilo docela dost novinek,takže jdu je přidávat:) Jako první zde mám photoshoot z roku 2010 pro Grazia magazín a musím říct,že je úžasný! <3 Ta fotka s těmi sluchátky nemá chybu♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová neznámá fotografie

23. září 2011 v 15:45 | Posted by Deborah* |  Other Photos
Ahojte! Objevila (našla ji Ann a prý u toho nebyl ani autor ani rok,prostě nic..) se jedna neznámá fotka. No,může to být klidně fotomontáž,ale podle mě ta fotka vypadá až moc skutečně .. A nvíc totálně dokonale ♥ :D Co myslíte Vy ? Já bych teda byla ráda,kdyby se objevil nějaký photoshoot,no ale jelikož Scar nemá officiální stránky,tak nějak nic není jisté ... Jo a také bych vás chtěla požádat,že kdyby jste na něco narazily ohledně téhle fotky,můžete mi napsat do komentářů,do mého emailu nebo k Ann:)) Děkuji!
EDIT: Rozhodla jsem se znovu změnit design,protože ten předšlý se mi nelíbil a ten odstín modré se mi už začal nelíbit:D Mimochodem,komu připadá,že záhlaví není stejně velké jak obrázek,má smůlu,protože to tak je schválně:D

'The Avengers' - sneak peak

22. září 2011 v 19:25 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Ahojte! Mám tu pro vás nové video ohledně 'The Avengers',ale Scarlett tam uvidíte vážně jen na chvilku. Ze začátku je to spíš Kapitán Amerika a jak to všechno začalo .. Doufám,že se konečně objeví třeba stills nebo tak:))

Scarlett a Bradley Cooper jako nový pár ?

21. září 2011 v 16:24 | Posted by Deborah* |  News
Objevila se prý zpráva,že Bradley Cooper prý chodí se Scarlett. Scarlett říká, že oba jsou "jen přátelé a byly po celá léta", ale jiní říkají, že to vypadá jako že má Bradley Cooper zálusk na Scarlett. Samozřejmě, je to také spojeno s Olivií Wilde v poslední době, a právě minulý týden byl Bradley Cooper a Jennifer Lopez na rande.

Life & Style se zase dozvěděli, že Bradley byl nedávno se Scarlett Johansson v New Yorku v časných ranních hodinách, 16 září. "Scarlett a Bradley přijeli s malou skupinou přátel, včetně modelkou Cheyenne Tozzi, asi ve 2 hodiny ráno," říká očitý svědek. "Zatímco Bradley byl zpočátku spíše s Cheyenne, poté, co už měl nějaké pití obrátil svou pozornost na Scarlett. Duo šli ruku v ruce a více než flirtovali do konce noci!" / Víte co,objevilo se už tolik zpráv,že Scar z někým chodí,že už fakt nevím,čemu mám věřit. Řeknu to takhle - Bradleyho mám docela ráda a ať je Scarlett s kým chce,hlavně že je šťastná!:)) /

'The Avengers' budou na Comic-Conu!

21. září 2011 v 16:08 | Posted by Deborah* |  News
Ahojte! :)) Tak,New York Comic-Con na stránkách uvedli, že Marvel bude debutovat nové záběry z "The Avengers". Bude se to konat v sobotu 15 října. Na prezentaci přidjou také herci. / Podle mě je skvělá novinka! Budou nové fotky a vůbec! Nové záběryaž 4.května 2012:( To nás zase budou napínat!:D /

D&G - 'The One' Behind the Scenes

20. září 2011 v 16:30 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Jak možná někteří víte,Scarlett je tváří voňavky 'The One' a make-up line pro Dolce & Gabanna. Italská firma představila speciální edici 'The One', s názvem 'The One Lace-Edition'. A já tu mám čtyři krásné fotografie, které vznikly nejspíš při focení nebo zkrášlování. Scar tu vypadá úplně jinak než na fotce:)) Fotky jsou sice dost malé,ale povedené.
EDIT: Objevily se nové fotky z Paříže,kdy Kieran Culkin vzal Scarlett na večeři a také do Strip Klubu. Objevily se fotky i z večeře a i z letiště. Moc za ně děkuji scarlett-johansson.org.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Anna - Italy (září)

20. září 2011 v 16:20 | Posted by Deborah* |  Scans
Dále tu mám nádherné scany z italského časopisu 'Anna' na září. Použili skvělé fotky nejspíš z focení photoshootu pro Moet & Chandon. Jsou v úžasné kvalitě,tak si je užijte!:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett out in New York with mum - 19.září 2011

20. září 2011 v 16:13 | Posted by Deborah* |  Candids
Ahojte! Ano! Objevily se nové candids! Já s toho mám tokovou radost ♥ Takže žádný konec nebo hiatus,moje nadšení pro Scarlett je zpátky! ♥ A taky se prý už FBI blíží k hackerům,kteří jí napadli,takže by to zase mohlo být Ok..:)) Teď k fotkám - Scarlett se včera (19.září) procházela po New Yorku společně se svou maminkou Melanie Sloan,která má očividně něco s nohou:( Doufám,že to není nic vážného.. Ale musím říct,že oběma to strašně moc slušelo! ♥ Ty Scarlettiny brýle jsou dokonalé! A celkově vypadala skvěle!:)) A taky nám názorně ukázala,co si myslí o paparazzi. Jo a sice jsem si vůbec nevšimla:D ale Scarlett má už zase jiné vlasy.. A musím říct,že jí sluší:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett with Kieran Culkin in Strip Club - 15.září 2011 v Paříži

19. září 2011 v 19:46 | Posted by Deborah* |  Candids
Ahojte! Objevila jsem jednu fotku z Paříže,z 15.září,kdy Kieran Culkin vzal Scarlett do Strip Klubu. Předtím byli na večeři. Musím říct,že její outfit se mi moc líbil,krásná bundička,úžasná kabelka a ty brýle jí šíleně sluší:)) Doufám,že se objeví více fotek,ale moc nevím,no:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kieran Culkin vzal Scarlett Johansson do Strip Klubu

18. září 2011 v 19:32 | Posted by Deborah* |  With
Ahojte! Úplně náhodou,když jsem hledala nějaké novinky o Scar jsem narazila na tuhle úžasnou fotku,která prý pochází ze Strip Klubu a Scarlett tam údajně vzal Kieran Culkin. Moc se mi líbí ty její šaty,ale zajímalo by mě,co má s vlasy .. Jestli je to blesk nebo to má opravdu tak červené nebo jestli je to paruka .. Netuším. Doufám,že se objeví víc fotek,ale spíš myslím,že ne..:))

'We Bought a Zoo' - on the set video

16. září 2011 v 19:04 | Posted by Deborah* |  We Bought a ZOO (2011)
Tak,dál tu mám video z natáčení 'We Bought a Zoo',podle konce toho videa bych řekla,že to točila nějaká rodinka,když byli na výletě nebo tak:)) Scarlett tam můžete ze začátku (tak 0:30) hned krásně vidět:)) Pak ji můžete vidět,když mlátí pánvemi nebo čím,myslím s Elle a Mattem. Užijte si ho <3

Kim Kardashian nebo Scarlett?

16. září 2011 v 19:00 | Posted by Deborah* |  Charts
Čaute! Mám tu další anketu,ale tentokrát lze hlasovat na internetu a to ZDE. Můj hlas patří Kim,protože má lepší účes a řekla bych,že ta rudá rtěnka k těm brýlím prostě moc nepasuje a Scarlett má takovou hrozně světlou pleť (i když zrovna vybrali blbou fotku,fotka pochází z show Davida Lettermana) a také musím říct,že Scar ty brýle sluší,ale prostě se mi víc líbila Kim:)) Co myslíte Vy? Vypadá v těch brýlích lépe Kim nebo Scarlett?