Červenec 2011

25 nejočekávanějších filmů roku 2012

31. července 2011 v 17:43 | Posted By Deborah* |  Charts
Film The Avengers se umístil na stránce IMDB.com na prvním místě v žebříčků 25 neočekávanějších filmů roku 2012! Nevím,jestli bych řekla,že gratuluji,ale rozhodně se těším!:) Pak na posledním místě je pátý díl Resident Evilu,na ten se taky moc těším♥ Jinak,druhé místo obsadil film The Dakr Knight Rises,kde mimo jiné hraje Anne Hathway. Přiznám se že většina titulů mi nic neříká .. Ale zajímavý film by mohl být Muži v Černém 3 (předchozí díly mě docela bavily:),Battleship,tam hraje Rihanna,na mě to působí jak Transformers,akorát to nejsou auto-roboti ale giga loď v moři a Já,Robot 2 může být taky dobrý film!:)
1. The Avengers
2. The Dark Knight Rises
3. The Hobbit: An Unexpected Journey
4. The Amazing Spider-Man
5. Indiana Jones 5
6. Die Hard 5
7. Bond 23
8. Bad Boys 3
9. Postradatelní 2
10. The Wolverine
11. Clash of the Titans 2
12. Hitman 2
13. Man of Steel
14. G.I. Joe 2: Retaliation
15. Muži v černém 3
16. Ghost Rider: Spirit of Vengeance
17. Halo
18. World War Z
19. The Bourne Legacy
20. Battleship
21. Untitled Star Trek Sequel
22. Mass Effect
23. Underworld: Awakening
24. I,Robot 2
25. Resident Evil: Retribution

Scarlett Johansson Fashion Print A5

30. července 2011 v 14:53 | Posted by Deborah* |  Other Photos
Mám tu A5 Tisk tvorby od curlycuh "Scarlett Johansson". Dílo bylo ručně vyráběno s fineliners,lepicí páskou a digitálními barvami. Musím říct,že je to vážně nádherné!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Island Premiere - New York - 12.července 2005

30. července 2011 v 14:15 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na New Yorské premiéře filmu The Island,kde si zahrála roli Sarah Two Delta. Musím říct,že ten film je vážně skvělý,doporučuji:) Scar vypadala úchvatně!:-* Ale moc se mi nelíbí boty ... Londýnskou premiéru máte zde:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

New York City Sighting - 12.července 2005 v New Yorku

30. července 2011 v 13:50 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett byla 12.července 2005 v New Yorku a když vystupovala z auta,čekali tam na ni fanoušci a Scarlett se jim podepisovala:) Outfit se mi moc nelíbí,sice ho nevidím celý,ale moc mě nezaujal..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Olympus Fashion Week Spring - Imitation of Christ - 9.září 2005 v New Yorku

30. července 2011 v 13:41 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na fashion weeku 9.září 2005 v New Yorku,kde byla také na přehlídkovém molu. Strašně se mi líbí ty její kalhoty. Hrozně jí sluší! To tričko je sice strašně průhledné,je vidět podprsenka,ale vypadá zajímavě:) Taky se mi líbí,jak měla udělaé vlasy. A měla sladěnou rtěnku,nehty a boty:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Olympus Fashion Week Spring - Bobbi Brown at Roland Mouret - 13.září 2005 v New Yorku

30. července 2011 v 13:15 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na jarním fashion weeku Bobbi Browna,13.září 2005 v New Yorku. Mě se tu moc líbila:) Hlavně teda vlasy,skvělý sestřih i barva:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo by Peter Lindbergh

29. července 2011 v 20:26 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Čaute!:P Objevila se fotka z francouzkého Elle. Fotky jsem dávala zde. Je prostě úžasná<3 Doufám,že se brzo objeví i ta další z posledního scanu:) A jak už se obrázek sám jmenoval,nejspíš fotil Peter Lindbergh,který fotil obálku:)
↓Pod perexem ji máte větší↓

The Avengers - Teaser & foto

29. července 2011 v 17:25 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Ahojte!:) Mám tu menší teaser traileru v o mnoho lepší kvalitě. Ze začátku je to spíš na Kapitána Ameriku,ale pak tam je Scarlett vidět:) Taky přináším dvě fotky z toho teaseru a nejsou teda ode mě,ale jsou úžasný! Scar je tam úchvatná♥ A jestli vám video nejde nebo nějak blbne,klikněte zde.
EDIT: Už se objevila kvalitnější fotka a možná bych si i dovolila říct,že still:)

imagebam.com imagebam.com

Mango Summer 2011 Katalog

28. července 2011 v 20:47 | Posted by Deborah* |  Mango
Také se objevil katalog pro kampaň Manga na léto 2011. Je to v podstatě photoshoot,akorát ve formě katalogu:) Můžu vám říct,že bych ho chtěla:D:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett se Marine Corps plesu nezúčastní

28. července 2011 v 20:40 | Posted by Deborah* |  About
Ahojte! Takže,pro některé mám špatnou zprávu .. Žádných fotek se z Marine Corps plesu nedočkáme,protože Scar tam nebude:( Důvod -
"Sgt. Williamsi, bohužel vzhledem k předchozím závazkům, které mám se nebudou moci zúčastnit plesu v tomto roce, ale posílám vám případě Moët Chandon a s vděčností," napsala herečka (26) v prohlášení pro Zap2it.

"Cítím se neuvěřitelně poctěna," pokračovala. "Nejen, že Sgt. Williams si zaslouží uznání za jeho statečnost, obětavost a odhodlání Spojeným státům a jeho obyvatelům, ale také zobrazuje drzý talent pro filmovou výrobu."

"V mé nepřítomnosti, jsem pozvedla sklenice pro vás pro všechny muže a ženy americké námořní pěchoty, minulé i současné, jako dík za své pokračující závazek k zachování bezpečnosti našeho národa - Scarlett"
-----------------------------
Skoro se mi z toho jejího proslovu chce brečet .. Scar je vážně strašně hodná .. Nevím,co bych k tomu napsala ... Krása♥

Elle (France)

28. července 2011 v 13:21 | Posted by Deborah* |  Scans
Ahojte:) Objevily se scany z posledního francouzkého vydání časopisu Elle. Photoshoot,který bych řekla,že znáte,pochází z photoshootu pro čínský Vogue. V Elle se objevily další dvě fotky a jsou vážně nádherné♥ Koho by zajímal celý shoot zde,zde a zde máte fotky a zde jsou fotky z focení;)
EDIT: Co s tím ukládám obrázků zase je ?! (už mi to jede .. doufám,že už žádné změny nebudou!)
EDIT 2: Můžete si všimnout nového designu:) Je úžasný,úplně jsem se do něho zamilovala♥ Velké díky patří Claire:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett pozvali na Marine Corps Ball

27. července 2011 v 13:33 | Posted by Deborah* |  News
Scarlett se stala poslední z dlouhé řady osobností, na něž námořní YouTube pozvali 10.listopadu na Marine Corps Ball. Sgt. Dustin L. Williams pozval na oslavu Scarlett,která se bude konat v Marine Corps logistické základně v Albany, Georgii. "Scarlett Johansson," říká Williams na videu, "bylo by mi potěšením vás pozvat na Marine Corps ples a strávit večer s vámi."
---------------------------
Páni,tak to je skvělá novinka!:) Teda,nevím jestli Scarlett pozvánku přijala,ale myslím si,že ano,protože už jednou byla u vojáků v Kuvajtu. Jsem zvědavá,jestli se třeba objeví nějaké fotky nebo video:)Níže,máte video,kde Scarlett zve.


,,Under the Skin" se začne natáčet v říjnu

27. července 2011 v 13:09 | Posted by Deborah* |  Under The Skin (2012)
Natáčení sci-fi románu by mělo začít letos v říjnu. Obsazení Scarlett Johansson do role Issereley koncem loňského roku určitě pomohlo Glazerovi jako příčina, po tom všem,kokeckonců,herečka přebírá vedení ošklivě, popsal film jako "Je cizí na zemi, převlečená za okouzlující ženu, která používá své nenasytné sexuality, aby prohledala vzdálené dálnice a opuštěné krajiny a ulovila kořist - člověka." Příběh popisuje roli Scarlett jako smrtelně efektivní,ale postupem času se stává,že byla změněna složitost života na Zemi. Díky této nově nalezené lidskosti a oslabení cizího vyřešení,se ocitne v kolizním kurzu s vlastním druhem. Film představuje jedinečný pohled na náš svět skrze cizí oči."
-------------------------------
Páni,tak to se moc těším! Je to rozhodně zajímavá role. A taky,říjen bude za chvíli,tak doufám,že se brzo objeví nějaké fotky z natáčení nebo stills:)

Pomůžete mi?:)

26. července 2011 v 12:31 | Posted by Deborah* |  Site Info
Čaute! No,potřebovala bych pomoct. Objednala jsem si design u Lady Aleeshy,ale blog zrušila .. A mě už tyhle moje (tenhle design se nepočítá) blogový designy štvou .. Prostě,nevíte někdo,kde bych si mohla objednat design,bez nějakých návštěvnostních pravidel? Kdyby jste věděli,prosím dejte mi vědět. Děkuju moc♥
Deborah*
EDIT:Můžete mi říct,proč je blog.cz tam podělanej,že když už chci vložit objednávku (díky Adlo,ale i roxanne:) tak je to jednoduše spam?! Už mě to začíná pěkně s .... štvát! :/ To je fakt na dvě věci .... ://

'From the Big Apple to the Big Easy' - 20.září 2005

25. července 2011 v 13:47 | Posted by Deborah* |  Appearances
Páni,tak tady je škoda,že jsou jen dvě fotky. Ta první je naprosto nádherná,Scar tu má krásný účes a hezký outfit!:)
imagebam.com imagebam.com

Cosmopolitan's 40th Anniversary Party - 22.září 2005 v New Yorku

25. července 2011 v 13:38 | Posted by Deborah* |  Appearances
Přidávám fotky z party časopisu Cosmopolitan,která se konala 22.září 2005 v New Yorku.Škoda,že jen čtyři fotky,ale je fakt,že se mi tu moc nelíbila .. Ta barva té blůzky mě dostala,protože jí strašně sluší a taky těmi vlasy mě dostala,ale ten zbytek nic moc .. Moc se to k sobě nehodí,no:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Current TV Stages 'Take Back TV' Celebration - 6.října 2005 v New Yorku

25. července 2011 v 13:30 | Posted by Deborah* |  Appearances
Tak jsem tu zas:D Tentokrát s akcí z roku 2005. Jde o vystoupení ze 6.října 2005 v New Yorku. Scarlett vypadala hezky,mě se tu líbila,takový jednoduchý outfit:) I když,zajímalo by mě,co měla za boty:D Taky se mi líbí make-up:) Hrozně se mi líbí ta fotka,jak tam je Scar s tím pánem a nad něčím dumají:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Avengers - celý plakát

25. července 2011 v 13:00 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Čaute!:) Takže,objevil se celý plakát k The Avengers a musím říct,že je vážně úžasný! Moc se povedl a teď se těším na film ještě víc:D A přidávám song,je naprosto skvělý a já ho miluju a přesně se hodí k prohlížení toho plakátu:DTaky se vyplatí počkat na refrén;)
imagebam.com

The Avengers - Plakát Black Widow

23. července 2011 v 14:22 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Čaute!:) Objevila se naprosto úžasná novinka! A to plakát s Black Widow! Dnes byly totiž na Comic-Conu uvedeny nové plakáty The Avengers a to postav!! Plakát je sice zkreslený,ale naprosto úchvatný!♥ Ty její krátké zrzavé vlasy tam vypadají naprosto fantasticky! No posuďte sami!:)
imagebam.com

Match Point Press Conference - 20.listopadu 2005 v New Yorku

22. července 2011 v 16:33 | Posted By Deborah* |  Appearances
Tak jo. Už bych vážně měla něco přidat:D Takže,Scarlett na tiskové konferenci kvůli filmu Match Point v New Yorku. Mě se tu celkově líbila jen v obličeji,šaty jí sice skušely,ale trošku přeplácané zelenou,no .. Jinak,viděli jste trailer na Paranormal Activity 3 ? Já jsem sice neviděla ani jeden díl (a jsem neskutečně ráda,stačil mi horor Houbičky) a řeknu vám,že na 3 nikdy v životě nepudu!:D Já jsem se tak lekla!:D Ale strašně:D Jak tam jde ta ženská a pak ji to stáhne. Ale to je nic oproti tomu,jak jsou holky v té koupelně a zhasnou a pak ta jedna vybafne,tak to jsem se fakt šíleně lekla,ale pak uvidíte něco,co by se vám doma asi nelíbilo (nic sprostého) Kdo si to chce ověřit,může tady. Hele,ale varovala jsem vás:D Pro dnešek mám dost:D Doporučuji si k traileru pustit tuhle písničko co přidám,ale mě teda moc nepomohla:D Ale hned napoprvé jsem se do ní zamilovala:) Kelly tam má krásné vlasy. Tak jsem se zase skvěle rozkecala:D:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chodí Scarlett s Justinem Barthou ?

22. července 2011 v 12:18 | Posted by Deborah* |  News
Objevily se nová zpráva, že Scarlett možná randí s hvězdou filmu "The Hangover" Justinem Barthem. Prohlašuje se, že Scarlett a Justin Bartha se zúčastnili otevření Broadway show 'All New People' 23. července a byli vyfotografováni spolu v zákulisí. Zdroj odhalil pár. Prý byli "zcela ponořeni do sebe". "Bylo tam asi 15 lidí u stolu, ale Scarlett a Justin seděli vedle sebe a povídali si celou noc, zdálo se,že docela fascinovaně spolu mluvili a jen na sebe."
-----------------------------------
Tak a máme taky další bulvární žvásty. Já fakt nevím,že to lidi baví. Před nedávnem se objevila informace,že Scarlett chodí s Justinem Timberlakem a teď že zase s jiným Justinem .. Bože ! =X A tak se tam potkali no,seděli vedle sebe,no bóže ..... A hned spolu chodí! Nechápu jak dnešní lidi přemýšlí .. Fakt :/ Vážně nevím,že by se Scarlett v minulosti s Justinem Barthem setkala a kdyby jo,tak bych si to snad pamatovala,zahrál si totiž v Lovci pokladů s Nicolasem Cagem,komu někoho připomíná .. Achjo .. :/ Noco,co si myslíte Vy ? Jsem zvědavá,s kým bude udájně chodit příště ... Docela mě štve,že Scarlett nemá žádnou officiální stránku,nebo twitter či facebook .... :/

The Avengers officiální stránka a plakát!

21. července 2011 v 10:55 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Čaute! Tak jak si užíváte prázdniny? No,dneska u nás prší,tak nic moc .. Ale! Už se objevila officiální stránka k filmu The Avengers a plakát! Na stránce je sice jen stažení plakátu a registrace pro odběr,,ale těším se na soundtrack,fotky a tak:) Celkově se moc těším na film♥
EDIT:Teď mi došlo,když jsem chtěla přidat officiální stránku do menu,že už tam je. Takže novinka je jen plakát,jednoduchý,ale určitě budou i jiné:)

Další blog:)

20. července 2011 v 14:20 | Posted by Deborah* |  Site Info
Ahojte! Takže,chci vám oznámit menší novinku:) Společně s Andi a její sestrou Cassie jsme zase rozjely blog elle-fanning-fansite.blog.cz. Je tam sice ještě spousta práce,ale kdyby se někomu chtělo,tak se mrkněte;) Jinak novinky ohledně Scarlett žádné nejsou a zase nějaké starší akce přidám možná dneska,ale vážně netuším. Jinak,taky jsem založila icq pro blog,protože je to blbé a navíc strašně zdlouhavé psát maily - 614897638 ,takže kdo chcete,můžete si mě přidat,ale prosím napiště kdo jste!:) No nic,tak se loučím:) A přidávám písničku,klip měl preiéru 18.7. a písnička je taky se soundtracku Transformers 3; Paramore-Monster. Ta písnička je úchvatná a ten klip ještě víc♥ Vím,někomu se to nemusí líbit ...

Scarlett na letišti v New Yorku - 18.července 2011

19. července 2011 v 12:13 | Posted by Deborah* |  Candids
Scarlett včera,18.července,přistihli paparazzi na letišti v New Yorku. Nejspíš už přiletěla z Mexika,kde natáčela The Avengers. A vypadala vážně úžasně!♥ Ten kloubouček je perfektní a moc jí sluší a vůbec celý outfit byl skvělý!:) Objevilo se 20 fotek,tak si je užijte!:)
EDIT: Ano,je tu zase nový design. Tentokrát za záhlaví vděčím Ann,která vytvořila blend se Scar a nevěděla co s ním a tak mi ho poslala na mail. Mě se strašně líbí a v článcích bych ho asi neuplatnila,a tak mě napadl design. Ten blend je nádherný a design podle mě hezký,sice vím,že mě z té červené bude za chvíli blbě,ale líbí se mi:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett má super žhavé tělo

19. července 2011 v 11:56 | Posted by Deborah* |  About
Scarlett Johansson má nejlepší superhrdinské tělo v "The Avengers", podle herce Clarka Gregga. Ohromující herečka hraje Natashu Romanoff a její alter-ego Black Widow v akčním filmu - což představuje obrovský soubor superhrdinů Marvel Comics - a ona už zapůsobila na jejího spoluherce Clark Gregg se svou úžasnou postavou. Clark - Agent, kterého hraje Phil Coulson - řekl: "Nevím proč, ale kdykoli se řekne" bod ", já prostě musím říct, že je to Scarlett Johansson. To je superhrdina bod. Je to super bod, je to superhrdina bod. Agentka Romanoff je posledním člověkem, se kterým si chcete zahrávat." Stejně jako si myslí Clark,že má Scarlett úžasné tělo, takový dojem má i Lou Ferrigno, který poskytuje hlas The Incredible Hulk. Řekl Collider.com: "Pokud existuje,těsně za ní musí být Hulk. V případě, že by Hulk byl na mě naštvaný, nebo agent Coulson, existuje řada lidí, kterým bych zavolal, ale rozhodně bych zavolal Agentce Romanoffové jako první. " Zatímco mužští fanoušci budou nadšeni z představy, že uvidí Scarlettino úžasné tělo - které se poprvé předvedlo v přiléhavém kostýmu Black Widow ve filmu "Iron Man 2" , Clark trvá na tom, že film bude pro diváku léčba,když vyjde příští rok. Řekl: "Je to téměř nic, co bych říci, kromě toho, že je to funnest soubor filmu v historii naší planety, a že režisér Joss Whedon je Bůh."
---------------------------------------------
Strašně se na ten film těším:) A i když je ten článek dlouhý,doporučuji si ho přečíst celý,je vážně skvělý:)