Červen 2011

Holidays ! :P

30. června 2011 v 12:20 | Posted by Deborah* |  Site Info
Čaute ! :P Tak jak se máte ? A co výzo ? Já musím říct,že jsem spokojená ♥ Měla jsem mít sice trojku z matiky,ale nakonec mám dvojku,takže celkem mám jenom tři dvojky =) A co dovolená ? Pojedete někam ? No,já pojedu už tuhle sobotu pryč a nebudu tady asi týden,takže tohle je takový oznamovací článek. Zkusím něco přednastavit,na každý den aspoň jeden článek,ale nevím,zítra u mě asi bude celý den kámoška a budeme balit a tak .. Takže já jdu teda něco přednastavit .. Jinak,ještě nevím,jak budu přidávat o prázdninách .. Tak se zatím mějte =)
Deborah*

Lost in Translation DVD Launch Party - 3.února 2004 v Los Angeles

29. června 2011 v 20:25 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett,jak to podle názvu vypovídá na party kvůli DVD Lost in Translation 3.února 2004 v Los Angeles,Californii. Vypadala hezky,ty šaty jsou zajímvé,jen ty boty se mi nelíbí .. A to co má v ochu .. Jinak na fotkách můžete vidět Annu Farris. A přidám vám zase písničku =) No,je to taková spíš chytlavá,ale podle mě je prostě úžasná ♥ =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pre-BAFTA Film Awards Party - 14.února 2004 v Londýně

29. června 2011 v 20:10 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na Pre-BAFTA Film Awards party 14.února v Londýně. Musím říct,že se mi tu moc nelíbila .. Ty šaty jsou prostě zvláštní .. Ale byla hezky namalovaná =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

50 nejvyhledávanějších žen v roce 2011 na Google

28. června 2011 v 18:42 | Posted by Deborah* |  Charts
Scarlett se umístila na 44.místě v žebříčku 50 nejvyhledávanějších žen v roce 2011 na Google. Gratuluju =) Tak Lady Gaga na 1.místě se nedivím a k Justinovi se radši vyjadřovat nebudu :D Děkuji iheart-vanessa.blog.cz.
No. 1 Lady Gaga - 578 million results
No. 2 Justin Bieber - 496 million results
No. 3 Rihanna - 384 million results
No. 4 Cher - 340 million results
No. 5 Nicki Minaj - 296 million results
No. 6 Britney Spears - 277 million results
No. 7 Katy Perry - 263 million results
No. 8 Shakira - 239 million results
No. 9 Kim Kardashian - 232 million results
No. 10 Madonna - 230 million results
No. 44 Scarlett Johansson - 52,700,000 results


BAFTA Awards - 15.února 2004 v Londýně

28. června 2011 v 14:59 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett 15.února 2004 na BAFTA Awards v Londýně. Vypadala vážně skvěle ! Na první pohled se mi ty vlasy moc nelíbily,ale potom se mi začaly líbit. Ta růžová rtěnka jí strašně sluší ! Jinak,podle fotek není těžké odhadnout,že vyhrála cenu :D Takže (sice opožděně,ale co už) gratuluji =) Jinak na několika fotkách společně s dalšími co vyhráli,mezi nimi je třeba Renée Zellweger.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Brit Awards - 17.února 2004 v Londýně

28. června 2011 v 14:43 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett byla 17.února 2004 na Brit Awards,kde jinde než v Londýně. Musím říct,že se mi tu opravdu líbila ! =) Ty šaty jí vážně slušely,ladily k botám a kabelce,jen to malovaní je trochu přehnané,i když mě se líbí =) Krásná ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Karolina Kurkova's 20th Birthday Party - 28.února 2004 ve West Hollywoodu

28. června 2011 v 14:30 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na 20.narozeninách Karoliny Kurkove 28.února 2004 ve West Hollywoodu. Moc se mi tu nelíbila .. Prostě ten kožíšek,ta žlutá k tomu,ty boty ... Jinak,koho by zajímalo (řekla bych,že nikoho),tak mám tenhle mobil. A jsem s ním spokojená ♥ =) A přidám písničku :P Je skvělá a ten klip je za moc :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett a Justin Timberlake v New Yorku

28. června 2011 v 14:08 | Posted by Deborah* |  News
Mezi Justinem Timberlakeem a Scarlett kolují pověsti, že jsou víc než jen přátelé.Timberlake a Johansson byli spatřeni jak pili nápoje a mluvili důvěrně na Kenmare klubu v New Yorku. Timberlake, který je v současné době vidět ve filmu Bad Teacher a Johansson jsou přátelé od té doby co si zahráli spolu s ním v jeho hudebním videu When Goes Around Comes. Očitý svědek řekl The Sun: "Byli velmi choulostiví a seděli si těsně vedle sebe v VIP stánku spolu s několika dalšími kamarády." Dodal: "Sotva se podívali na své kamarády, když šli do tanečních, protože byli tak vedle sebe."
--------------------------------------------
OMG,to jsou zase kecy .. :// Tak šli někam ven no,nechápu,co je na tom zvláštního ..

Nový projekt : ,,Can a Song Save Your Life" ?

28. června 2011 v 13:57 | Posted by Deborah* |  News
Zdá se, že Scarlett podepsala nový projekt! A je to muzikál! Ředitel nezávislého filmu Once, který získal Oscara za nejlepší píseň v roce 2006, John Carney, připravil nový projekt ,,Can a Song Save Your Life".A Scarlett má hlavní roli! Jeho představitel ještě nebyl potvrzen, ale to by mohlo být Jim Carrey nebo Mark Ruffalo a natáčení začne příští rok v New Yorku. John řekl o projektu: "Psal jsem o rok a půl. Šel jsem do Los Angeles splnit Scarlett měsíc. Ona je všechno, co si dokážete představit, sexy, inteligentní a chytrá."
-----------------------------------
Páni! Tak to jsem zvědavá ! =)

76th Annual Academy Awards - 29.února 2004 v Hollywoodu

27. června 2011 v 14:40 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na 76.ročníku Academy Awards 29.února 2004 v Hollywoodu. Musím říct,že vypadala skvěle ! Sice se mi vůbec nelíbil make-up,ale ta rtěnka vpodstatě odvedla mou pozornost :) Na poslední fotce s Hilary Swank. Jinak,zase přidávám písničku. Předpokládám,že se to nikomu líbit nebude :D Jediný dobrý na ní je look at me now (jak zpívá) a ta melodie v pozadí,jak to tam hučí nebo co :D Ale už mi z ní začíná hrabat :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Costume Institute Gala "Dangerous Liaisons" - 26.dubna v New Yorku

27. června 2011 v 14:00 | Posted by Deborah* |  Appearances
Čaute ! =) Docela mě teď štve,že ve škole máme pořád 5 hodin,protože tam celou tu dobu nic neděláme.. Ale dnešek byl dobrej :D Kluci normálně hrajou ping-pong,ale dneska byli všichni na mobilech :D (což není vůbec obvyklé) Je to hrozný,jak ten čas letí. Pořád říkám,ať už jsou prázdniny,ale stejně vůbec nevím,co budu dělat .. Budu beztak za chvíli do školy .. Je tam sranda :D :) K fotkám - vážně netuším,kde to Scarlett byla. Vůbec nic mi ten název neříká .. Ale musím říct,že vypadala skvěle ! Ty šaty svírazňovaly její křivky a žlutá jí strašně slušela ! A taky měla skvělý boty :D Zase vám sem hodím písničku,ale jelikož je to i klip,musíte si to přetočit aspoň na 1:11. Ani nevíte,jak tu písničku miluju ♥ .. ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Movieline Young Hollywood Awards - 2.května 2004 v Hollywoodu

25. června 2011 v 18:40 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na Movieline Young Hollywood Awards 2.května 2004 a i podle posledních fotek vyhrála cenu =) Moc se mi líbily ty její šaty,strašně jí slušely ! I vlasy a make-up .. Jen ty boty .. Zase skvělá barva,ale já si je prostě nikdy neoblíbím .. Zase vám sem přidám písničku. No,je poměrně stará,ale stejně skvělá ♥ =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Calvin Klein "Eternity Moment" Party - 3.června 2004 v New Yorku

25. června 2011 v 18:28 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na party Calvina Kleina ,,Eternity Moment" 3.června 2004 v New Yorku. Scarlett také roku 2004 na podzim podepsala s Calvinem Kleinem smlouvu jako zástupkyně vůně. Objevila se v televizní reklamě a v tisku. Vypadala nádherně,měla perfektní vlasy-make-up i šaty,ta barva bot se mi taky líbí,ale ty boty ne ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MTV Movie Awards - 5.června 2004 v Culver City

25. června 2011 v 18:05 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na MTV Movie Awards roku 2004,v Culver City,Califonii,5.června. Vypadala skvěle ! =) I když ta žlutá celkem bije do očí a ty vlasy jsou jako chmýří (ale povedené) a ty boty .. Radši nic :D Jinak v roce 2004 podle fotek nejspíš i MTV Movie Awards moderovala,společně s Jakem Gyllenhaalem. Ta poslední fotka je úžasná ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

58th Annual Tony Awards - 6.června 2004 v New Yorku

25. června 2011 v 12:08 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na 5. ročníků Tony Awards,kde také moderovala :) Musím říct,že vypadala vážně elegantně. Ty vlasy jsou sice trochu přehnané,ale sluší jí. Ale ze všeho nejvíc ta červená rtěnka <3 Jinak na fotkách můžete zase vidět její mamku. Přidávám písničku od Beyonce-Choolin Life. Jak jsem ji poprvé slyšela,hned jsem si ji zamilovala ♥ V poslední době má vážně úžasné písničky a shooty <3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Venice Film Festival - Jury Photo Call - 1.září 2004 ve Venice Lido

25. června 2011 v 11:57 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett opět na filmovém festivalu ve Venice,tentokrát to byl photocall. Vypadala vážně skvěle,měla perfektní vlasy,vážně jí strašně slušely :-* Jinak na posledních fotkách můžete vidět že podepisuje svou fotku,kterou tam podle poslední fotky zřejmě nafotila.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Leonardo DiCaprio - Zachraňte žraloky !

25. června 2011 v 11:35 | Posted by Deborah* |  News
Leonardo DiCaprio společně s kolegy obhajuje Scarlett Johansson, Megan Fox a Ke$hu,mimo jiné, se spojili s WildAid, přírodními zdroji rady obrany a humánní společnosti Spojených států upozornili na slábnoucí žraločí populaci na celém světě. Čtveřice a další psali dopis Kalifornské státní na podporu shromáždění Senátu Bill 376, který by zakázal prodej žraločích ploutví v Kalifornii. "Mezinárodní unie pro ochranu přírody došla k závěru, že jedna třetina druhů žraloka nyní hrozí vyhynutí nějakého druhu," Leo, Scarlett, Megan, Kesha a další celebrity obhajují uvedení v dopise Kongresu. Leo dále uvedl: "I přes pokusy o regulaci rybolovu, nelidské praktiky ploutví stále pokračují, stejně jako nezákonné zadržování žraloků z mořských rezervací a výsostné vody."
----------------------------------
Můžu vám říct,že kdybych byla taky nějaká celebrita,rozhodně bych se přidala. Žraloky mám ráda :)

Venice Film Festival - The Terminal Premiere - 1.září 2004 ve Venice Lido

24. června 2011 v 18:52 | Posted by Deborah* |  Appearances
Čaute ! Jsem tu zas :D (jen tak se mě nezbavíte :D) Takže,ten nový mobil bude,ten týpek co byl v té prodejně říkal,že v té mé tragédii už mobil nezachráním :D Ale k fotkám - Scarlett na premiéře filmu The Terminal ve filmovém festivalu ve Venice. Scarlett není ten typ celebrity,která by se na každou akci šíleně namalovala. Ale tady se mi to líbí ♥ Ladí jí to k šatům a sluší jí to :) Myslím,že vám k článkům budu přidávám i nějaké písničky :D S muzikou je svět hned hezčí <3 :) Tuhle naprosto miluju ♥ Odkázala mě k ní Claire. Nevím,každému se to nemusí líbit. Ale je to pecka ♥ Ten klip je slabší,jestli znáte Party Rock Athem,tak je to v podstatě to samý ..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Venice Film Festival - A Love Song For Bobby Long Press Conference - 2.září 2004 ve Venice Lido

24. června 2011 v 14:39 | Posted by Deborah* |  Appearances
Jedna krásná taková zamyšlená fotka z tiskové konference k filmu A Love Song For Bobby Long ve Venice Lidu,Itálii 2.září 2004. Povedená :)
imagebam.com

Venice Film Festival - A Love Song For Bobby Long Photo Call - 2.září 2004 ve Venice Lido

24. června 2011 v 14:26 | Posted by Deborah* |  Appearances
Tak :) Konečně ! Oběhla jsem affs (nebojte,za tenhle den k vám půjdu ještě hodněkrát) a jdu vám něco oznámit a k tomu přidat další fotky :) Jestli nechcete číst tenhle dlouhý článek vpodstatě o ničem,nenutím vás - Naskytla se mi možnost mít dotykový mobil. Ten můj předešlý skončil vážně špatně (řadši se neptejte) a můžu vám říct,že v té chvíli mi nebylo vůbec do smíchu. Ten mobil je jako kus mě .. (Divné,vím) Mám tam skvělé fotky (mám pamětovku snad se zachrání) a je to mobil,který byl u každého velkého výbuchů smíchu s kámoškama ♥ Takže,budu mít nový,ale prý je možnost,že se ten starý dá zachránit .. A já mám špatný pocit,prostě,mám ten starý hrozně ráda (sice jsem furt říkala že je na h**no,ale to snad každý ne ?) a nevím,jestli si ho mám nechat .. Hrozně chci ten dotykový ♥ Prostě nevím,jak mám ten pocit popsat :( Je taky fakt,že jsem ten starý měla jen něco přes rok .. K fotkám - Scarlett na filmvém festivalu ve Venice znovu s filmem A Love Song with Bobby Long,akorát to byl photocall. Na fotkách vypadala úžasně ♥ Že neuhádenete co se mi nelíbí ? :D :) Taky vám přidám písničku,musím říct,že Selena sice není ta kterou bych pořád poslouchala ale má úžasný hlas a tuhle píseň miluju ♥ Jak zpívá I-I Love You Like A Love Song Baby,tak ta melodie,prostě to tam tak kváká nebo bzučí (umím skvěle popisovat,jak už jste postřehli :D) a taky jak tam zpívá Re-Peat Peat prostě jak se jakože zasekává :) Užijte si fotky (fuj to je ale dlouhý článek ! :D)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Venice Film Festival - A Love Song For Bobby Long Premiere - 2.září 2004 ve Venice Lido

23. června 2011 v 19:20 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett s filmem A Love Song For Bobby Long na filmovém vestivalu ve Venice 2.září 2004. No,na první pohled se mi líbila,ale jak jsem si ty šaty okoukala,tak už moc ne. A - veděla jsem to ! Že bude mít tu boty ! :D Jinak na poslední fotce můžete na židli vedle Scarlett vidět jméno její mamky,takže tam byla s ní :) Taky vám sem dám písničku,abyste měli při prohlížení co poslouchat :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

amfAR's Cinema Against AIDS Gala - 3.září 2004 ve Venice

23. června 2011 v 18:56 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na akci,podle názvu už to tak vypadá,proti AIDS 3.září 2004 ve Venice,Itálii. Musím říct,že vypadala vážně skvěle ! :) Měla úžasný make-up,který jí strašně slušel,nádherně udělané vlasy a šaty na mě působí,jako namalovaná na PC,ale slušely jí :) Strašně se mi líbí ty fotky,kde se otáčí zády ♥ Jinak na fotkách můžete zase vidět Scarlettinu mamku :) Je hezké,že ji takhle podporovala. A pokud to někoho zajímá (takže ne :D) tak s prstem to není nic vážnýho,jen to mám namožený nebo co .. :) __
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Venice Film Festival - Wella Woman of Cinema Award

22. června 2011 v 14:56 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett opět na filmovém festivalu ve Venice,akorát nejspíš kategorie Wella Woman of Cinema Award. Musím říct,že vypadala vážně úchvatně :-* Jen ty boty .. :D Jinak,tohle dnes asi jediný článek,protože mám něco s prstem (jo nade mnou musí váš rozum stát,proč sem asi na komplu,že ? :D) .. Docela mě to štve :( Teď před prázdninama .. Jak naschvál .. Ale dám vám sem aspoň písničku :) Já ji úplně miluju ♥ :) __
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Venice Film Festival - Leone D'Oro Alla Carriera

21. června 2011 v 18:21 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na filmovém festivalu ve Venice v Itálii. Jinak od Scarlett obdržel Coppa Volpi ocenění španělský herec Javier Barden. Scarlett vypadala úchvatně ! :-* Tady má strašně hezky zvýrazněné oči,řekla bych,že je to těmi vlasy,které jí neskutečně slušely. Jinak ty šaty měly úžasnou barvu a na Scarlett vypadaly dokonale Jinak na některých fotkách můžete v pozadí zase vidět Scarlettinu mamku :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A Love Song for Bobby Long Premiere - 17.října 2004 v Hollywoodu

21. června 2011 v 17:53 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett na další premiéře filmu A Love Song For Bobby Long,tentokrát Hollywoodské. Musím říct,že vypadala vážně úžasně,jen ty boty .. :D Taky přemýšlím,jestli nejsem vyšší než ona :D Celkem hrozná představa :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com