Září 2010

One Year With You ♥

26. září 2010 v 14:24 | Posted by Deborah* |  Site Info
THANK YOU♥
Dnes,26.září je to rok,co jsem si založila blog o úžasné Scarlett Johansson.Moc vám děkuji,že sem stále chodíte,jak Aff,tak i ostatním náštěvníkům.Scarlett mám moc ráda,ráda o ní přidávám články,fotky a vůbec všechny novinky.Scarlett jsem si za tu dobu strašně moc oblíbila.

Je pravda,že jsem už jednou na blog napsala ,,The End",tak mi jedna holka Rézi(bohužel nevím web,protože ten článek už jsem nejspíše smazala) napsala,že to nemám vzdávat.Tak za to také moc děkuji,protože by bez ní asi blog už nepokračoval.Nicméně poslední dobou se moc novinek neobjevuje...I když děkuji,že sem pořád chodíte,i přes to,že se zde za týden objeví třeba jen tři články=)Moc si toho vážím a ráda chodím na vaše blogy.

Scarlett je prostě pro mě úžasná osobnost.Sice jsem moc filmů,kde hraje neviděla,ale ty které jsem viděla,jsem si hned zamilovala.Také úchvatně zpívá.Sice není tak slavná,jako třeba Miley Cyrus nebo Lady Gaga,že by se o ní každý den objevovalo tisíce novinek,ale přesto si myslím,že je mnohem lepší a úžasnější než všechny Disney hvězdičky.Scarlett má něco do sebe,je prostě úžasná a kouzelná,podle mě jí to všude sluší.Působí na mě prostě jako normální ženská,rksáná a talentovaná.

Doufám,že mi blog vydrží,že ho časem nezruším,protože je pravda,že do školy toho bude určitě čím dál více.Takže děkuji a podporu a zato,že sem i nadále chodíte=)

More photos from event in France

22. září 2010 v 14:54 | Posted by Deborah* |  Appearances
Objevily se další fotky Scarlett z náštěvy ve Francii.Moc jí to sluší<3
Moët & Chandon 'Tribute to Heritage': Harvesting
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Moët & Chandon 'Tribute to Heritage' Party
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Avengers: shooting will begin in March 2011!

22. září 2010 v 14:47 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
avatar by me
Objevila se zajímavá informace o The Avengers na ComicBookMovie.com. Podle této stránky,se má The Avengers začít točit v Květnu 2011!

Je tak málo řečeno o superhrdinovi epos Marvel Studios team-Up film "The Avengers", protože herci a spisovatelský-ředitel Joss Whedon byly představeny na pódiu na Comic-Con v červenci,ale herec Clark Gregg - hraje SHIELD agenta Phila Coulsona, pravý-ruka se Samuel L. Jacksonovým Nickem Furym - nám řekl, že pouze on uslyší střelbu,začne v březnu 2011. "Neviděl jsem scénář," říká Gregg, na telefonu během rozhovoru na podporu nadcházejícího "Iron Man 2" DVD a Blu-ray vydání. "Rád bych vyhodil nějaké rady, ale já jsem neviděl nic. V podstatě někteří kluci se objeví ve vznášedlech a vyzvednou mě,a já nebudu moci říct mé rodině, kde jsem. "

Seznam herců:
Samuel L. Jackson, Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (kapitán Amerika), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johansson (Black Widow), Don Cheadle (War Machine), Jeremy Renner (Hawkeye) a Mark Ruffalo (Hulk).Budete muset počkat až do května 2012 abysme viděli všechny dohromady na obrazovce.

Olivia Palermo to star in Mango Campaign alongside Scarlett Johansson.

22. září 2010 v 14:35 | Posted by Deborah* |  News
avatar by me
Olivia Palermo potvrdila, že bude představovat příští kampan Mango s ní i model a přítel Johannes Huebl. Star City shot kampaň se Scarlett Johannson a Poppy Delevigne, stejně jako zkušený model Huebl (který může mít pocit štěstí, když se připojil k jeho tři členém obsazení na nastavení.)

Předchozí modely pro Spanish high street giant zahrnovaly Penelope Cruz a Millu Jovovich, které obě jež vlastní linky doprovázené svou kampaní. To nás vede k zvědavosti, jestli Palermo, která nedávno zahájila svou vlastní řadu šperků na zápasy, rovněž obrátí ruku na některé módní designy pro Mango.

Dokonalý trik 19/9 na TV Nova

18. září 2010 v 12:43 | Posted by Deborah* |  The Prestige (2006)
Dokonalý trik foto by osobnosti.cz
Zítra na v 14:25 dávají na TV Nova film ,,Dokonalý trik",kde si Scarlett zahrála Oliviu Wenscombe po boku např. Hugha Jackmana,Christiana Balea nebo Michaela Caina.Film režíroval Christopher Nolan,je to film žánrů drama,mystery,fantasy,thriller,sci-fi,v originálním názvu The Prestige,film se odehrává v překotně se měnícím Londýně na přelomu 19. a 20. století. V dobách, kdy jsou iluzionisté modlami a vysoce postavenými celebritami, se ke slávě dere také dvojice mladých kouzelníků, Angier a Borden. Okázalý a rafinovaný Robert Angier (Hugh Jackman) je suverénním estrádním umělcem, poněkud neotesaný Alfred Borden (Christian Bale) za ním v nadání nikterak nezaostává, ale neumí je tak dobře prodat. Ti dva jsou na počátku přáteli a kolegy, kteří se vzájemně podporují a obdivují. Když se však jednou nezdaří jejich nejobtížnější trik, stávají se nepřáteli na život a na smrt a snaží se jeden druhého vyšachovat ze hry. Jejich soupeřivost je trik za trikem a představení za představením větší, až posléze odvrhnou všechna pravidla. V klání využívají vše, co je právě po ruce, včetně nového vynálezu v podobě elektřiny a také schopností brilantního myslitele Nikoly Tesly. Lidé z jejich okolí si pak nejsou jistí už vůbec ničím. Dokonalý trik je snímkem bohatým na překvapení a nečekaná odhalení, který zkouší lidskou víru a hledá hranice mezi možným a nemožným ...
Trailer k filmu je zde,film ke shlédnutí je zde.
GALERIE:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com

Ryan and Scarlett Still 'Years' Away from Having Kids

18. září 2010 v 11:55 | Posted by Deborah* |  News
foto by http://www.thefrisky.com/post/246-scarlett-johansson-and-ryan-reynolds-wish-they-were-closer-to-each-othe/
Ryan Reynolds a Scarlett tvrdí,že budou mít rodinu v určitém okamžiku v budoucnu, ale teď jsou rádi jako dvojice.Ryan - vzal si Scarlett v roce 2008 - rovněž zrušil zprávy,že pár přijímají dítě, branding tvrzení "absurdní".

Řekl:"Řekl bych, že devadesát devět-bod devět procent je to prostě absurdní. Hloupé.A pak možná příbuzný mi zavolal a zeptal se, jestli jsem přijala dítě z Ghany.

,,Nepřijali jsme nikoho.Několik let po silnici, budeme mít rodinu. Ale to je daleko v tomto bodě. "

Ryan - kdo je v současné době na natáčení komické knihy filmu Green Lantern - také přiznal svou image s fanoušky, je daleko od rodiny muže, ale více "party chlap", protože hrál v komedii filmu Van Wilder v roce 2002.

Po štaci v hit filmu jako out-of-control univerzitní student, je pravidelně zván fanoušky, aby knock back nápoje s nimi v baru. Hovoří o filmu, 33letá hvězda řekl GQ magazínu: "Bylo mi jako party chlapovi. Chodil do baru a lidé začnou čekat, až výstřely. "

Scarlett leaves France - 14/9

18. září 2010 v 11:42 | Posted by Deborah* |  Candids
Scarlett Johansson blýskla úsměvem v úterý, když měla cestu přes letiště v Paříži. Byla zámoří péče o podnikání jako značka velvyslance pro Moet, slaví vinobraní,akce v malém městě Epernay.Vypadala úžasně<3.Našla jsem pár fotek na Justjared.com,více jich naleznete zde.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Scarlett and Arjun: Jab We Met

17. září 2010 v 14:39 | Posted by Deborah* |  Videos

Jeremy Renner on his costume and relationship with Black Widow.

16. září 2010 v 19:07 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
Jsme stále několik let od premiéry "The Avengers," Marvel tým superhrdinů film, ale to jen znamená, že musíme více času povzbudit náš apetit na vrchol Velkého Marvel film plány.
Na video se můžete podívat ZDE.

MTV News dohonil "Hurt Locker" star Jeremyho Rennera, který bude hrát tým eso střelce, Hawkeye, na tiskovku pro svůj nový film "The Town," a zeptal se ho, zda ho uvidíme jako Dona Hawkeye v klasickém fialovém kostýmu pro film, nebo zda budeme brát více "Ultimates"-styl přijmutí charakteru.

"Myslím, že to bude trochu víc reality-based," řekl Renner. "Můžete říct, druh se s Scarlett Johansson znak [v Iron Man 2 ], bude to více jednotné ... a ne velké fialové komiksy a podobné věci."

Na otázku, zda Hawkeye a Black Widow skončí romanticky zapletení ve filmu, občas se to stane v komiksovém světě, Renner uvedl, že je to možné - ale dvojice se začne vydávat za spoluhráče. Vzhledem k tomu, že narážka, je pravděpodobné, že Hawkeye by mohla být součástí Nick Fury týmu SHIELD la "Ultimates," ale není nic jisté na tomto místě.

"Budeme mít vztah, myslím, v tomto jediném,stejně," řekl Renner. "Jsme druh týmu, a co to je vztah, je potřeba být ještě objeveno."

"The Avengers" bude v kinech v roce 2012.

Scarlett is nominated for Scream Award!

16. září 2010 v 18:58 | Posted by Deborah* |  Charts
Dnes se objevila zajímavá novinka.Kandidáti na Scream Awards.Scream Awards je ocenění show věnovaná hororům, sci-fi, fantasy a celovečerním filmům.V letošním roce je Iron Man 2 nominován v mnoha kategoriích.Scarlett Johansson je nominována na cenu v kategorii Nejlepší sci-fi herečka! Na stránce  www.spike.com pro ni můžete hlasovat.
Scarlett Johansson:
Best Science Fiction Actress: hlasujte zde pro Scarlett as Natasha Romanoff/Black Widow.
Iron Man 2:
The Ultimate Scream:vote here
Best Science Fiction Movie:vote here
Best Science Fiction Movie:vote here
Best Ensamble:vote here
Best F/X:vote here
Best Comic Book Movie:vote here
Fight Scene Of The Year:vote here pro Final Battle: Iron Man and Rhodes vs. Vanko and the The Drones
Iron Man 2 Cast:
Best Superhero: vote here pro Robert Downey Jr. as Iron Man,
Best Villain: vote here pro Mickey Rourke as Ivan Vanko,
Best Cameo: vote here pro Stan Lee,
Best Science Fiction Actress: vote here pro Gwyneth Paltrow as Pepper Potts,
Best Science Fiction Actor: vote here pro Robert Downey Jr. as Tony Stark,
Best Supporting Actor: vote here pro Don Cheadle as Lt. Col. James 'Rhodey' Rhodes / War Machine.

Iron Man 2 osazení získal 13 nominací (film obdržel 14 nominací, ale Gwyneth a Scarlett jsou nominovány ve stejné kategorii)

Moët & Chandon 'Tribute to Heritage' Party

15. září 2010 v 15:02 | Posted by Deborah* |  Appearances
'Tribute to Heritage' Moët & Chandon, Scarlett se zúčastnila 14.září ve Francii.Velitelství večeře a party, které se konalo ve sklepě. Scarlett měla na sobě úžasné šaty od Louis Vuitto.Vypadala dokonale♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moet & Chandon 'Tribute to Heritage': Harvesting

15. září 2010 v 14:54 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett vypadá vážně úžasně v šatech Louis Vuitton.Kromě fotografií,je i video, které ukazuje moment, kdy Scarlett sbírá hrozny a pózuje pro fotografy i krátká tisková zpráva.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Show Magazine - September

13. září 2010 v 16:52 | Posted by Deborah* |  Scans
Scarlett zářiovém vydání časopisu Show.
imagebam.com

Nazywo Magazine

13. září 2010 v 16:49 | Posted by Deborah* |  Scans
Scarlett v magazínu Nazywo,je to takový testík na celebrity a jejich sourozence:)
imagebam.com

VIVA Magazine

13. září 2010 v 16:48 | Posted by Deborah* |  Scans
Scarlett se objevila ve VIVA magazine,Angelina Jolie vs. Scarlett Johansson,nejspíš kdo je lepší jako Marylin Monroe.
imagebam.com

Scarlett at LAX Airport 8/9

13. září 2010 v 16:44 | Posted by Deborah* |  Candids
Ještě nějaké fotky Scarlett z letiště 8.září.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Davidson Portraits

12. září 2010 v 14:17 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Musím říct,že vypadá úchvatně,ty šaty jsou krásné<3Fotky jsou v HQ.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Christian Witkin

12. září 2010 v 14:04 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Jedna,ale zato překrásná fotka♥
imagebam.com

Ben Baker

12. září 2010 v 14:03 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Na těch fotkách vypadá úchvatně♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Donald Webber

12. září 2010 v 13:57 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Fotky jsou v HQ a moc jí to na nich sluší:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dean Chalkley

12. září 2010 v 13:54 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Krásné♥
imagebam.com imagebam.com

Andrew Eccles

12. září 2010 v 13:52 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Rozhodla jsem se popřidávat photoshooty,které zde ještě nemám.Tenhle tu myslím je,ale jenom tak pár fotek,ale je úžasný<3
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Avengers (2012)

11. září 2010 v 13:40 | Posted by Deborah* |  The Avengers (2012)
REŽIE:Joss Whedon
ŽÁNR:akční/sci-fi
HRAJÍ:Scarlett Johansson,Robert Downey jr.,Chris Hemsworth,Samuel L. Jackson,Don Cheadle,Tom Hiddleston,Lou Ferrigno,Chris Evans,Jeremy Renner,Mark Ruffalo,Clark Gregg,...
...AS:Black Widow
INFO:Po představení všech marvelovských hrdinů, zvlášť v každém filmu, na nás čeká spojení sil v jednom jediném snímku.The Avengers.Spojení Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Ant-Mana a dalších, nás zavede do marvelovského světa, který je plný padouchů a nebezpečí a bez těchto hrdinů by byl v koncích.

Dolce & Gabbana - "Makeup Line" Summer 2010 Campaign: RTL Exclusive

11. září 2010 v 13:32 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Scarlett Johansson je zpět jako tvář Dolce & Gabbana kosmetika line. Tentokrát se herečka vrátila k blond bomba způsobům, jak podpořit krásu návrháři 'label. Její vampy se skládají z tmavého očního make-uup, tmavě třešňových rtů, platinových blond kadeří, a černých krajkových korzet-up nastavení. "Chtěli jsme zjistit, pohled, který skutečně odráží náš 'příběh' od samého počátku-zatím skutečně odráží naši úctu pro dnešní ženy, symbolizovaný, samozřejmě v božské Scarlett," řekl Stefano Gabbana. "Řeší to, co je tak nevýslovné o ženě,její divokou smyslnost ukotvit její nejniternější ženskost," dodal Domenico Dolce.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mango - Photos - Behind The Scenes Fall 10 Campaign

9. září 2010 v 16:03 | Posted by Deborah* |  Mango
Ještě nějaké fotky z focení pro Mango.Úžasné♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com