Červen 2010

HOLIDAYS.

30. června 2010 v 11:31 | Posted by Deborah* |  Site Info
AVATAR BY ME!!
Ahoj všichni.
Chtěla bych vám oznámit,že s tím přidávám článků to nebude jako teď přes celý rok.Začaly prázdniny a tak nebudu každý den sedět doma u počítače a přidávat úplně všechny novinky.Možná třeba jednou do týdne přidám novinky,pokud se nějaké ojeví.Aff prosím,nemažte si mě.Tak jednou do týdne se vás budu snažit oběhnout,případně se zapsat do nějaké třídění a podobně.Nebudu tak často psát komentáře,protože si myslí,že hodně blogů dá třeba pauzu přes prázdniny,protože je opravdu krásně.Takže děkuji,že jste si to přečetli a pochopili jste a také doufám,že máte krásné vysvědčení a že se pořádně užijete léta.Takže se zatím mějte:)
Deborah*

Out In New York-June 24

25. června 2010 v 14:28 | Posted by Deborah* |  Candids
Scarlett 24.června v New Yorku.
PHOTO 1-IN NEW YORK

La Guardia Airport-June 21

25. června 2010 v 14:05 | Posted by Deborah* |  Candids
Scarlett na La Guardia letišti,moc jí to sluší:)
PHOTO 1-AIRPORT

BWW Exskluzivně-Vítězka Tonys Scarlett rozhovory pro Hollywood,Broadway a další

23. června 2010 v 15:33 | Posted by Deborah* |  News
SCARLETT
Dnes večer, jsem měl výjimečnou výsadu provádění hloubkového rozhovoru s 2010 Tonys-
vyhrála Nejlepší ženský herecký výkon ve hře: světelné a vtipné vtipné Scarlett Johansson. Rozhovor byl naplánován pouze 15 minut, ale vášnivě a volně Scarlett milostivě rozšířila náš rozhovor až 45 minut.Povídali jsme si o své práci v divadle na letošní vysoce-chváhodném oživení Arthura Millerova ,,A View From The Bridge", stejně jako její pocity v muzikálu Sondheim, vyrůstala v New Yorku, který se pak otočil do značné diskuse o její filmové práci a práci s herci, jako je Hugh Jackman, Robert Downey Jr. a Penelope Cruz, stejně jako režiséři, jako je Woody Allen, Brian DePalma a Christopher Nolan. V tomto vzorku část připravovaného rozhovoru, kromě mluvení výmluvně o uznávaný vyhrát Tonys, paní Johansson byla také milostivá dát adresu "Dej Tonys zpět na Broadway"  ve Facebook kampaňi kontroverze a její reakce se projevuje právě zde.
Sjohansson.org

Pátek 25.6. TV Prima(0.05)-PAVOUČÍ TEROR(EIGHT LEGGEND FREAKS)

21. června 2010 v 18:52 | Posted by Deborah*
V pátek 25.června budou dávat na TV Prima hororovou komedii z roku 2002 ,,Pavoučí teror",kde si Scarlett zahrála roli Ashley Parkerové.

INFO:Malé americké městečko žije svým poklidným životem ospalého zapadákova. Nevyruší ho ani chemická havárie, při které unikne do okolí biologicky mutagenní látka. Takové věci se prostě stávají a většinou se připíší na vrub nezbytných negativ civilizace. Jenže tentokrát bude mít událost poněkud dalekosáhlejší důsledky. Dalekosáhlejší v poměru zhruba sto ku jedné. Chemikálie totiž zasáhne do života stvoření zvaných odborně Araneidea, česky jednoduše pavouci. Stovky jich doslova přes noc zmutují do velikosti slušně vyvinutého tanku a hbitě se rozeběhnou po kraji hledat výživnější potravu než jakou jim dosud skýtaly mouchy. Ty teď mají nahradit občané ze širokého dalekého okolí. Jenže lidé ti se jen tak nevzdávají. Důlní inženýr Chris McCormack a policistka Sam Parkerová začnou organizovat lidskou odpověď na teror krvežíznivých osminohých monster.
Trailer here.
HRAJÍ:David Arquette,Kari Wuhrer,Scott Terra,Scarlett Johansson,Doug E. Doug,......
FOTKY:
1

Out in New York-June 17

21. června 2010 v 15:19 | Posted by Deborah* |  Candids
Scarlett 17.června v New Yorku,moc jí to sluší=)
1

Teen Choise Awards Nominee

20. června 2010 v 13:21 | Posted by Deborah* |  News
SCI-FI:IRON MAN 2
Scarlettina nominace na TCA byla právě oznámena.Předávání cen se uskuteční 9.srpna v LA a hlasovat pro ni můžete zde  http:// (jednou denně).
Choise Movies-Herečka:Sci-Fi
Scarlett Johansson, "Iron Man 2"

Rachel McAdams, "The Time Traveler's Wife"
Gwyneth Paltrow, "Iron Man 2"
Amanda Peet, "2012"
Zoë Saldana, "Avatar"

MTV Movie Awards Interview

17. června 2010 v 14:17 | Posted by Deborah* |  Videos
Interview se Scarlett z MTV Movie Awards.

Scarlett Johansson: S manželem adoptuje dítě z Afriky

14. června 2010 v 16:22 | Posted by Deborah*
SCARLETT A RYAN CHTĚJÍ ADOPTOVAT DĚŤÁTKO
Krásná herečka je další v řadě celebrit, které daly přednost adopci před porodem. S manželem Ryanem Reynoldsem se rozhodli pořídit si miminko z Afriky. Bude z páru další Angelina a Brad?
"Scarlett vždy chtěla adopci. Není to nepromyšlené a unáhlené rozhodnutí," prozradil blízký přítel herečky. "Odjakživa věděla, že bude mít děťátko z jiné země než z Ameriky. Cítí, že je to tak správně. A teď pro ni konečně přišel ten pravý čas."Pětadvacetiletá Scarlett se pro adopci rozhodla právě teď, protože už dva roky žije v harmonickém manželství s hollywoodskou hvězdou akčních filmů a komedií Ryanem Reynoldsem. Ten ji v rozhodnutí založit rodinu jen podpořil. Oba dva totiž s adoptovanými dětmi mají již své zkušenosti.Před nedávnem se znovu stala matkou i maminka Scarlett. Adoptovala holčičku. S dcerou tedy budou mít potomka skoro ve stejné době. Zatímco Scarlett bude ve výchově dítěte elévka, matka ji bude moct dávat cenné rady.I manžel, třiatřicetiletý Ryan, se ve svém životě s adopcí setkal. Jeho starší bratr s ním není pokrevně spřízněn. To ale nic nezměnilo na tom, že o sobě oba uvažují jako o rodině. K adopci ho také možná přesvědčila i Sandra Bullock, která v zimě přijala do rodiny malého černouška Luise. S Bullock totiž herec hrál hlavní roli v romantické komedii Návrh.Americká agentrura pro adopci pomáhá Scarlett najít děťátko.Zaměřují se hlavně na Ghanu a Etiopii.
Proženy.blesk.cz

64th Tony Awards

14. června 2010 v 15:08 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett vyhrála Tony cenu za její výkon ve ,,A View From The Bridge" včera večer.Na sobě měla Ellie Saab šaty."Od té doby co jsem byla malá holka jsem chtěla být na Broadwayi a jsem tady," řekla Scarlett při přijímání ceny.
TONYS

,,A View From The Bridge" -Tony Awards Nominees Class Photo

14. června 2010 v 14:27 | Posted by Deborah* |  A View From the Bridge
Scarlett je až za nejlepší výkon hlavní ženské herecké role ve hře ,,A view from the bridge"  na Tonys! Pokud jste v USA, budete moci sledovat show live na CBS, a pokud ne, navštivte oficiální stránky TonyAwards.com pro video v přímém přenosu! Tony Awards Nominees fotografie, která je z Plaza Hotelu v New Yorku z 20.května.TONY AWARDS CLASS PHOTO
Scarlett-fan.com,Scarlett-photos.com

Dolce & Gabbana-Summer 2010 Campaign

14. června 2010 v 14:19 | Posted by Deborah* |  Dolce&Gabbana
Nová,překrásná fotky k letní kampani 2010 Dolce & Gabbana.
SUMMER COMPAIGN

66th Annual Theatre World Awards

13. června 2010 v 11:19 | Posted by Deborah* |  Appearances
Další fotky z 66th Annual Theatre World Awards.
1

Americká Rapsodie - 2001

12. června 2010 v 15:32 | Posted by Deborah* |  An American Rhapsody (2001)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: American Phapsody
ŽÁNR: Drama
ROK VÝROBY: 2001
REŽIE: Éva Gárdos
HRAJÍ: Scarlett Johansson, Nastassja Kinski, Tony Goldwyn ....
...AS: Zsuzsi / Suzanne Sandor
MŮJ NÁZOR: Scarlett se tam objevuje až po hodině filmu a musím říct, že je tam vážně skvělá! Talent nezapře.
INFO: Margaret Szándorová v 50. letech s manželem a starší dcerkou riskantně utekla před komunistickou perzekucí z Maďarska do Spojených států. Mladší dcerku musela nechat u příbuzných na venkově. Objevování nového světa a hledání svého místa v něm ženě během příštích let bolestně ztěžuje vzpomínka na vzdálené dítě. Po letech dosáhne Margaret, která v USA našla plnohodnotný nový domov, diplomatickou cestou přes Červený kříž toho, aby za ní dcera mohla přijet. Ta však těžce nese nové, byť blahobytnější prostředí cizí rodiny. Když se dceřiny pocity odcizení nezmění ani po letech, svolí matka k tomu, aby dcera navštívila vytoužené Maďarsko. Idylické vzpomínky z dětství jsou však konfrontovány s realitou a s čerstvým poznáním svobodného, demokratického světa. Teprve teď dívka s pomocí příbuzných pochopí dávné drama, které musela matka kdysi prožít. Prohlédne a poznává, že nastal čas využít svých možností. Vrací se do USA a přijímá životní šanci, kterou jí nabízí nový svět.
GALERIE:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Přízračný Svět - 2001

12. června 2010 v 14:52 | Posted by Deborah* |  Ghost World (2001)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Ghost World
ŽÁNR: Drama, Komedie
ROK VÝROBY: 2001
REŽIE: Terri Zwigoff
HRAJÍ: Thora Birch, Scarlett Johansson, Steve Buscemi .....
ROLE: Rebecca
INFO: Enid a Rebeca jsou kamarádky ze školních lavic. Dokončení střední školy v nich vyvolává pocit euforie: konečně se budou moci postavit na vlastní nohy a najít si byt, kde jim nikdy nebude do ničeho mluvit. Enid ale neuspěla u závěrečných zkoušek, a proto se dá zapsat do prázdninového kursu, aby získala diplom. Náhodou se seznámí se samotářským, o mnoho starším Seymourem, který ji imponuje svými znalostmi jazzové hudby. Jejich přátelské styky vyústí v milostný vztah, jehož se ale Enid brzy lekne. Rebecca mezitím našla byt a jejím jediným zájmem je útulně ho zařídit. Enid cítí, že takový život ji nepřitahuje, a řeší situaci po svém. Námět k filmu poskytl kultovní comiksový příběh amerického kreslíře Daniela Glowese, odehrávající se v prostředí satiricky nahlíženém očima dívky, jež se cítí jako cizinka ve světě, který ji obklopuje.

Zaříkávač Koní - 1998

12. června 2010 v 14:47 | Posted by Deborah* |  The Horse Whisperer (1998)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The Horse Whisperer
ŽÁNR: Drama, Romantický
ROK VÝROBY: 1998
REŽIE: Robert Redford
HRAJÍ: Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Sam Neill, Dianne Weist, Scarlett Johansson, Chris Cooper ......
ROLE: Grace McLean
MŮJ NÁZOR: No, film jsem viděla naposledy tak před dvěma roky. Měla bych se na něho znova kouknout, ale i tak říkám, že je tam Scarlett úžasná!
INFO: Zdá se, že po tragické nehodě mají v rodině MacLeanů dva nevyléčitelně nemocné. Invalidní čtrnáctiletou dceru Grace, která přišla v jediném okamžiku o nohu i bezstarostné mládí, a jejího koně Pilgrima, jenž jí sice zachránil život, ale propadl se do světa hrůzy a šílenství. Ale na každou lidskou i zvířecí bolest existuje lék. Ten jejich našla její matka Annie na ranči na úpatí hor v Montaně. Jmenuje se Tom Booker a nikdo nedokáže tak jako on zahnat Pilgrimovy stíny, probudit v Grace chuť bojovat a oživit v srdci její matky city, na které již dávno zapomněla...
GALERIE:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vražedné Alibi - 1995

12. června 2010 v 14:40 | Posted by Deborah* |  Just Cause (1995)
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: Just Cause
ŽÁNR: akční, Drama, Mystery, Thriller
ROK VÝROBY: 1995
REŽIE: Arne Glimcher
HRAJÍ: Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshlaw, Blair Underwood, Ed Harris, Christopher Murray, Ruby Dee, Scarlett Johansson, Daniel J. Travanti.....
ROLE: Kate Armstrong
MŮJ NÁZOR: Film jsem si stáhla jenom kvůli Scar a to jsem to přetáčela tam kde zrovna byla, ale musím říct, že mě teda film vůbec nelákal ani nezaujal. Ale Scarlett tam byla strašně roztomilá ♥
INFO: Universitní profesor Paul Armstrong znovu otevírá vyšetřování vraždy. Jeho klient je odsouzenec k smrti a tvrdí že byl k přiznání donucen zlovolným policistou. Na první pohled jednoduchý případ, ale ve skutečnosti ....
GALERIE:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Marie Claire-(US)

10. června 2010 v 14:44 | Posted by Deborah* |  Scans
1

Sandra Bullock kisses Scarlett on the MTV Movie Awards.

9. června 2010 v 16:31 | Posted by Deborah* |  News
=)
Ve svém prvním vystoupení v živém vysílání,které ji splnil Jesse James, Sandra Bullock políbila Scarlett na jevišti na MTV Movie Awards v neděli v Universal City, Kalifornie.Sandra Bullock(45) byla poctěna v Generation Award. Sandra Bullock řekl tisku, "Ryan má pravdu-Scarlett dobře líbá," mluví o jejím ,,Návrhu" herečka i manžel Scarlett Ryan Reylnolds."Scarlett .... Miluji vás, a my všichni, ale ty jsi trochu nepohodlná ... proč jsi tady? "začala Sandra Scarlett řekla: "No, protože Ryan pracoval, jsem chtěl být tady na místě, když vyhrajete ,,Nejlepší polibek." "To je tak pěkné," řekl Sandra. "Ale my jsme nevyhráli." "No ... dobře ... Měli jste vyhrát... to byl velký polibek," řekl a Scarlett. "Vypadalo to na velkou pusu" řekla Scarlett. "Byla jsem," řekl Bullock. "Opravdu to bylo." Pak Scarlett políbila."Teď, když jsme to udělaly, mohly by jsme se vrátit k normálu, protože léčba je velmi drahá," řekla. Není to poprvé, kdy Sandra políbila ženu na jevišti:políbila Meryl Streep ve výběru kritiků Movie Awards v lednu. Na video polibku se můžete podívat zde http://.
Scarlett-fan.com

66th World Theatre Awards

9. června 2010 v 16:13 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett byla poctěna pro její debutový výkon v Broadwayi včera večer ve World Theatre Awards.Moc jí to sluší=)
1

US Weekend

7. června 2010 v 15:29 | Posted by Deborah* |  Photoshoots
Objevil se nový,krásný photoshoot,kde je se Scarlett i Robertem Downey jr.
1

MTV Movie Awards

7. června 2010 v 15:18 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett se zúčastnila MTV Movie Awards v Los Angeles včera večer a vypadala vážně nádherně.Byla oblečená od hlavy až k patě v Dolce & Gabbanna.
1

Spike TV's 4th Annual Guys Choice Awards

7. června 2010 v 15:11 | Posted by Deborah* |  Appearances
Scarlett se také zůčastnila této akce minulou noc. Dokonce vyhrála  Jean-Claude Gahd Dam! ocenění za její sexy roli Black Widow v ,,Iron Manovi 2" a také prezentovala ocenění. Krásné fotky,moc jí to tam sluší=)
1

Scarlett Johansson má novou sestřičku z Etiopie.

4. června 2010 v 16:27 | Posted by Deborah* |  News
TV NOVINY.SK
Scarlettina mamka Melanie Sloan si z africké země adoptovala holčičku se jménem Fenan. Americká herečka a zpěvačka Scarlett Johansson má novou sestřičku. Její máma Melanie Sloan si totiž z Etiopie adoptovala holčičku Fenan, které má údajně 19 až 20 měsíců. Sloan chyběla na slavnostní premiéře snímku Iron Man 2, v níž 25letá Johansson ztvárnila Natasha Romanoff i proto, že cestou do Etiopie se několik dní pro problémy v letecké dopravě zdržela v Německu. Adopce však nakonec dopadla úspěšně. Populární herečka Scarlett Johansson má starší sestru Vanessu, také staršího bratra Adriana, bratra - dvojče Huntera a také nevlastního bratra Christiana z otcova prvního manželství. Scarlett je od roku 2008 vdaná za herce Ryana Reynoldse, o vlastních společných dětech však dvojice zatím nahlas nemluví. Reyonolds ale minulý rok v létě v jednom rozhovoru uvedl, že je zastáncem adopce, protože sám má adoptovaného bratra. Oblíbenkyní režiséra Woodyho Allena zazářila například ve filmech Ztraceno v překladu (2003), Dívka s perlou (2003), Match Point - Hra osudu (2005) či Vicky Cristina Barcelona (2008), no prosadit se snaží i jako zpěvačka. V roce 2008 vydala Anywhere I Lay My Head ao rok později spolu s Pete Yornom nahrávku Break Up. V současnosti plánuje nahrát třetí album.
Tahle informace už je docela stará,ale nevadí=)
Tvnoviny.sk